Assasins Creed 4 Kasıyor

Therapyst

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu başlıgındaki gibi kasıyor ama kasmayan oyun kasmaya başladı o biraz garip geldi bilgisayarım bf4 son ayarda kaldıran bir pc oyunda bir sorun var ha buarada oyun orjinal degil ondan ama bahane olarak param yok başka bişi diyemicem napalım yardım ederseniz ne mutlu bana birde sistem gereksinimlerim.

Sistem Gereksinimleri:

Windows Derecelendirmesi: [/url

Bilgisayarımda kötü değil yani :D

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gereksiz program, işlem ve hizmetleri kapat.
(olmazsa format At :D [Tamam tamam vurmayın])

Therapyst

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarda 100 den fazla oyun var format atiyim dimi bi oyun için :D.Gereksiz programları kapatıp denedim işe yaramıyor fakat bir şey farkettim oyuna arada bir giriyorum hızlı oluyo sonra oyundan çıkıyorum tekrar giriyorum oyun bildiğin 512mb ramli pcde oynuyomus gibi oluyo acayip bişi şu an oyunu aşagı aldım fullde donmadan oynuyorum saçmalığa bak :D buarada yorumun için teşekürler.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Hadi GTA San andreas , vice city filan kasıyor de çözüm ararız ama Assasins Creed 4 diyorsun.Kasması oldukça normal.

Therapyst

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hadi GTA San andreas , vice city filan kasıyor de çözüm ararız ama Assasins Creed 4 diyorsun.Kasması oldukça normal.

Kardeş sistem gereksinimlerine baktınmı ? ve sorunumu buldum arada bir hata oluyor kasıyor kapatıyorum biraz sonra açıyorum bişiler yapıyorum açıyorum fullde oynuyorum 2014 oyunlarında bile kascağını sanmıyorum benim monsterin sen merak etme.

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekran Kartın? (Yukarda Ekran Yazıyor Ona Tıkla)

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Pcboost dene

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Therapyst

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sorunumu çözdüm pc'mde pc booster gibi bişi kullanmama gerek yok yeteri kadar hızlı zaten bu hafta sonu bi 8 gb ram daha gelicek.oyunu hiç kasmadan oynuyorum grafikler fullde çok güzel tavsiye ederimde türkçe yama olaydı daha iyiydi.

birde ekran kartımı çekmemişim doğru diyorsun şimdi çekmekle uğraşamıcam yazıyorum buraya
AMD Radeon HD 7800 Series

Raiden_Hartnell

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cözmüşsen İyi Oyunlar Ben Oyunu Bitirdim Cok İyi Bir oyun,eğer cözemeyenler oyunun cözünürlüklerini düsürsün(grafik degil),full ayarda bile oynayabilirsiniz,ama cözünürlüğünü düsürdügündede kasarsa grafikleride düsürün.artik kasiyorsa pcniz kaldırmıyordur. :D