AtomTR Skyblock (XP Shop ve Görevler!)

DarkCreperr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Xp li skyblock çok güzel bir fikir üstüne bosslar eklemişsin yani çok güzel olmuş tebrikler :)

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

BoldMan ™

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk başta güzel olduğunu düşünmüştüm oynayınca fikrim değişti. Market mükemmel. onun dışında her şey çok kötüydü. Tek sebebi adanın bulunduğu biom. Mountains. Bu adada hiçbir şey yapılmıyor bundan dolayı. Tarla yapamıyorsun. Sınırsız su yapamıyorsun. Generator yapamıyorsun. Her koydugun su donuyor. Ayrıca cobblestone karsiliginda level alma da ekleyebilirdin.

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk başta güzel olduğunu düşünmüştüm oynayınca fikrim değişti. Market mükemmel. onun dışında her şey çok kötüydü. Tek sebebi adanın bulunduğu biom. Mountains. Bu adada hiçbir şey yapılmıyor bundan dolayı. Tarla yapamıyorsun. Sınırsız su yapamıyorsun. Generator yapamıyorsun. Her koydugun su donuyor. Ayrıca cobblestone karsiliginda level alma da ekleyebilirdin.
Kardeşim afedersin ama kafan mı iyi? Ben bu mapi denedim ve yapılmıyor dediklerinin hepsini yaptım. Yani bende mi sorun var? Sanmam. Su donuyor diyorsun, üstünü kapatmayı veya yanına meşale koymayı akıl ettin mi?

BoldMan ™

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim afedersin ama kafan mı iyi? Ben bu mapi denedim ve yapılmıyor dediklerinin hepsini yaptım. Yani bende mi sorun var? Sanmam. Su donuyor diyorsun, üstünü kapatmayı veya yanına meşale koymayı akıl ettin mi?
Kardeşim sen her skyblock map gibi adayi plains biomuna koymayi akil ettinmi?

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim sen her skyblock map gibi adayi plains biomuna koymayi akil ettinmi?
Kardesim anlatamadim kendimi. Bu zaten gerçek bildigimiz skyblock mapi. Sadece ustune market ve boss ekledim. Gercegi bu yani. Skybloğun cakmalarini oynayip bilmeden bana laf atmayin.

BoldMan ™

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer gerçekten öyleyse bir şey demeyeceğim.

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine's mansiona benzemiş.Başarılarının devamnı dilerim.