AthenaCraft Moderatör Alımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki yeni bir sunucu açmaya karar verdim. Bu sunucu Metin2 tipi bir MMORPG sunucusu. "Moderatör" olarak görev yapacak bir kişi arıyorum. Bizim sunucumuzda ki Moderatör'ün temel görevi rehberlik yapmaktır. Fakat ban, kick, mute, gamemode 1 gibi yetkileri de bulunmaktadır.

Öncelikle ben buraya istediğim özellikleri yazayım. Yaşı 15'ten büyük, olgun, Türkçesi güzel bir moderatör arıyorum. Ayriyeten mikrofonunun ve Discordunun olması zorunludur. Birde ilk günün hevesiyle insanlara yardım edip ertesi gün yardım isteyenlere yardım etmeyecekseniz hiç başvurmayın. Tekrarlıyorum olgun, yerinde gülen, yerinde ciddi bir moderatör arıyorum.

Birde lütfen başvuru formuna ve özel soruya doğru cevap verin.

Başvuru Formu:

Kod:
İsim:
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsun?:
Daha önce başka bir sunucuda yetkili oldun mu?:
Kendinden ve öz geçmişinden bahseder misin?:
İnsanların sorduğu sorular bir zaman sonra seni bıktıracak mı?
Günde kaç saat sunucuyla ilgilenebilirsin?:
Sunucudaki oyuncularla anlaşabilecek misin?:
Sunucudaki yetkililere anlaşabilecek misin?:
ÖZEL SORU
Kod:
Sunucudan bir oyuncu ailenden birisine küfür etti ne yaparsın?

yucib123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
isim-Yusuf
Yas-17
Sunucunun turunu biliyormusunuz?-Evet metin2 tipli MMORPG sunucu :)
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsun?- hem cok fazla isim yok bos vaktimi degerlendirmek istiyorum hemde 4-5yillik metin2 oyuncusuyuz surda :)
Daha önce başka bir sunucuda yetkili oldun mu?: tabikide :) baya builder ve admin gibi gorev yaptigim olmustur :) cok fazla faction serverlerinin buildlerini ben yapmisimdir :)
Kendinden ve öz geçmişinden bahseder misin?: kendim azerbaycanliyim 17yasim var 4-5 yildir minecraft metin2 fps tarzi oyunlar oynarim :D
İnsanların sorduğu sorular bir zaman sonra seni bıktıracak mı? : hayir minecrafti yeni ogrenme asamasinda cok fazla svde rehber oldugumdan alisigim :DD
Günde kaç saat sunucuyla ilgilenebilirsin?: valla sabah 11-12 den aksam 7-8 bazen 10a kdr :D
Sunucudaki oyuncularla anlaşabilecek misin?: evet kendim de neseli,yerini bilen ,saygili biri oldugumdan anlasabilecegimi dusunuyorum :)
Sunucudaki yetkililere anlaşabilecek misin?: elbette neden olmasin :)
Sunucudan bir oyuncu ailenden birisine küfür etti ne yaparsın? mute atarim 2ci kez ayni sey yasanirsa admin kurucu gibi yetkililere danisirim durumu :)
iletisim: skype-yusif.elimerdani1

Son düzenleme:

ExS

En iyi cevaplar
0
isim-Yusuf
Yas-17
Sunucunun turunu biliyormusunuz?-Evet metin2 tipli MMORPG sunucu :)
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsun?- hem cok fazla isim yok bos vaktimi degerlendirmek istiyorum hemde 4-5yillik metin2 oyuncusuyuz surda :)
Daha önce başka bir sunucuda yetkili oldun mu?: tabikide :) baya builder ve admin gibi gorev yaptigim olmustur :) cok fazla faction serverlerinin buildlerini ben yapmisimdir :)
Kendinden ve öz geçmişinden bahseder misin?: kendim azerbaycanliyim 17yasim var 4-5 yildir minecraft metin2 fps tarzi oyunlar oynarim :D
İnsanların sorduğu sorular bir zaman sonra seni bıktıracak mı? : hayir minecrafti yeni ogrenme asamasinda cok fazla svde rehber oldugumdan alisigim :DD
Günde kaç saat sunucuyla ilgilenebilirsin?: valla sabah 11-12 den aksam 7-8 bazen 10a kdr :D
Sunucudaki oyuncularla anlaşabilecek misin?: evet kendim de neseli,yerini bilen ,saygili biri oldugumdan anlasabilecegimi dusunuyorum :)
Sunucudaki yetkililere anlaşabilecek misin?: elbette neden olmasin :)
Sunucudan bir oyuncu ailenden birisine küfür etti ne yaparsın? mute atarim 2ci kez ayni sey yasanirsa admin kurucu gibi yetkililere danisirim durumu :)
iletisim: skype-yusif.elimerdani1
Reddedildiniz.

Mareşal Ahmet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sa Merhaba ismim Ahmet Yaşım : 15 Yaptığınız sunucunun türü MMO RPG dir Sunucuda yetkili olma sebebim barış adalet haksızlığı önlemek ve insanlara oyun öğretmek Bu oyunu 6 Yıldır oynuyorum ve birçok yerde tabikide yetkili oldum genellikle admin ve modarator Dediğim gibi oyunu 6 yıldır oynuyorum bu son 3 yıldır mmo rpg sardı ve neden ben bir yetkili olmayim dedim benim geçmişim şöyledir birçok sunucuda oynadığım için tecrübe ve anılarım çok fazladır bazen insanlar gerçekten şöyle derler sen burdadamı yetkilisin ? Onlar soru sormaktan bıkar ama ben bıkmam öyle diyeyim :) Günde 10 saatten fazla oynuyorum ve ilgileneceğim Tabikide bu bir mmo rpg olduğu için teamwork fazla olucak ve bende insanları çok sevicem :) Benden büyük abilerim ablalarım olabilir onlara saygı duyarım benden küçük kardeşlerimde olabilir onlarada sevgilerimi iletirim Hadi sizin sordunuz soruya geçelim demişsinizki Bay Burak :
Sunucudan bir oyuncu ailenden birisine küfür etti ne yaparsın? Protokol yani kurallar orda yazanları ezberlerim ve uygularım zaten ezbere biliyorum sorabilirsiniz :) Sunucunuz başarılar dileğiyle Benim düşüncem : Sunucunuzu beğendim ben sunucuda eski bir oyuncuyum sunucunuzun 3 bölmesi oldu 1. bölüm küçük bir mapı ve + basma sistemi ve fazla boss yoktu 2. bölümse tam tamına harikaydı mapler büyüktü yeni + basma gelmişti ve 3 . bölüme geçtik ne güzel Başarılar dileğiyle. Bana ulaşmak istiyorsanız Bay Burak skype adresim şu şekilde yazılıyor buyrun : facebook:cteknoloji-1967

ExS

En iyi cevaplar
0
Sa Merhaba ismim Ahmet Yaşım : 15 Yaptığınız sunucunun türü MMO RPG dir Sunucuda yetkili olma sebebim barış adalet haksızlığı önlemek ve insanlara oyun öğretmek Bu oyunu 6 Yıldır oynuyorum ve birçok yerde tabikide yetkili oldum genellikle admin ve modarator Dediğim gibi oyunu 6 yıldır oynuyorum bu son 3 yıldır mmo rpg sardı ve neden ben bir yetkili olmayim dedim benim geçmişim şöyledir birçok sunucuda oynadığım için tecrübe ve anılarım çok fazladır bazen insanlar gerçekten şöyle derler sen burdadamı yetkilisin ? Onlar soru sormaktan bıkar ama ben bıkmam öyle diyeyim :) Günde 10 saatten fazla oynuyorum ve ilgileneceğim Tabikide bu bir mmo rpg olduğu için teamwork fazla olucak ve bende insanları çok sevicem :) Benden büyük abilerim ablalarım olabilir onlara saygı duyarım benden küçük kardeşlerimde olabilir onlarada sevgilerimi iletirim Hadi sizin sordunuz soruya geçelim demişsinizki Bay Burak :
Sunucudan bir oyuncu ailenden birisine küfür etti ne yaparsın? Protokol yani kurallar orda yazanları ezberlerim ve uygularım zaten ezbere biliyorum sorabilirsiniz :) Sunucunuz başarılar dileğiyle Benim düşüncem : Sunucunuzu beğendim ben sunucuda eski bir oyuncuyum sunucunuzun 3 bölmesi oldu 1. bölüm küçük bir mapı ve + basma sistemi ve fazla boss yoktu 2. bölümse tam tamına harikaydı mapler büyüktü yeni + basma gelmişti ve 3 . bölüme geçtik ne güzel Başarılar dileğiyle. Bana ulaşmak istiyorsanız Bay Burak skype adresim şu şekilde yazılıyor buyrun : facebook:cteknoloji-1967
Maalesef reddedildiniz.

SSlora_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba . Yaşıma göre olgun davranırım . Bende başvurabilir miyim ?

ozcan12s

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İsim:Özcan
Sunucunun türünü biliyor musun?:Hayır
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsun?:Yardımım Dokunur Ve GElişen Bir Server Olması İçin
Daha önce başka bir sunucuda yetkili oldun mu?:Evet Kendi Serverimi Bile Kurdum
Kendinden ve öz geçmişinden bahseder misin?:4 yıldır mc oynuorum 5. yılım olcak ve bilgim vardır yetki konularında
İnsanların sorduğu sorular bir zaman sonra seni bıktıracak mı? aynı soruyu tekrar tekrar sölerlerse evet ama aynı soruyu 1 kere sorsalar hayır
Günde kaç saat sunucuyla ilgilenebilirsin?:3-4 (duruma Göre Değişir)
Sunucudaki oyuncularla anlaşabilecek misin?:Anlaşabilirim
Sunucudaki yetkililere anlaşabilecek misin?:Tabi Kavgasız Anlaşabilirim

Sunucudan bir oyuncu ailenden birisine küfür etti ne yaparsın?
2 kez yaparsa mute atarım eğer mutesi geçince tekrar aynı şeyi yaparsa ban atarım 1 saat

TheThunder

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İsim: Doğukan
Sunucunun türünü biliyor musun?: MMORGP
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsun?: Rol yapma ve hayatta kalma sunucularına bayılırım.
Daha önce başka bir sunucuda yetkili oldun mu?: tabii ki birkaç kez sunucu kurmuşluğum da var.
Kendinden ve öz geçmişinden bahseder misin?: Bunu yazmama gerek varmı?
İnsanların sorduğu sorular bir zaman sonra seni bıktıracak mı?: Öyle bir durum söz konusu değil.
Günde kaç saat sunucuyla ilgilenebilirsin?: Saat 16.00 kşam 23.00
Sunucudaki oyuncularla anlaşabilecek misin?: Tabii yetkili olduğum bir sunucuda herkesle anlaşabilirim, yetkili olmadığım bir sunucuda da anlaşırım :)
Sunucudaki yetkililere anlaşabilecek misin?: Küfür sevmeyen biriyim. Küfür edilmediği sürece benim için bi sorun yok.

Sunucudan bir oyuncu ailenden birisine küfür etti ne yaparsın?: Küfürü sevmeyen birisi olduğum belirtmiştim. Sınırsız mute yer küfürü eden arkadaş.

SonBukucu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İsim:Mehmet
Sunucunun türünü biliyor musun?:evet
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsun?:size güveniyorum ve sunucunuzu beğendim daha önceden adamlar çok kazıklardılar
Daha önce başka bir sunucuda yetkili oldun mu?:oldum 6-7 serverde
Kendinden ve öz geçmişinden bahseder misin?:15 yaşındayım 5 yıldır mc oynuyorum
İnsanların sorduğu sorular bir zaman sonra seni bıktıracak mı?hayır istediği kadar sorsun 7/24 serverdeyim
Günde kaç saat sunucuyla ilgilenebilirsin?:sabah 9 dan akşam 10 a kadar
Sunucudaki oyuncularla anlaşabilecek misin?:knkım gibi anlaşabilirim
Sunucudaki yetkililere anlaşabilecek misin?:anlaşırım hemde çok iyi

iletişim için skypem:Mehmet☠GMNG☠

bide özel soru için yanıtım:30dk mute eğer devam ederse 1 saat mute

ShadowElite888

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İsim: EnginHan
Sunucunun türünü biliyor musun?: Büyük İhimal Survival
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsun?: Forum Gayet Hoş Ve Akıcı Olmuş Eminim Sunucuda Öyledir
Daha önce başka bir sunucuda yetkili oldun mu?: 2 defa kendi sunucumu açtım (Özel Nedenler İle Kapandı)
Kendinden ve öz geçmişinden bahseder misin?: Yukardada Belirttiğim Gibi Adım Engin Burdurda Oturuyorum Reelle Alakam Hiç Yoktur.
İnsanların sorduğu sorular bir zaman sonra seni bıktıracak mı? Bıkacak Olsam Başvurmazdım
Günde kaç saat sunucuyla ilgilenebilirsin?: 9-10 Bazı Gunler 3-4
Sunucudaki oyuncularla anlaşabilecek misin?: Dediğim Gibi Anlaşamayacak Olsam Başvurmazdım
Sunucudaki yetkililere anlaşabilecek misin?: Genelde Utangaçımdır Ama Anlaşırım :D
Şahsıma Küfür Gelirse Nazikçe Konuşurum Gerekirse Mute Atarım Dahada Küfür Etmeye Devam Ederse Biraz Kaba Konuşabilrim.
Biraz Araştırınca DC dresinizi Buldum Sunucu 1.10 muş :/

Son düzenleme:

Spawringtrubo25

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Selamun Aleyküm
İsim M.Mehdi
Yaş 17
Oyuncuları Tanıyarak Onlar Sohbet Etmek Ve Zamanımı Değerlendirmek.
Çoğu Sunucularda Admin Veya Yetkili Oldum
Kendim 2009 Dan Beridir Minecraft Oynuyorum İlk Piyasaya Sürüldüğünden Oynuyorum ☪Türküm☪ Olgun Davranıyorum :) Ve İmana İnanır Namazımı Kılarım Kur ' anıda Okurum Müslümanım
Sorular Beni Bıktırmaz Cevaplamayı Sormayı Severim.
Günde 2 Buçuk Saat Sunucuyla İlgilenirim.
Oyuncularla Aram Çok İyidir.
Yetkililere Asla Karşı Çıkmam.

Özel Soru Cevap::

Bana Küfür Ederse Bir Şey Demem Zaten Küfrü Bana Geçmez Ya Kötü Söz Sahibine Geçer. Sadece Bazı Oyuncular Rahatsız Olduğundan 1 Saat Mute Atarım

Saygılarımla Muhammed Mehdi Bilbay

ExS

En iyi cevaplar
0
@Cardinal41
Özür dilerim bu konuyuda kapatın lütfen mmorpg hayatım sona ermiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...