Atatürk Skİnİ

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
güzel yapmışsın kardeş ama Atatürk'ü böyle şeylere alet etmen iyi değil ben de yapmayı düşünmüştüm ama sonra vazgeçtim ama alınma gayet güzel bir çalışma

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alet etmek değil bu. Bir bakış açısı.

behzat ç.

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
saygısızlık değildir başarılarının devamını diliyorum

maviejder007

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bencede Doğru Söylüyor Aklına Gelen Fikirleri Yapılmadı Diye Yapmamalısın ! Bu Büyük Bir Saygısızlıktır Ben Fikrinin Güzel Olduğunu Düşünmüyorum !
katılıyorum atatürk karelerden oluşamaz düşünsene creeper patladığını Atatürk'ün yanında valla ben o creeperlara öyle bir şey olursa alayını deşerim sonra etrafta creeper bulamazsınız haberiniz olsun

TheVM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hiçbir saygizilik yoktur cünkü burda onu anmış,ona saygisizlik gostermek yerine saygili davranmiş.Ozaman ataturk hakinda konuşmakta saygizizlik olunun arkasindan.

Finnick

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Türk milletinin anlamadığım yanı bu. Adam uğraşmış ve sagsızızlık etmek için yapmamış bunu. Kınamanıza gerek yok.

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şöyle de bir şey var; tamam diyelim saygısızlık. Siz kullanmazsınız. Kullanın diye silah doğrultan yok. İsteyen kullanır isteyen kullanmaz. Eleştiri yapın sorun değil ama bu kadar büyütmeye gerek yok bence.

maviejder007

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adamım Atatürk Düşmanı Değilim Atatürkün İlahlaştırılmasının Düşmanıyım.Atatürkün Ön Saflarda Mehmetçiklerimiz Gibi Savaştığı 3 Savaş Say Ve Bu Konuşmayı Kapatalım.
SENİN BU DEDİKLERİN AYIP ADAM GÜZEL YAPMIŞ TAMAM AMA SAVAŞLARDA ASIL ÖNEMLİ OLAN KOMUTADIR.SEN ORAYA KAPLAN SÜRÜSÜNÜ KOY BAKIYIM ONLARA NOLU BAK BAKEM SAĞ KALIRLAR MI

Square

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tamam emek vermişsin ve çok da güzel olmuş ancak bence böyle bir oyunda yapmak biraz yanlış