- ATINA NETWORK -[*]①.⑧ ONE BLOCK + THE BRIDGE + EJDERHA EVENTI![*]Sürekli yenilikçi sunucu [1.8.x 1.16.x] >

WhiteTRTRTRTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
play.atinanw.com
Oyun Sürümü
1.8.x - 1.16.x
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
TekBlok, OneBlock, TheBridge
1.png
2.png
3.png
4.png

ekip.png

5.png
6.png
7-min.png
8-min.png

9-min.png
10-min.png
11-min.png
12-min.png
13-min.png
14-min.png
15-min.png
17-min.png

Tag sistemiyle kullanıcılara belirtilen ruh halini söyleyebilirsin.

18-min.png

Oyun içerisindeki rastgele oluşan bloğu kırarak faz atlarsın. Sunucu içerisinde ki 1., 2. ve 3. olan kullanıcıya 50 - 30 - 20 kredi verilecektir.

Bu oyun modunda 2 adet portal bulunur. Bu 2 portal bir takımı belirtir. Karşı takımın portalına atlaman lazım yoksa o senin portalına atlar. Bu sırada karşı takımda ki oyuncuyla pvp yaşarsın. Portala atlayan kişi 1 puan alaraktan oyunu kazanmaya bakar. 5 puan sonunda oyuncunun puanı belirlenir ve oyunu kazanır.

Oyun içerisinde ki sistemlerimiz çok fazladır. 1.8 pvp hit geliştirmesiyle oyunculara çok daha hızlı vurabiliyorsunuz + oyuncuya her vurduğunuzda knockback artıyor (0.5 kadar). Ateş topları daha hızlı gidiyor ve 9 blokluk küp alandandan sonrasında daha güçlü uçuyorsunuz.

SEZON içi toplanan sezon puanlarına ek olarak sıralama eklendi. Artık sezon sıralamasında yerini alabilirsin!

19-min.png
20-min.png

Son düzenleme:

Xenovac

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucunuzu tamamen okuyanlara sunduğunuzu sanmıyorum sunduysanız bile bukadar az bilgi ile bir yorum yapmamız çok etki etmez sunucunuzun beğenmediğim özelliklerinden söylememi isterseniz konu tasarımınız konu tasarımınıza sistem bilgilerinizi eklememişsiniz bir oyuncu olarak sisteminizi öğrenmek isterdim one block çok sevdiğim bir oyun modudur fakat bir hub kurucusu olarak 2. oyununuzun bridge gibi bir oyun olmasını da beğendiğimi söyleyemem ilk önce büyük oyun modları kurmanız kalıcı üye topluluğu sağlar bu sayede ana oyuncularınız mini oyun modlar'ı geldiğin'de onları'da oynar ve oyuncu bölüşme sorunu olmaz. bi mod'da 10 kişi varken diğer mod da 0 kişi gibi bir olayı engeller. iyi çalışmalar

WhiteTRTRTRTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucunuzu tamamen okuyanlara sunduğunuzu sanmıyorum sunduysanız bile bukadar az bilgi ile bir yorum yapmamız çok etki etmez sunucunuzun beğenmediğim özelliklerinden söylememi isterseniz konu tasarımınız konu tasarımınıza sistem bilgilerinizi eklememişsiniz bir oyuncu olarak sisteminizi öğrenmek isterdim one block çok sevdiğim bir oyun modudur fakat bir hub kurucusu olarak 2. oyununuzun bridge gibi bir oyun olmasını da beğendiğimi söyleyemem ilk önce büyük oyun modları kurmanız kalıcı üye topluluğu sağlar bu sayede ana oyuncularınız mini oyun modlar'ı geldiğin'de onları'da oynar ve oyuncu bölüşme sorunu olmaz. bi mod'da 10 kişi varken diğer mod da 0 kişi gibi bir olayı engeller. iyi çalışmalar
Reklam her şeyin başlangıcıdır. Biz zaten minigames sunucusu açmayı planladık ve oneblockta bir minigamestir düşünceniz için teşekkürler.