AteşTekkit | Tekkit Classic 3.1.2 Sunucu | Ateş Network Sunar

madenci01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tm abi bejle hemn ban atma
yağmur dedi ki tm dedi akşama kadar alabilirsiniz dedi[DOUBLEPOST=1422189531,1422189489][/DOUBLEPOST]
Beyler RPG ile uğraştığım için sunucuyu çok bış bıraktığımın farkındayım. İlgilenmek istiyorum fakat inanın çok meşgulüm, hem dershaneye gidiyorum hem eklenti yazıyorum. Tekkit ile ilgilenmem pek mümkün olmuyor fakat bu akşam söz veriyorum bir geleceğim :D
abi beni dinle lütfen[DOUBLEPOST=1422189593][/DOUBLEPOST]abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ne olur mesaj at ben bişe yapmadım yağmur var ya bluder ded k akşama kadar alabilrsinzi izin var dedi akşam yıkcam dedi

Yaven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
tm abi bejle hemn ban atma
yağmur dedi ki tm dedi akşama kadar alabilirsiniz dedi[DOUBLEPOST=1422189531,1422189489][/DOUBLEPOST]
abi beni dinle lütfen[DOUBLEPOST=1422189593][/DOUBLEPOST]abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ne olur mesaj at ben bişe yapmadım yağmur var ya bluder ded k akşama kadar alabilrsinzi izin var dedi akşam yıkcam dedi
yalana bak lan yagmur o kadar alma dedi gördük hatta onunda kanıtı var

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Haberimiz var kimin hile kimin olmadığından şüphen olmasın. Elime bir günde en az 50 resim geliyor hile kullanımıyla ilgili. İki gün sunucuya girmedik, boş bıraktık diye arkamızdan ne işler dönmüş. Sunucuya bir kaç yetkili gönderdim sizlerle ilgilenmesi için ve yavaş yavaş bu işleri yapan herkesi banlıyoruz. Sunucuda hile kullanan birisi yok (Dupe gibi). Yağmur denen mimar arkadaşımız öğrendiğim kadarıyla diğer oyunculara eşya veriyor ve torpil yapıyormuş fakat kendisini kadrodan şımarık hareketlerinden dolayı attık. Sunucuyu sıfırlamayı düşünüyoruz, bulduğunuz Bugları bir liste halinde Skype'dan yollarsanız daha güzel bir başlangıç yapacağız, anlayışınız için teşekkürler. Eklenmesini istediğiniz veya çıkarılmasını istediğiniz veyahut değiştirilmesini istediğiniz şeyleri Skype adresime ulaşarak yazın: karahan.buhan79

Sunucuyu 6 saatlik bir bakıma alıyorum bir kaç değişiklik yapacağımda.

madenci01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ne dedi lan bak azımı bozdurma yalncı yağmur dedi ki tm yeter çoğaltmayın dedi neden dedim nese akşama kadar zamanınız var dedi ya :([DOUBLEPOST=1422189787,1422189719][/DOUBLEPOST]
Haberimiz var kimin hile kimin olmadığından şüphen olmasın. Elime bir günde en az 50 resim geliyor hile kullanımıyla ilgili. İki gün sunucuya girmedik, boş bıraktık diye arkamızdan ne işler dönmüş. Sunucuya bir kaç yetkili gönderdim sizlerle ilgilenmesi için ve yavaş yavaş bu işleri yapan herkesi banlıyoruz. Sunucuda hile kullanan birisi yok (**** gibi). Yağmur denen mimar arkadaşımız öğrendiğim kadarıyla diğer oyunculara eşya veriyor ve torpil yapıyormuş fakat kendisini kadrodan şımarık hareketlerinden dolayı attık. Sunucuyu sıfırlamayı düşünüyoruz, bulduğunuz Bugları bir liste halinde Skype'dan yollarsanız daha güzel bir başlangıç yapacağız, anlayışınız için teşekkürler. Eklenmesini istediğiniz veya çıkarılmasını istediğiniz veyahut değiştirilmesini istediğiniz şeyleri Skype adresime ulaşarak yazın: karahan.buhan79
abi ban mı yedim şimdi ben :(

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
ne dedi lan bak azımı bozdurma yalncı yağmur dedi ki tm yeter çoğaltmayın dedi neden dedim nese akşama kadar zamanınız var dedi ya :([DOUBLEPOST=1422189787,1422189719][/DOUBLEPOST]
abi ban mı yedim şimdi ben :(
Sunucuda ki nickiniz rasfildo ise ban yeme sebebiniz şunlar:
Yetkiliye büyük küfürler.
Hile kullanımı.
Hırsızlık.

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben nerden bilim bunun yanlış olduğunu bedava item koplyalama var dediler geldim servere başlayalıda çok olmadı zaten sırf bunun için ban atmak istiyosan ayıp sana admin

madenci01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
lesi nakşama kadar çoğaltı dedi akşam yıkcam buraları dedi ya yemşn ederim hatta herkes oraya gitti serverde gitmedim dyen çarpılır ne olur affet abi :([DOUBLEPOST=1422189966,1422189922][/DOUBLEPOST]
ben nerden bilim bunun yanlış olduğunu bedava item koplyalama var dediler geldim servere başlayalıda çok olmadı zaten sırf bunun için ban atmak istiyosan ayıp sana admin
adam doru sölüyo fedler miydi neydi o adam dedi admin görürse ne olru dedim bieş olmaz arkadaşım dedi de dersin dedi yemin le

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Nick'iniz ne, sadece iki kişi banladım ve admin değil, kurucuyum.

madenci01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
serverin üstünde err dio bu ne demek ban mı yedim :(

madenci01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi ne olru bir daha yaparsam özür dilerimim affen her insan yanlış yaapr ne olur affet :(

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
madenci rasfildo sensen cidden banı haketmişsindir demektir elimde 4 5 tane ss var yok eşya açalıyoz arkadaşımla ben yok hack açtık hadi ban at dediklerin[DOUBLEPOST=1422190110,1422190072][/DOUBLEPOST]biz hack le bu diamondları aldık diyodun sonra spawn da dağıttın herkese

madenci01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi ne olur cevap ver ne olur ya h[DOUBLEPOST=1422190225,1422190190][/DOUBLEPOST]yo ben EYAD_KiNG im kardeş