Authme Bu ülke yasaklıdır

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar bot engellemek için authme koruması ayarlıyorum ama
Gb yi countriese eklemessem sunucuya giremiyorum yasaklamam gerekiyor mu botlar için
yoksa bende mi bir sıkıntı var yardımcı olursanız sevinirim şuanda hamachi üzeridnen ayarlıyorum
02sd.PNG

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
authme nin hangi sürümünü kullandığını, Server vdsmi, Hamachimi bilmiyorum lakin,
Authme de 2 farklı şekilde bot koruması mevcut.
1. si sadece belirlediğin bölge veya ülke servere girip kaydolabiliyor. 2. side bildiğimiz hızlı giriş yapanları engelleyen kısmı.
Siz gördüğüm kadarıyla eski bi versiyon kullanıyorsunuz.
EbableProtectionu false yapın, Enable antibot true kalsın bi o şekilde deneyin.

Son düzenleme:

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
İngiltere'den de botlar gelebilir, GB blacklist içeriğinde olmalı fakat Hamachi, Londra merkezli bir şirkete bağlı olduğundan, test aşamasındaki Hamachi sunucunuza giriş yapabilmeniz için GB engelini kaldırmanız gerekir.

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Saldıran işi biliyorsa authme faydasız.
Authme ülke yasaklama saçma bir iştir nedeni zaten bot saldırısı geldiğinde yurt dışından giriyorsa bot bota giremezsin yasaklı diyeceği için
Authme diğer kayıtsız kişi fazla girerse 5 dakikalık bot korumasını aç koruması daha mantıklıdır hiç olmasa oyuncu girmek isterse yurt dışından girebilir

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İngiltere'den de botlar gelebilir, GB blacklist içeriğinde olmalı fakat Hamachi, Londra merkezli bir şirkete bağlı olduğundan, test aşamasındaki Hamachi sunucunuza giriş yapabilmeniz için GB engelini kaldırmanız gerekir.
Aradığım yorum buydu çok teşekkür ederim