Aternos olmayan HUB sunucumuz açıldı bize usta mimarlar lazım.

CelalBeyxX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar adım celal.

Direk sunucumuzdan bahsedeyim.
Sunucumuz
aternos değildir buna dikkat edin sunucumuz HUB olarak açılacaktır. İçinde çakmalobi,lobi ve ffa olacaktır tabi daha fazla oyunda eklemek istemezmiyiz mesela. Skyblock ekleyecez skyblock ekledikten sonra tabii ki başka bir oyun mesela skywars üzerine çalışacağız ve skywars ekledikten sonra ffa yı kaldırmayı düşünüyoruz sunucu sadece skywars ve skyblock olacak sonrada bedwars ve daha fazlası oyunlar eklemeye başlayacağız.

Alınacak yetkiler:

Mimar:
14 yaş ve üzeri 13 olur ama buildi iyi olacak
hayal gücü geniş olmalı
buildi iyi olmalı
mikrofonu olmalı olmasada olur ama build iyi olsun.

Bizimle çalışmakmı istersin discordum: CelalBey#1350

ZondalfTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Celal Bey Siz Beni Tanıyorsunuz Yeni Sunucular Hub Olarak Acılır İse Aktiflik Tutamaz Ne Demek istedim

Oyunda 10 Kişi varsa hepsi farklı oyun gitcek sohbet muhabbet olmayınca sıkılcak Bırakcaktır

CelalBeyxX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Celal Bey Siz Beni Tanıyorsunuz Yeni Sunucular Hub Olarak Acılır İse Aktiflik Tutamaz Ne Demek istedim

Oyunda 10 Kişi varsa hepsi farklı oyun gitcek sohbet muhabbet olmayınca sıkılcak Bırakcaktır
Haklısınız sizde efendim ama tabii ki sunucumuzu FFA açacağız önce sonrada yavaş yavaş güzel Minigamesler ekliyince aktiflik çoğalacak ve sunucumuzu çoğu ünlü 40K lık kanallara tanıtacağız.