AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

Beğendinizmi ?

• Kullanılan toplam oy
    99

FlyingPegasus

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş saat oldu 1.30 halen seni bekliyorum server i açta girek[DOUBLEPOST=1422315350,1422315306][/DOUBLEPOST]bir yanlışım olduysa özür dilerim lordpitt kardeşim kusuruma bakmazsın umarım[DOUBLEPOST=1422324316][/DOUBLEPOST]admin saat 4 halen nöbette seni bekliyoruım
belki bugün açılır bende bekliyom

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alayınıız RPG'in adını pisletiyorsunuz bir şeyede burnunuzu sokmayın be
Server içinde bi kaç kişi hariç gayet güzel rol dönüyor.Bu arada ne sanıyosun sen kendini İlk girdiğin rpg serverinde çok mu iyiydin çok mu biliyordun sen de ya bi arkadaşına sordun me ne do ne diye yada google a yazdın sonradan oynaya oynaya kendini geliştirdin.

nightmare321

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
isim:Çağrı
Minecraft ıd: RipClaw
rol içi isim: Arn
Me nedir: Yapacağınız hareketi göstermek içindir.
do nedir: Önceden olmuş bir şeyi veya istem dışı olan bir olayı göstermek içindir.
f nedir: Fısıldamak.
Oyuna gireceğiniz skin: http://mcskinara.gamer.com.tr/user/RipClaw
Oynadığınız rpg sunucular: Dostum mcde daha önce oynamışlığım vardır ama bir süre oynamadığımdan ve hafızayada bağlı unuttum.Yani kusra kalma ama burası benim boş kalacak maalesef.
Bulunmak istediğiniz ülke:Kuzey olursa iyi olur aslında ;Sebebi ise oyun içi rolümdede biraz soğuk bir kişilik olacağımdan kuzeyle daha uyumlu olacağımı düşünüyorum.

hocam geride kaldı diye tekrar... bu arada ismi ters okuyanlar olur diye yazıyorum (A-r-n) ama oyunda ters görünebileceğinden bu Jozeph'de olabilir

FurkanMintas

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu dün saldırıya uğramış (öyle dediler :S) o yüzden en fazla 2 GÜNE açılır (tahmin bu genelde bir sunucu saldırıya uğradığında hele rpg ise 1 ay falan sürer ama şiddetine bağlı)
Adam sizi yemiş hahahaha. Ben ilk postta sunucu reklam mesajını attığın ilk gün açmak sıkıntı olmaz mı dedim kaç gün geçti aradan. Şimdi de topladı üyeyi saldırıya uğradık diyor. Ayrıca adam akıllı sunucu bütün sistemini vds'de bırakmaz. Boş iş bu sunucu kendi forum adresi bile yok daha[DOUBLEPOST=1422355026,1422354921][/DOUBLEPOST]Ayriyetten para ile krallık, lordluk satıp oyuncuların rolde öne geçmesini sağlıyorlar. Ondan sonra 10 lira vermiş 14 yaşındaki çocuğa rolde lordum çekiyorsun. RPG de lordluk alabilmek için kralın has adamı olup hayvan gibi rol yapman gerekir 10 kağıt ile olacak işler değil bunlar

TheHugoks

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adam sizi yemiş hahahaha. Ben ilk postta sunucu reklam mesajını attığın ilk gün açmak sıkıntı olmaz mı dedim kaç gün geçti aradan. Şimdi de topladı üyeyi saldırıya uğradık diyor. Ayrıca adam akıllı sunucu bütün sistemini vds'de bırakmaz. Boş iş bu sunucu kendi forum adresi bile yok daha[DOUBLEPOST=1422355026,1422354921][/DOUBLEPOST]Ayriyetten para ile krallık, lordluk satıp oyuncuların rolde öne geçmesini sağlıyorlar. Ondan sonra 10 lira vermiş 14 yaşındaki çocuğa rolde lordum çekiyorsun. RPG de lordluk alabilmek için kralın has adamı olup hayvan gibi rol yapman gerekir 10 kağıt ile olacak işler değil bunlar
Ayn krds 12-13 yasındakiler cıkıp gelior ben lordum diye parasını verior ulan böle olurmu rol dedigin adam gibi olmalı bencede

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazıları 12-13 yasında krds gelipde burda cene yapma
Serverde 2 lord var zaten Bazıları demen için 1 den fazla kişinin 16 yaşından küçük olması gerek fakat bazıları derken aynı zamanda hepsinin öyle olmadıgını da kastedmiş oluyosun sonuç: senin ben beynine ......
+ Sen 12-13 yaaşındasın bunu ''krds gelipde burda cene yapma'' yazmandan anlıyoruz 12-13 yaşında olmayan lordlardan ne istiyorsun?

FlyingPegasus

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sANAMA SOrucak

onikiasd

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kardeş bilirsin değilmi akıl yaşta değil baştadır ama banane server ne zaman açılcak onu deyin bana
Serverde 2 lord var zaten Bazıları demen için 1 den fazla kişinin 16 yaşından küçük olması gerek fakat bazıları derken aynı zamanda hepsinin öyle olmadıgını da kastedmiş oluyosun sonuç: senin ben beynine ......
+ Sen 12-13 yaaşındasın bunu ''krds gelipde burda cene yapma'' yazmandan anlıyoruz 12-13 yaşında olmayan lordlardan ne istiyorsun?
bu arada güzel söylemişsin tebrikler