ATİNASAGA / 403 GB RAM + 40 OYUN / KENDI LAUNCHERIMIZI YAPTIRDIK ! RVP SUNUCU / Play.AtinaSaga.Net

n3pix

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eskiden açıldıgında baya sevmiştim hattaha o yıldızla şey almıştım EP , ama değerlendirememiştim :) Sırf gelişim içindi o para, fakat şimdi, açılması baya güzel olur. Bilgim de var hadi geleni belleriz :p İtemler pek fazla olmazsa ve pluginler karmaşık olmazsa baya iyi olur bir de oyuncu tutsun yeter :)

UltimateChicken

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyuna para yatırmadan da gelişmenin mümkün olduğu az olan sw lerden ne oynardık be kısa bir süre içerisinde açılırsa [Girebileceğimiz şekilde] sw çok tutulacaktır. Bu sw nin açılacagını duydugum ilk gün 1 senedir oynamadıgım minecraftı tekrar yüklemek oldu .

BySteve

< Metin2 Tema %98 Loading ... >
En iyi cevaplar
0
Eskiden açıldıgında baya sevmiştim hattaha o yıldızla şey almıştım EP , ama değerlendirememiştim :) Sırf gelişim içindi o para, fakat şimdi, açılması baya güzel olur. Bilgim de var hadi geleni belleriz :p İtemler pek fazla olmazsa ve pluginler karmaşık olmazsa baya iyi olur bir de oyuncu tutsun yeter :)
Hacım EPlerimiz tekrar geliyor bu sefer +250 3D itemle birlikte geliyoruz he karışık değil herkesin anlayacağı bir sistem yaptık .

Oyuna para yatırmadan da gelişmenin mümkün olduğu az olan sw lerden ne oynardık be kısa bir süre içerisinde açılırsa [Girebileceğimiz şekilde] sw çok tutulacaktır. Bu sw nin açılacagını duydugum ilk gün 1 senedir oynamadıgım minecraftı tekrar yüklemek oldu .
Hacım para yatırmak şu an sadece 125 levelde lazım oda 126 ve 127 ye rahatça geçebilmek için tecrübe yüzüğü şart onuda eple alcanız 5 tl ye :) ama 125 olana kadar 5 kuruş para vermeden rahatça kasılırsın .

BySteve

< Metin2 Tema %98 Loading ... >
En iyi cevaplar
0
Biz teşekkür ederiz eskiden çok oynardım da tecrübe yüzüğü olayı çok garibime gitti beklemede kalacağız kolay gelsin ^_^
Teşekkürler videolarda görürsünüz yakında başlıyoruz .

Sunucu donanımı güncellendi ! Bilgilendirme >>
#IP Adresi: Play.AtinaSaga.Net
(AtinaSaga.Net)
#Sunucu Kapasitesi = [150] (Normalde Sınırsız Gözüken 150 Dir !)
#RAM: Bungeecord : 8 GB
ÇakmaLobi : 6 GB - 2 Tane var 1ine yönlendiriyor 3 -3 ayrılıyor ramler .
Lobi : 6 GB

TntRun - 3 GB ( Minigame oyunları eğlencelik )
SkyWars - 3 GB ( Minigame oyunları oyuncularımız sıkılmasın diye )
Sunucu : 16 GB ( ileriki zamanda 32 gb olacak sadece . )

GreyderNT

Legend Server is back...
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler videolarda görürsünüz yakında başlıyoruz .

Sunucu donanımı güncellendi ! Bilgilendirme >>
#IP Adresi: Play.AtinaSaga.Net
(AtinaSaga.Net)
#Sunucu Kapasitesi = [150] (Normalde Sınırsız Gözüken 150 Dir !)
#RAM: Bungeecord : 8 GB
ÇakmaLobi : 6 GB - 2 Tane var 1ine yönlendiriyor 3 -3 ayrılıyor ramler .
Lobi : 6 GB
TntRun - 3 GB ( Minigame oyunları eğlencelik )
SkyWars - 3 GB ( Minigame oyunları oyuncularımız sıkılmasın diye )
Sunucu : 16 GB ( ileriki zamanda 32 gb olacak sadece . )
Toplam 16 GB ama skywars, tntrun, bungeecord vs. 26 GB? Anlamış değilim :S