AteşOnline-AteşRPG-OrtaOnline oyuncuları buraya ! yeniden rpg !

Konseptimiz ne olsun ?

• Ortaçağ

Kullanılan: 8 34.8%
  • OrtaDünya temalı

Kullanılan: 4 17.4%
  • Klasik krallık sistemi

Kullanılan: 7 30.4%
  • Köy yaşamı

Kullanılan: 2 8.7%
  • 2 Taraf olsun rol yapalım

Kullanılan: 2 8.7%
  • Kale hayatı.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba dostlarım,bildiğiniz üzere her yaz bir sunucu açıyorum.Fakat bu yaz konsepti sizlere bırakayım dedim ve şimdiden haberini vereyim dedim yazın tekrar beraberiz :D.İsmimiz değişebilir tabi orası ayrı. Konsept hakkındaki yorumlarınızı atarsanız sevinirim.Birde oylama açıyorum bizim aklımızdakileri yazıyorum oylayın lütfen.Sizide özledim ya :D ne roller yapardık beraber...

ryp

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlk çağlarda hayatta kalma uygun bir konsept. Yaratıklar aşırı güçlü biz aşırı güçsüz olalım. Yaprakları kırarak çilek vs arayalım. Texture packle ve skriptlerle ayarlarsın gayet güzel olur.

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlk çağlarda hayatta kalma uygun bir konsept. Yaratıklar aşırı güçlü biz aşırı güçsüz olalım. Yaprakları kırarak çilek vs arayalım. Texture packle ve skriptlerle ayarlarsın gayet güzel olur.
olabilir aslında sıfırdan başlayıp gelişme olabilir ama Hard-rp bilmesi lazım nerdeyse oyuncuların o sıkıntı olabilir ama hoşuma gitti yazıyorum bunu bi kenara.

• Beğen
Reactions: ryp

ryp

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
olabilir aslında sıfırdan başlayıp gelişme olabilir ama Hard-rp bilmesi lazım nerdeyse oyuncuların o sıkıntı olabilir ama hoşuma gitti yazıyorum bunu bi kenara.
Yeni açtığım konuya göz at bir belki ilham alırsın

onikiasd

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Selamın aleyküm Aslında aklımda bir fikir yok sadece bir uğrayayım dedim eğer ki aklıma gerçekten iyi bir fikir gelirse bunu burada değil
Özelden yazacağımı biliyorsun :D
ama aklımda 1400 lerden başlayıp 2016 ya kadar ki tüm gerçek hikayeye dayalı bir server olabilir

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Selamın aleyküm Aslında aklımda bir fikir yok sadece bir uğrayayım dedim eğer ki aklıma gerçekten iyi bir fikir gelirse bunu burada değil
Özelden yazacağımı biliyorsun :D
ama aklımda 1400 lerden başlayıp 2016 ya kadar ki tüm gerçek hikayeye dayalı bir server olabilir
mesut uzak dur :D 616 sene nedir lan :D

MertOrMErocks86

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neden herkes ortaçağ sunucusu yapıyor? Birileri Gelecek RPG falan yapsalar çok hoş olurdu :(

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Neden herkes ortaçağ sunucusu yapıyor? Birileri Gelecek RPG falan yapsalar çok hoş olurdu :(
o kişi ben olmam açıkcası 2010 yazından beri ortaçağ sunucu açıyorum ve belirli bir kitle var.Oynanıyor da,bazen kapandığıda oluyor ama sürekli Ortaçağ açtım değişmeyi düşünmüyorum.Türkiyeye ortaçağı getirende bizdik zaten 2010 un yazıydı Kingdomrpg idi sunucunun adı hatta.

MertOrMErocks86

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
o kişi ben olmam açıkcası 2010 yazından beri ortaçağ sunucu açıyorum ve belirli bir kitle var.Oynanıyor da,bazen kapandığıda oluyor ama sürekli Ortaçağ açtım değişmeyi düşünmüyorum.Türkiyeye ortaçağı getirende bizdik zaten 2010 un yazıydı Kingdomrpg idi sunucunun adı hatta.
Ben sen yap demiyorum ki :D Ama biri yapsa fena olmaz ^u^