AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

Beğendinizmi ?

• Kullanılan toplam oy
    99

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Abi en iyisini yapiosun varya eskiden senin serverine gelmistim hatta kralligin kacagiydim tanirsin belki nickim mrwind abi dedigim gibi fazla plugin olmayan basit birbsunucu acacaksi. Super olucak abi bu arada herkese lordluk verme bi lord vardi hileciydi bn senden surgun edildikten sonra prensesin sovalyesi olmustum ve o hileci lordun (belki burdafir bilmm ama) sarayini fethetmistik cok zevkliydi

HTC Desire 616 dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
:D teşekkür ettim,
Forumda Suikastçiler Birliği diye bir şey var.
Nedir o ?
o şöyleki yüzde 5 ihtimal ile sunucuya girdiğiniz zaman suikastçi kanıyla doğuyosunuz,eğer suikastçi iseniz o birliğe katılıyorsunuz...o birlik için adam öldürüp para kazanıyorsunuz vs tapınakları var bi tane ve bi özellikleri var onların,vurdukça vuruş güçleri artıyor
sistem saldırgan olarak algıladı diyor la
google chrome dan deneyin explorer da öyle ne yazıkki

Ailevi bir sebepten dolayı sunucu yarın akşam saat 20:00 a alınmıştır...

SirJemyx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Site saldırgan olarak algıladı diyor ha ::

Son düzenleme:

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Fusen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hepsini Daha Öncedende Yapmıştım Zaten.Giremeyenlere Başvuru Formunu Yollayın Onlarda Burdan Size Özel Mesajla Göndersinler.

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Giremeyen arkadaşlar için başvuru konusu açılacak en yakın zamanda...

iboyldz

#OlymposBT[Çırak]
En iyi cevaplar
0
aynen linklten girmiyor ama atesnw.com yazınca giriyor
ve saat 20:20 ne zaman açılcak ?

TheTaylanPro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İlkinde , map falan önemli değildi ; Şimdide değil senin amacın bu konuyu kirletmek. Ha , Sen 1 oyuncuyu al O Kale yapsın , Sonra çoştur oynamaya.

Şahit benim ne var? Ayrıca , boş boş ilk lafı atan sensin ; Hatırlatırım , Bize rakip olamazsın diyen benmiydim?

Hayır , bunu doğruları söylemeye çalışan kişi söylüyor ; Ya da bunu , Sadece konuyu kirletip , oyunu batırmak isteyen kişi söylüyor artık bunu çok iyi anlıyoruz merak etme.
Bize rakip olamazsınız demedim. Bize rakip olacaksınız dedim fakat sen o dikine gittiğin insan bizi tersledi.