Film Avengers: Endgame

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Stark'ın kurtuluşu hakkında:
Ben Nebula ile beraber olduklarını düşünüyorum. Nebula birinin omzuna dokunuyor, o kişi Tony olabilir. O sırada ön kısımda bir aydınlık var. Sanki dünyaya ulaşmışlar gibi. Ama Captain Marvel'in kurtaracağını düşünmem, Thor bir ihtimal.

Taş birleşmesi şeyi:
Tamam orada gerçekten fazla abarttım ama demek istediğim şey başkaydı. Önceki filmde herkes dağılmıştı, bu sefer ne kadar kahraman varsa ortak bir gezegende hep beraber saldırırlar diye düşündüm.

Wong:
Wong hayatta mıydı? Orasını unuttum ama öyle yetenekli bir büyücünün çok katkısı dokunacaktır, mutlaka ona ulaşırlar.

Antman:
Bence Scott oradan Carol ile birlikte çıkacak. Strange olacağını düşünmem.
Fragmanda falan da saldırıya hazırlanıyorlardı, bu saatten sonra saldırmanın amacı ne olabilir ki? Gauntlet zarar görmüştü, kullanılabilir durumda değildir diye tahmin ediyorum. Öyleyse dahi ölenler geri getirilebilir mi acaba?

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Fragmanda falan da saldırıya hazırlanıyorlardı, bu saatten sonra saldırmanın amacı ne olabilir ki? Gauntlet zarar görmüştü, kullanılabilir durumda değildir diye tahmin ediyorum. Öyleyse dahi ölenler geri getirilebilir mi acaba?

Bu saatten sonra saldırmalarının amacı intikamdır. Farklı amaçlar olsa da hayatta kalan herkes en değer verdiği kişileri kaybetti, hepsi intikam arıyor ve o kişileri geri kazanmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Ayrıca Gauntlet zarar gördü ama taşların gücünü kolay kolay yitireceğini düşünmem. Tanrısal güçlere sahip iyi niyetli bir kahraman yardımı ile taşların gücü kullanılacaktır. (Thanostan alındıktan sonra yani)

Zamanı geri almak için kullanacakları tek şey zaman taşı olmayacak. Setten sızdırılan fotoğraflarda görmüştüm, ellerinde aynı Deadpool 2 filminde kullanılan zaman şeylerinden vardı.

Captain America ''İşe yaracak.'' dediği yerde geçmişe gidecek bence. Çünkü sakallarını kesip eski görünümüne kavuşmuş. Üzerinde Winter Soldier filminde giydiği giysileri var. Muhtemelen o zamanlara gidecek. Bunu da üstte bahsettiğim saatimsi şeyler yardımı ile yapacak.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir tek bana mı antman ın bu kadar kolay o evrenden kurtulması garip geldi bence captain marvel daki yaşlı teyzenin dövdüğü ırkdan biri olabilir. Ayrıca bir çizgi romanda o ırk süper kahramanların kılığına girdiğinide görmüştüm. Umarım buna bağlarlar.
scott, ilk ant-man filminde kuantum boyutundan nasıl çıktıysa aynı şekilde çıkacaktır demek isterdim lakin ikinci ant-man filminde kuantım boyutunda kısılı kaldıktan sonra kaçış için scott'un elinde ilk filmdeki gibi kolay bir çözüm varken marvel'ın filmin sonunda "ant-man and the wasp will return..... ?" yazması garip geldi bana. yani scott ya captain marvel sayesinde kurtulacak ya da o boyuttaki bir zaman girdabı sayesinde geleceğe gitmiş olacak. kim bilir?
ve de hayır kanka scott bir skrull değil :D
O sırada kendisi de bitecek :üzgün:
model prime ya da sıvı metal zırhını görelim de iron man 4 çıkmasa da olur :D
Birde hawkeye ı Ronin olarak görsem tadından yenmez .d
fragmanda gösterdiler ama hiç beğenmedim :(