AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

Beğendinizmi ?

• Kullanılan toplam oy
    99

Quardmard

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gelecek hakkinda yorum yapmayiniz.
Kimse yarin kimin olecegını bılmez , yaniliyormuyum?.
Ha obur gun acilir ha bu gun. Sacma sacma yazilar yazarak konuyu uzatiyorsunuz , Ozelıkle sunucuda oynayıpta ; oynama nesesini alamayanlara hayret ediyorum.
Ayrica , Taylan arkadasim , Senin daha sunucu konun yok neyden bahsediyorsun? .
Faruk Hile kullandigini kabul edip , millete laf atiyorsun. Ozellikle cok sacma bir sebebten.
Hem bu sunucu , diger sunuculardan geride kalirsa , 4-5 kisi oynuyani var ; Bu sunucunun kapanmasini gerektirmez.

Gercekten , sizlere hayretle bakiyorum. :olgun:

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gelecek hakkinda yorum yapmayiniz.
Kimse yarin kimin olecegını bılmez , yaniliyormuyum?.
Ha obur gun acilir ha bu gun. Sacma sacma yazilar yazarak konuyu uzatiyorsunuz , Ozelıkle sunucuda oynayıpta ; oynama nesesini alamayanlara hayret ediyorum.
Ayrica , Taylan arkadasim , Senin daha sunucu konun yok neyden bahsediyorsun? .
Faruk Hile kullandigini kabul edip , millete laf atiyorsun. Ozellikle cok sacma bir sebebten.
Hem bu sunucu , diger sunuculardan geride kalirsa , 4-5 kisi oynuyani var ; Bu sunucunun kapanmasini gerektirmez.

Gercekten , sizlere hayretle bakiyorum. :olgun:
eylül teşekkürler ama biz meseleyi çözdük arkadaşlarla daha büyümesine gerek yok bence tatsızlık çıkmasın,desteğin için çok teşekkürler lordluk başvurusu yapmanı öneririm...

Pascal1222

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
eylül teşekkürler ama biz meseleyi çözdük arkadaşlarla daha büyümesine gerek yok bence tatsızlık çıkmasın,desteğin için çok teşekkürler lordluk başvurusu yapmanı öneririm...
kaan abi ilk açtığın server gibi açsan? rpg var ama okadar sert değil (yani birisini öldürürken mesela bir düşmanı /me kılıcını adama savurur gibi yapmasak çünkü biz onu yazana dek adamın aklına rpg gelmiyo ve biz ölüyoruz veya bizim aklımıza gelmiyor) yani ilk açtığın tuttu çünkü rpg insanı sıkmıyodu bunaltmıyodu tam tersine eğlendiriyodu

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kaan abi ilk açtığın server gibi açsan? rpg var ama okadar sert değil (yani birisini öldürürken mesela bir düşmanı /me kılıcını adama savurur gibi yapmasak çünkü biz onu yazana dek adamın aklına rpg gelmiyo ve biz ölüyoruz veya bizim aklımıza gelmiyor) yani ilk açtığın tuttu çünkü rpg insanı sıkmıyodu bunaltmıyodu tam tersine eğlendiriyodu
onların hepsini ben otomatik olarak yapıcam merak etme :D örneğin sen su içtiğin zaman /me matarasından su içer gibi otomatik bir mesaj vericek...

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ufak bir tartışmada buraya gelip direk iptal haberini verme artık güvenimiz kalmadı kimseye gösterip gösterip daha sonra iptal oldu diyerek bitiriyorlar bir yazıda neyse neyseki kararınızdan geri döndünüz kolay gelsin ne diyeyim. :)

Quardmard

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ufak bir tartışmada buraya gelip direk iptal haberini verme artık güvenimiz kalmadı kimseye gösterip gösterip daha sonra iptal oldu diyerek bitiriyorlar bir yazıda neyse neyseki kararınızdan geri döndünüz kolay gelsin ne diyeyim. :)

Aslında ufak diyebileceğimiz bir tartışma olduğunu sanmıyorum ; Düşünün , Küçük bir ateşle Ne kadar büyük bir , Yangın çıkıyor değilmi?.

Fikriniz için teşekkür ederim(z) @Hiracles

Pascal1222

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
onların hepsini ben otomatik olarak yapıcam merak etme :D örneğin sen su içtiğin zaman /me matarasından su içer gibi otomatik bir mesaj vericek...
kaan abi eline kılıç alınca otomatik /me kılıcını çeker gibi yapabilirmisin. bir de serveri açınca konuyu açsan :D meraklanıyor insanlar ve beklerken sıkılıyor

Akinci58300

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Heyecanla bekliyorum.
Görüldüğü gibi takipçilerin çok yani sunucu açılsa 10 kişi olabilir (Duruma göre değişir tabii.)
İsmi yine aynı mı olacak ve konusu (Konusu derken yani ülkeler vs. vs.)

Edit: Bunu sormak bana düşmez ama ekibiniz kaç kişi ?

Quardmard

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Heyecanla bekliyorum.
Görüldüğü gibi takipçilerin çok yani sunucu açılsa 10 kişi olabilir (Duruma göre değişir tabii.)
İsmi yine aynı mı olacak ve konusu (Konusu derken yani ülkeler vs. vs.)

Edit: Bunu sormak bana düşmez ama ekibiniz kaç kişi ?

-İyi oyunlar.
-Hiç belli olmaz arkadaşım , dediğin gibi duruma göre.
-İsmi ne bekliyorsun ki :D ?

Açılınca , güzel oyunlar.

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu açılış tarihi:
13.06.2015 Cumartesi saat Öğlen 12:00

TheTaylanPro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bize rakip olacaksınız demişsin. Sizin gibiler anca copy paste yaparak map yapar diyeceğim de onuda yapamazsınız siz o kadar yeteneksizsiniz. İnsanları satmaktan başka bir şey yapamazsınız çünkü onurunuz sadece buna yeter. Ağlamakta özgürsünüz. İyi oyunlar.
Foruma ilkokulluları almanın hazin sonu... Hem biz kimseyi satmadık. Biz satıldık. Onur deyince sen daha o lafı ağzına almaya bile layık değilsin. Mapımız da Copy-Paste değildir. Ve biz senin gibi de ağlamayız.