Authme Siteden Kayıt Olma Giriş ve Şifre Değiştirme Hazır Script.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Video çekerek anlatsan anlamayan kalmazdı yorma kendini direk video çek ^-^
Hiç olmadı ben herkes için hazırlayayım. Böylece kimsenin araştırmaya, öğrenemeye ihtiyacı kalmasın. Görsel kaynaklardan yararlanacak bir konu olmamasına rağmen ben kouya bir kaç fotoğrafta ekledim.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Hiç olmadı ben herkes için hazırlayayım. Böylece kimsenin araştırmaya, öğrenemeye ihtiyacı kalmasın. Görsel kaynaklardan yararlanacak bir konu olmamasına rağmen ben kouya bir kaç fotoğrafta ekledim.
Hiç olmadı ben herkes için hazırlayayım. Ben kimseye herkesin işini yapın demedim, fazla yardım göz çıkarmaz. Video ile öğrenmeyecekler mi videoyu izleyenlere bedava mı gelecek hazır script. Video ile bir rehber yapabilirsin dedim, sen ne anladın ki?

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hiç olmadı ben herkes için hazırlayayım. Ben kimseye herkesin işini yapın demedim, fazla yardım göz çıkarmaz. Video ile öğrenmeyecekler mi videoyu izleyenlere bedava mı gelecek hazır script. Video ile bir rehber yapabilirsin dedim, sen ne anladın ki?
Tamam ben yanlış anlamışım. Bunu nasıl yanlış anlayabildiysem kusura bakmayın. Ben yakın bir zamanda rehberi de yenilerim. Onun ile birlikte video da koyarım. Yorumunuz için teşekkürler. Tekrar kusura bakmayın.

semihyilmaz9

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşalr şööyle bir sorunum var Incorrect integer value: 'KullanıcıAdıml' for column 'username' at row 1

ibrahim1234680

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşalr şööyle bir sorunum var Incorrect integer value: 'KullanıcıAdıml' for column 'username' at row 1
Kardeşim Bu Hata Bendede Var Çözümünü Bilen Varsa Lutfen Sölesin[DOUBLEPOST=1412281759,1412281679][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar Elinize Sağlık her şey Güzel Olmuş Bu Hatayı Alıyorum Başarıyla Kayıt OldunuzIncorrect integer value: 'world' for column 'world' at row 1 Kayıt Butonuna Basınca Bu Geliyor Nasıl Çözebilirim

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
World integer olamaz varchar veya text olarak ayarlayın düzelir.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrahim1234680

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
World integer olamaz varchar veya text olarak ayarlayın düzelir.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İnşallah Olur...
EDİT: KARDEŞİMMMMMMMMMMMMMMMMMMM COK SAOLLLLLL HAYALİM GERCEKLESTİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

Son düzenleme:

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Üyeler tablonuzun username sütununu varchar ya da Text olarak ayarlayın, integer rakam demek ve sadece rakam destekler.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Banabitane yaparmisin bide lutfen authme yi ayarlayip verirmisin
Malesef bunun için Script'in yaratıcısına gitmelisiniz. Ama eğer kendiniz yapmak iseterseniz kodlamalar için PHP, e-posta içinde SMTP'yi araştırabilirisniz.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben hostingerdan kayit.falanfilan.tk diye biyer acsam onur arkadasimizin verdigi skripti ftp ile atsam ama site gibi dril sadece kayit olcsk sonra hostingerin veritabaniyle yapsam olurmu[DOUBLEPOST=1415720111,1415719902][/DOUBLEPOST]Ve bide onur kardesom link kirik
Hostinger'ın MySQL'ini kullanarak yapabilirsiniz fakat sunucu için kullanışsız olur çünkü bildiğim kadarıyla Hostinger'ın MySQL'leri dış bağlantılara kapalı. Yani site içinden kayıt ve giriş yapılabilir fakat sunucuda böyle çalışmaz.