Assassin's Creed 3 Bostonda Kasıyor Yardım

LolAli

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başlıkta da gördüğünüz gibi sistemim iyi ama kasıyor bostona gelince sadece bostonda
Duyduğuma göre ekran kartıyla alakası varmış sistem iyiyse Amd ekran kartını desteklemiyor diyorlardı sistemim bu birde siz bakın :
HP Pavillion g6 Notebook Pc
BIOS : F.17
İşlemci : AMD A-4-4300M APU with Radeon(tm) HD Graphics (2 CPUs) 2.5Ghz
Bellek : 4096 MB Ram
DirectX11
Ekran Kartı : AMD Radeon HD 7420G
Yaklaşık Top. Bellek : 3016Mb yazıyor 3gb ekran kartımı oluyor :D
neden kasıyor bakarmıınız sistemimde neyi değiştirmem gerek bu arada oyunum 1.0.1 patch yapmam mı gerek ?

guy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benimde bilgisayarım iyi Baston'a girdiğimde hep kasıyordu :)

LolAli

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sorunun çözümünü buldum :) nvidia ekran kartı gerekli amd yi destekliyor yazıyor ama desteklemiyor uydurmuşlar nvidia ekran kartları sorunu çözecektir bende para biriktircem ekran kartını değiştirmek için. şu anda 1.02 ve 1.03 updatelerini yapıyorum birazda olsa giderecekmiş sorunu

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunu blacbox indir tüm uptadeleri yap craclama sakın blacboxda cracksız giriyor
Ve daha a kasıyor artı grafikleri yüksekte oynucaksan hepsini max yap ama shadowu orta yap kasmaz

baha07

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunu blacbox indir tüm uptadeleri yap craclama sakın blacboxda cracksız giriyor
Ve daha a kasıyor artı grafikleri yüksekte oynucaksan hepsini max yap ama shadowu orta yap kasmaz
Haklısın bende blackbox dan indirdim küçük bir kasma bile yok 2gb ram le :)

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Sorun Çözümü : Playstation 3 al hiçbi oyun kasmaz :)

LolAli

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar tatile gidince laptop çalınmış evde babam aynısından yine almış ama daha iyi bu 8gb ram ve şu anda oyunu yüklüyorum cdciden almıştım
önceki laptopta kasıyordu bunda da kasarsa blackbox indireceğiz artık ne yapalım bu arada oyun 4 cdli ya :D yeni laptopumun 8gb ram ddr3 işlemci
2.50ghz uzatmaya gerek yok ekran kartı intel core 4000 mi ne öle bir şeydi diğeride amd radeon hd7670m işallah kasmaz