AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

Beğendinizmi ?

• Kullanılan toplam oy
    99

rougesareth

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Başvuru formu:
isim: Efe Müldür
Minecraft ıd: Glorirus (EfeMuldur Diye Pre Var Ama Skini Değişimem K.b :/)
rol içi isim: Eduardo Snow
Me nedir: /me komutudur . Bir Hareket Yaptığımızı Belirtir.
do nedir: /do komutudur. Bir Şeyun Olduğunun Bilgisini Verir.
f nedir: /f komutudur. Fısıldamaktır.
Oyuna gireceğiniz skin: Glorirus : http://mcss.me/Glorirus
Oynadığınız rpg sunucular: RiavaCity
Bulunmak istediğiniz ülke [Kuzey,Güney yada batı]: Güney

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hiracles Abi işine karışmak istemem fakat bir öneride bulunmak istiyorum...
Serverdeki çoğu binayı inşaatçılar falan inşa etsinler daha çok rpg özelliği katabilir server'e ama BU BİR ÖNERİ.

Maul102

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Başvuru formu:
isim: Kerem
Minecraft ıd: rebel1231
rol içi isim: Kerem
Me nedir: Hareket bildirir.(örneğin ; /me oturur)
do nedir: Bilgi bildirir(örneğin ; /do 14 yaşındadır)
f nedir: Fısıldamaktır.
Oyuna gireceğiniz skin: http://mcss.me/rebel1231
Oynadığınız rpg sunucular: Darkfall.
Bulunmak istediğiniz ülke [Kuzey,Güney yada batı]: Kuzey.

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ozaman Sen Ortacag RPG kur :D Adamlar urasıyor Emege SAygı
Evet yakında bir sunucu geliyor zaten. Projesi çizilmiş olan.
[DOUBLEPOST=1423170450,1423170047][/DOUBLEPOST]
sorabilirmiyim kaç yıldır rpg oynuyorsunuz ?
Merhabalar, öncelikle yaptığım eleştirinin oynanmakla değil, gözle alakalı olduğunu anladığınız dakika beni anlayacaksınız. Oyuna oyuncu çeken iki etkenden biri mimaridir. Siz mimarinizin göze hoş gözükmesine ve daha gerçekçi bir anlam katacağına inanmaz iseniz oyuncu kayıpları yaşamakta ve sunucunun başarısının yerlerde sürünmesinde rol oynayacaksınızdır. Öncelikle şunu da söyleyeyim ki, beni yargılarken 2 projemin ikisinde de büyük başarılara imza atmamın tek sebebi tanıtımım ve oyunun mimarisidir. Eleştirileri kötü yöne çekmek yerine eleştirinden pay biçim oyuna yansıtmanız oyununuzun başarıya tam anlamıyla ilerleyeceğinin en büyük kanıtıdır. Aldığım ödül veyahut vardığım başarıları ego olarak algılamak yerine beni bu duruma sizin soktuğunuzun farkında olun. Ve eleştirelere bu kadar kapalı olmayın, cümlelerdeki derin manaları anladığınızda başarıya gerçekten ulaşacaksınızdır. Çünkü benim sizi yargıladığımı değil, sizin başarıya ulaşmanız için eleştiri yaptığımı ancak o zaman farkedersiniz. Keyifli forumlar dilerim.

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet yakında bir sunucu geliyor zaten. Projesi çizilmiş olan. [DOUBLEPOST=1423170450,1423170047][/DOUBLEPOST]
Merhabalar, öncelikle yaptığım eleştirinin oynanmakla değil, gözle alakalı olduğunu anladığınız dakika beni anlayacaksınız. Oyuna oyuncu çeken iki etkenden biri mimaridir. Siz mimarinizin göze hoş gözükmesine ve daha gerçekçi bir anlam katacağına inanmaz iseniz oyuncu kayıpları yaşamakta ve sunucunun başarısının yerlerde sürünmesinde rol oynayacaksınızdır. Öncelikle şunu da söyleyeyim ki, beni yargılarken 2 projemin ikisinde de büyük başarılara imza atmamın tek sebebi tanıtımım ve oyunun mimarisidir. Eleştirileri kötü yöne çekmek yerine eleştirinden pay biçim oyuna yansıtmanız oyununuzun başarıya tam anlamıyla ilerleyeceğinin en büyük kanıtıdır. Aldığım ödül veyahut vardığım başarıları ego olarak algılamak yerine beni bu duruma sizin soktuğunuzun farkında olun. Ve eleştirelere bu kadar kapalı olmayın, cümlelerdeki derin manaları anladığınızda başarıya gerçekten ulaşacaksınızdır. Çünkü benim sizi yargıladığımı değil, sizin başarıya ulaşmanız için eleştiri yaptığımı ancak o zaman farkedersiniz. Keyifli forumlar dilerim.
Haklısınız, fakat bende size şunu anlatayım ben gerçek başarıya ulaştım (gerçek başarı oyuna oyuncu çekmek değil oyundaki oyuncularla dost olmaktır)zaten Gerek OrtaOnline olsun gerekde AteşNetwork olsun oyuncu kitlem beni asla bırakmadı,ayrıca bizim konseptimizde asıl mimarinin rol içerisinde yapılacağını belirtmek isterim,ego ile alakam yoktur beni tanıyan tanır ben sadece sordum ve ona göre OrtaOnline ı biliyormusunuz diye bir soru soracaktım kendiniz küçük düşürdünüz bende iyi forumlar dilerim...Ki zamanında ilk Ortaçağ sunucuyu açanda bizdik anlatabiliyorsam arkadaşım... kolay gelsin
Oyuncu kitlemiz bize sağdıktır gerek dostça olsun gerek oyuncu olarak olsun biz adminlik değil dostluk yapıyoruz... burdaki herkes onaylayacaktır bunu :)[DOUBLEPOST=1423170968][/DOUBLEPOST]
Başvuru formu:
isim: Kerem
Minecraft ıd: rebel1231
rol içi isim: Kerem
Me nedir: Hareket bildirir.(örneğin ; /me oturur)
do nedir: Bilgi bildirir(örneğin ; /do 14 yaşındadır)
f nedir: Fısıldamaktır.
Oyuna gireceğiniz skin: http://mcss.me/rebel1231
Oynadığınız rpg sunucular: Darkfall.
Bulunmak istediğiniz ülke [Kuzey,Güney yada batı]: Kuzey.
başvurular sonra onaylanıcak belki başvuru formu değişebilir teşekkür ederiz...

DMCRecep61

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Başvuru formu:
isim: Recep
Minecraft ıd: TheRespect
rol içi isim: Respect
Me nedir: Eylem bildirir
do nedir: Bilgi verir
f nedir: Fısıldar
Oyuna gireceğiniz skin: http://mcss.me/Darber
Oynadığınız rpg sunucular: Bu ilk olucak
Bulunmak istediğiniz ülke [Kuzey,Güney yada batı]: Kuzey

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başvuru formu:
isim: Recep
Minecraft ıd: TheRespect
rol içi isim: Respect
Me nedir: Eylem bildirir
do nedir: Bilgi verir
f nedir: Fısıldar
Oyuna gireceğiniz skin: http://mcss.me/Darber
Oynadığınız rpg sunucular: Bu ilk olucak
Bulunmak istediğiniz ülke [Kuzey,Güney yada batı]: Kuzey

onikiasd

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Haklısınız, fakat bende size şunu anlatayım ben gerçek başarıya ulaştım (gerçek başarı oyuna oyuncu çekmek değil oyundaki oyuncularla dost olmaktır)zaten Gerek OrtaOnline olsun gerekde AteşNetwork olsun oyuncu kitlem beni asla bırakmadı,ayrıca bizim konseptimizde asıl mimarinin rol içerisinde yapılacağını belirtmek isterim,ego ile alakam yoktur beni tanıyan tanır ben sadece sordum ve ona göre OrtaOnline ı biliyormusunuz diye bir soru soracaktım kendiniz küçük düşürdünüz bende iyi forumlar dilerim...Ki zamanında ilk Ortaçağ sunucuyu açanda bizdik anlatabiliyorsam arkadaşım... kolay gelsin
Oyuncu kitlemiz bize sağdıktır gerek dostça olsun gerek oyuncu olarak olsun biz adminlik değil dostluk yapıyoruz... burdaki herkes onaylayacaktır bunu :)[DOUBLEPOST=1423170968][/DOUBLEPOST]
onaylıyorum