Atatürkün anlamlı Sözü

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu Video ve Konu İçin Sana Teşekkür Eder ve Yazıma Başlamak İsterim. Koca Bir İmparatorluk Ardından Gelen Soylu ve Şanlı Bir Devlet. Her Şanlı Devlet Gibi Bu Devletin de Bir Kurucusu Bir Önderi Var. Siz Eğer Bu Önderi Tanımamak Ona Leke Atmak İstiyorsanız o Halde Sizden Büyük Hain Yoktur. Diyin O Halde Bana Bu Yaptıklarınızın Ermenilerin Arapların Yaptıklarından Farkı Nedir? Atatürk'ü yoksaymak Kendini Yok Saymaktır.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bugün önemli bir gün müydü yoksa öylesine mi?

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlış anlaşılmasın ama bu video içindeki kısımlar yüzünden siyasi içeriğe girmiyor mu ?

4karasavasc444

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Lenient

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Videonun içerisi siyaset içeriyor ve siyaset yapmak yasak dostum.

Mcdikmen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben sadece atatürkün sözüne bakmanızı istiyorum Görsellere Değil Bu videoyu tasarlayan adam oğle yapmıs

Olesine
Bu şiir Atatürk'ün sözleri falan içermiyor. Süleyman Apaydın'ın yazdığı toplumsal farkındalık yaratmaya çalışan efsane bir şiirdir.

Yanlış anlaşılmasın ama bu video içindeki kısımlar yüzünden siyasi içeriğe girmiyor mu ?
Videonun içerisi siyaset içeriyor ve siyaset yapmak yasak dostum.
Ben kendi adıma forumda :"Mustafa Kemal Atatürk köşeşi neden yok ?" diye sorarken aslında cevabı buralarda bulabilirmişim. Atatürk gibi bir Türk atası ve diğer Türk büyükleri hakkında şiir, yazı, resim paylaşmak eğer yasaksa yasak olmamalı çünkü bu bir Türk evladının en doğal hakkıdır.

Lenient

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu şiir Atatürk'ün sözleri falan içermiyor. Süleyman Apaydın'ın yazdığı toplumsal farkındalık yaratmaya çalışan efsane bir şiirdir.

Ben kendi adıma forumda :"Mustafa Kemal Atatürk köşeşi neden yok ?" diye sorarken aslında cevabı buralarda bulabilirmişim. Atatürk gibi bir Türk atası ve diğer Türk büyükleri hakkında şiir, yazı, resim paylaşmak eğer yasaksa yasak olmamalı çünkü bu bir Türk evladının en doğal hakkıdır.
Yasak demedim ancak attığı videoda siyaset içeren görüntüler bulunuyor. Elbette bu hepimizin doğal hakkı ancak siyaset içermeyen, sadece Atatürk'ün sözlerini içeren bir video paylaşabilirdi.

Mcdikmen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yasak demedim ancak attığı videoda siyaset içeren görüntüler bulunuyor. Elbette bu hepimizin doğal hakkı ancak siyaset içermeyen, sadece Atatürk'ün sözlerini içeren bir video paylaşabilirdi.
Evet, bir görüntü siyasi içerikli ben de yeni gördüm, çünkü görüntülere dikkat etmedim siz içerik deyince. Sadece bir görüntü şiirin konu bütünlüğünü, anafikirini bozmaz diye düşünüyorum.

Lenient

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet, bir görüntü siyasi içerikli ben de yeni gördüm, çünkü görüntülere dikkat etmedim siz içerik deyince. Sadece bir görüntü şiirin konu bütünlüğünü, anafikirini bozmaz diye düşünüyorum.
Nasıl istersen dostum ama şuanda konu amacından sapıyor. Lütfen konuyu amacından saptırmayalım. Ben sadece görüşümü belirttim.