Avcının Günlüğü Bölüm 1 [ADV MAP]

ahmetcan333

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar yeni bir map ile tekrar karşınızdayım.

Avcının Günlüğü adlı bu map derin bir hikayeyi ele almakta.

Öncelikle mapin hikayesini kısa bir özet geçeyim: Bir yeraltı köyünde başlıyoruz. Kim olduğumuz veya neler olduğu hakkında bir fikrimiz yok. Köyde bir hastalık var ve bu hastalık git gide yayılmakta hatta köyde sizden başka hayatta kalan bir yada birkaç kişi var ve ne yaptığınızı bile bilmeden ölümle yüz yüze geliyorsunuz. Kısacası böyle spoiler vermek istemem :D

Kurallar:
-Kurallar basit asla blok kırmak yok
-Şalter düğme vs. sadece bir kez kullanabilirsiniz. Geri kıramazsınız.
- Zorluk seviyesini normal yapın.
-Texturepack siz asla oynamayın.
-Parlaklığı %25 yapın ses ayarlarını kafanıza göre :D
-En önemlisi EĞLENİN :D

RESİMLER:

LİNK ve TEXTUREPACK:
http://******/pwjio

Virüstotal: https://www.virustotal.com/tr/url/4...19310b4a71ecb69b3a5c2c2d/analysis/1403296008/

Son düzenleme:

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Virustotal linki koymalısın.
https://www.virustotal.com/tr/url/3...840111b4d5aeffb0e2e35715/analysis/1403289238/
Dostum horror map degildir umarım :D Yani o beyaz gözlü beyaz tenli kadın önümüze fırlamıyor degil mi :D
Oynadıktan sonra gelen edit: Harita mükemmel ötesi arkadaşlar indirebilirsiniz. Fakat hiç olmayacak yerde bitti hevesim kursağımda kaldı :D bir de yer altı köyü karışık olmuş biraz. Nereye gittiğimi bilemedim. Ayrıca çok fazla mob çıkıyor. Bunlara rağmen mükemmel bir map bence.

Son düzenleme:

ahmetcan333

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Virustotal linki koymalısın.
https://www.virustotal.com/tr/url/3...840111b4d5aeffb0e2e35715/analysis/1403289238/
Dostum horror map degildir umarım :D Yani o beyaz gözlü beyaz tenli kadın önümüze fırlamıyor degil mi :D
Oynadıktan sonra gelen edit: Harita mükemmel ötesi arkadaşlar indirebilirsiniz. Fakat hiç olmayacak yerde bitti hevesim kursağımda kaldı :D bir de yer altı köyü karışık olmuş biraz. Nereye gittiğimi bilemedim. Ayrıca çok fazla mob çıkıyor. Bunlara rağmen mükemmel bir map bence.

Kendim denerken ben de farkettim çok mob çıkmasını ışıklandırma ile ilgili bir problem alan büyük olduğu için ışık almayan kısımlardan çıkıyorlar
Köy biraz karışık ancak yapacak bir şey yok (spoiler ) bi sonraki bölüm dışarıda geçecek bu yüzden böyle sorunlarla karşılaşmayacaksınız.
Tam o kısımda bitirmeseydim yukarı çıkmam gerekecekti ancak flat mapte yaptığım için yukarı çıkarsam dümdüz alanda parkur map i gibi iyi olmayacaktı bir sonraki bölüm emin olun çok daha iyi olacak. Oynadığın için teşekkürler :D

ahmetcky

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sonraki bölüm ne zaman gelir ?

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kendim denerken ben de farkettim çok mob çıkmasını ışıklandırma ile ilgili bir problem alan büyük olduğu için ışık almayan kısımlardan çıkıyorlar
Köy biraz karışık ancak yapacak bir şey yok (spoiler ) bi sonraki bölüm dışarıda geçecek bu yüzden böyle sorunlarla karşılaşmayacaksınız.
Tam o kısımda bitirmeseydim yukarı çıkmam gerekecekti ancak flat mapte yaptığım için yukarı çıkarsam dümdüz alanda parkur map i gibi iyi olmayacaktı bir sonraki bölüm emin olun çok daha iyi olacak. Oynadığın için teşekkürler :D
Sonraki bölümü 4 gözle bekliyorum. Gerçekten çok güzel olmuş. Köylüleri çit yerine MCEdit ile sabitlersen Türkiye'nin HyPixel'i olursun :D

ahmetcan333

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1403295841,1403295706][/DOUBLEPOST]
Sonraki bölüm ne zaman gelir ?

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onun üzerine de birkaç gündür çalışıyorum yakın zamanda o da gelecek oynadığın için teşekkürler :D[DOUBLEPOST=1403295919][/DOUBLEPOST]
Sonraki bölümü 4 gözle bekliyorum. Gerçekten çok güzel olmuş. Köylüleri çit yerine MCEdit ile sabitlersen Türkiye'nin HyPixel'i olursun :D
Ben eski map yapımcılarındanım öyle alıştım köylü sabitleme olayına falan gamemod yazarken bile /gamamode creative - survival yazıyorum uzun uzun :D
Bir sonraki map te emin ol olmaz böyle bir şey oynadığın için teşekkürler :D[DOUBLEPOST=1403552020][/DOUBLEPOST]GÜNCEL

Son düzenleme:

kenyuri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel Bir Map Olmuş Ellerine Sağlık Eminim Ki Sıradaki Bölüm Daha Güzel Olacaktır :ecehver: :)

ElfonseReyiz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Resimlere bakilirsa texture pack guzel bir hava katmis yarin oynayacagim :)

ahmetcan333

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Resimlere bakilirsa texture pack guzel bir hava katmis yarin oynayacagim :)
Umarım beğenirsiniz :D[DOUBLEPOST=1403690158,1403678360][/DOUBLEPOST]Mapi beğendiyseniz ve devam etmesini istiyorsanız yorumlarda lütfen belirtiniz yeni map hakkında fikirde bulunabilirsiniz yeni mapin %15 ini yaptık geri kalanını şekillendirebilirsiniz. Yorumlarınız bizim için değerlidir ...[DOUBLEPOST=1403706071][/DOUBLEPOST]GÜNCEL

Lykentos

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mapi oynadım. Çok kısaydı böyle tam maceraya başlıyoruz artık dedim ve bitiverdi :D şaşırdım kaldım. Hikayeyi beğendim ama nerden aklına geldiyse güzel gelmiş. Umarım 2. mapin bu kadar kısa olmaz.

ahmetcan333

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mapi oynadım. Çok kısaydı böyle tam maceraya başlıyoruz artık dedim ve bitiverdi :D şaşırdım kaldım. Hikayeyi beğendim ama nerden aklına geldiyse güzel gelmiş. Umarım 2. mapin bu kadar kısa olmaz.
Beğendiğine sevindim ancak bu mapi tek kişi yapıyordum ve bütün o mağrayı falan elle kazdım biraz zaman aldı bu yüzden 2. map i 3 kişi yapıyoruz umarım daha uzun yapmayı başarabiliriz daha çok az yaptık yorumunuz için teşekkürler :)[DOUBLEPOST=1403809933,1403720790][/DOUBLEPOST]GÜNCEL

cem_1234

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel yapmışsın ama çok kısa.

Axe_Lord 333

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Norton indirmeme izin vermiyor. Mapi çok merak ettim map yüklü bir .minecraft atabilir misiniz?