[ Atlas.keyubu.com] - [1.8-1.15] - [HİLESİZ] - %100 Has Survival - Sıfır Lag - Çeteler - Turnuvalar - Oyuncu Warpı - HER GÜN EVENT! - SIFIRLANMA YOK!

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuz güzel ancak yeni sürümlere geçmenizi davet ediyorum.Eski sürümlerde takılıp kaldınız ...

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şey ya bazı duyumlar aldım sunucunuz redgamer sunucusu ile birleşiyormuş bileşmek yerine sunucuyu direk satın ala bilirim özleden yazarsanız sevinirim

Fzoe

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuz 12 Nisan Pazar Saat 15:00 Da Tekrardan Aktif Olacaktır Herkese Hayırlısı Olması Dileğiyle AtlasNetwork.....

JCole_JCole4

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
oooo çoçuklardan hile almak için sunucusunda millete op verip milletin emeğini hiçe sayan sw açmış ho (:

Fzoe

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oooo çoçuklardan hile almak için sunucusunda millete op verip milletin emeğini hiçe sayan sw açmış ho (:
jcole sen boş bi insansın bu arada ben hiç bi şekilde öyle bişi yapmadım camelwhite yapmıştı dc hesabım çalındı ve zaten sunucumda yetkiliydi oynamasasan oynamazsın ben kimseye demiyorum oyna veya oynama bu senin karaktersizliğin yorumun için sağol size kaliteli sunucu yağtığımız için özür dileriz siz donsuzu yalamaya devam bu arada

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Dün sunucunuza bir gireyim dedim; incelemek amaçlı. Fakat sunucunuzda dikkatimi çeken bir durum var. Çoğu menüde veya eklentide UTF-8 desteği mevcut değil. şlşadş diye duruyor çoğu menüdeki yazılar. İlk olarak bunu düzeltmelisiniz. Bunun yanı sıra hilenin serbest olduğunu gördüm. Gerçekten inanılmaz kötü bir durum. Umarım başarılı olursunuz.

Fzoe

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dün sunucunuza bir gireyim dedim; incelemek amaçlı. Fakat sunucunuzda dikkatimi çeken bir durum var. Çoğu menüde veya eklentide UTF-8 desteği mevcut değil. şlşadş diye duruyor çoğu menüdeki yazılar. İlk olarak bunu düzeltmelisiniz. Bunun yanı sıra hilenin serbest olduğunu gördüm. Gerçekten inanılmaz kötü bir durum. Umarım başarılı olursunuz.
her şey Yavaş Yavaş Çözülecektir teşekürler

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Güzel bir sunucu ama konu tasarımını daha güzel yapmalısınız. Başarılar.

TrailerHD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hilenin serbest olduğunu gördüm. Gerçekten inanılmaz kötü bir durum Gülsemmi Ağlasammı bilemedim ÖZÜR DİLERİM.

eypworks

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Milletin sunucusuna girip chat'e hala reklam atma gibi bir seviye düşüklüğü kaldı mı ? Bunu siz başarmışsınız tebrikler

Fzoe

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Milletin sunucusuna girip chat'e hala reklam atma gibi bir seviye düşüklüğü kaldı mı ? Bunu siz başarmışsınız tebrikler
biz öyle bişiyi kesinlikle yapmıyoruz eğer öyle yapan varsa ismini veriniz direk cezasını keselim efendim Özür Dileriz Eğer Öyle Bİşi Varsa