AvengersTR Faction 1.7.x ve 1.8.x !

enes05252

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu Tekrar Düzenlenecektir. Serverde şu an Yeni Çalışmalar Olduğu İçin Sürekli Konuyu Yeniliyoruz :)

Serverimiz şu an 60 Kişiliktir.
7/24 İlgili Admin !
1.7.x ve 1.8.x Server !
IP : avengerstr.axitrbilisim.com:1180

2TL'den Başlıyor Vip Fiyatları :)

Huzuni, Resilience vb. hileler yasaktır.

Aşırı küfür ( Aileye hakarette anında ) yasaktır.
Oyuncuları aşağılama yasaktır.
Oyuna yapılacak herhangi bir saldırı girişiminde ceza verilir ve mahkemeye başvurulur.
Server vb. reklamı yapmak yasaktır.
Adminleri gereksiz yere meşgul etmek yasaktır. ( Mute Verilir. )

YONETICILER
[KURUCU]THOR

[ADMIN]Romanow

[ADMIN]emirozturk
[MOD]PlayFosNW

Camii

Avcı

Belediye Binası [Oyun ICI 1.5T]

Bowling !

PigmanBoss

Edit ( TL veya Oyun İçi Para İle )

Futbol Oyunumuz (Yeni)

Hammadde

ÖrümcekBoss

Sinema ( Yöneticiler Konuşma Yapar. )

Villa ve Ev ( Satın Alınabilir. )

XpSandık ve ProSet Sandık ! [BAKIMDA]

ZombiBoss

Spawn

Lapis

Bilgi

Market

Banka !

WARPLAR [TEKRAR DUZENLENECEKTIR]

IP : avengerstr.axitrbilisim.com:1180

TabelaEnch - Süreli Rütbe Sistemi ve Süreli Para Kazanma [Banka] Vardır.
Haritalar ve Warplar Yapıldığı İçin Konu Düzenlenecektir.
USER SINIRIMIZ 60 OLMUSTUR !! :)

Son düzenleme:

Batuhancuhaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tavsiye etmiyorum arkadaşlar.
Dandik Server
60 kişi mi olur kardeş 35 kişi açarsin yavaş yavaş büyütürsün. kusura bakmayinda hiç ***'ta anladiğiniz yok
7 saat uğraşmişlar. lan ulan o mapi yapan adamin kaç saati gitti. biliyormusun.ona göre konuş

Emek verilmemiş map .

enes05252

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tavsiye etmiyorum arkadaşlar.
Dandik Server
60 kişi mi olur kardeş 35 kişi açarsin yavaş yavaş büyütürsün. kusura bakmayinda hiç ***'ta anladiğiniz yok
7 saat uğraşmişlar. lan ulan o mapi yapan adamin kaç saati gitti. biliyormusun.ona göre konuş

Emek verilmemiş map .

Dandik server diyorsun fakat yapabiliyorsan seni de alalım sahneye kardeş. Pluginler, map ayarları, oluşan sorunlar, bot saldırıları ve servere saldırılar bizim 1.5 haftamızı aldı. Eskiden sunucumuz 12 kişilikti. Artık gündüzleri 16 kişi oluyoruz ve server sınırını 60'a çektik. Haritayı direk olduğu gibi copy - paste yapmadık. Tüm haritaları editlememiz en az 1 hafta aldı. Bu kadar emeği bilmeden burada laf yapmana gerek yok. Ayrıca servere girer girmez zaten oyunculardan tepki aldın. Oyuncular dikkatini çektiyse sana bunu söylediler : Bu serveri bilen bilir bilmeyen öğrenip gelir. Olay aslında bundan ibaret. Biz gereğini yapıyoruz. Eğer sizden yana sorun varsa bilemem. O kadar kişi girip servere beğendi ve sizden sorun çıktıysa sorunu kendinizde arayınız. Ayrıca oyunculara hakaret etmeseydiniz çıkarken tarafımca mutlu olurdum. İyi akşamlar..

Batuhancuhaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dandik server diyorsun fakat yapabiliyorsan seni de alalım sahneye kardeş. Pluginler, map ayarları, oluşan sorunlar, bot saldırıları ve servere saldırılar bizim 1.5 haftamızı aldı. Eskiden sunucumuz 12 kişilikti. Artık gündüzleri 16 kişi oluyoruz ve server sınırını 60'a çektik. Haritayı direk olduğu gibi copy - paste yapmadık. Tüm haritaları editlememiz en az 1 hafta aldı. Bu kadar emeği bilmeden burada laf yapmana gerek yok. Ayrıca servere girer girmez zaten oyunculardan tepki aldın. Oyuncular dikkatini çektiyse sana bunu söylediler : Bu serveri bilen bilir bilmeyen öğrenip gelir. Olay aslında bundan ibaret. Biz gereğini yapıyoruz. Eğer sizden yana sorun varsa bilemem. O kadar kişi girip servere beğendi ve sizden sorun çıktıysa sorunu kendinizde arayınız. Ayrıca oyunculara hakaret etmeseydiniz çıkarken tarafımca mutlu olurdum. İyi akşamlar..
Ben kendimde aramiyorum söyliyim ne ara oyunculara hakaret ettim. resim atabilirmisin ? kanit varsa konuşun.küfür mü ettim.

enes05252

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben kendimde aramiyorum söyliyim ne ara oyunculara hakaret ettim. resim atabilirmisin ? kanit varsa konuşun.küfür mü ettim.
Hakaret küfür anlamına gelmiyor. Kanıtım yok.

PvP Eklenmiştir. Betadır. Sorunları vardır.

PvP Lag Oluşturduğu İçin Kaldırılmıştır.

Sitemiz kurulmuştur. Hayırlı olsun :) Burada reklam olur diye söylemeyeceğim oyunun içinde otoduyuruda geçiyor :)

Tugrahn

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server Yakıyo Bu Arada Kolayca 13 m yaptım yeni gelen kalıcı oyunculara 250 k verecem :)

enes05252

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server Yakıyo Bu Arada Kolayca 13 m yaptım yeni gelen kalıcı oyunculara 250 k verecem :)

Teşekkürler yorumunuz için :) Para harcamaları için oyuncuların yakında çok büyük şeyler yapacağız.

Moderatör tarafından düzenlendi:

enes05252

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aslında Moderatör Olabilirim World Edit Wb... Şeylerle Warp yapmanıza yardımcı Olurum.İyi Akşamlar Oyundaki İsmim:Tugr

Bence Villa Almada Tabelada Direkt Alalım Kavga Çıkıyor. Ben YUNUS diye bi kurucuya 600k lık villa istedim cevap vermedi 600k daha attım hayla villayı alamadım THORada attım 600 k hayla alamadım. Başkası Alırsa Villayı?

ROMANOW EŞYALARIMI ALDI VE BANLADI!!!
Oyunda bug bulup kullandığınız için cezalandırılmışsınız.

Sunucumuzda neredeyse tüm haritalar değiştirilme çalışması başlamıştır. Konu birkaç gün sonra yeni halini alacaktır :) <3 PlayFosNW ye teşekkür ederim :)

Şuanlık yapılanlar eklenmiştir. Yenilikler yaklaşık 1 hafta içinde foruma işlenecektir <3

TabelaEnch Eklenmiştir. Konu Haftasonu Düzenlenecektir.

Konu şuanlık güncellenmiştir. Daha güncellenecek onlarca şey var :) her şey bitince güncellenecektir.

enes05252

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hazır map builder geliştirilmeli
Hangisi hazır map ? Belirtirsen sevinirim. Hammadde lapis spawn bize ait :) Diğerleri alıntı.

En Yakın Zamanda Nitradoya Geçeceğim :) Oyuncular 1 çubuk dahi zarara uğramayacak :)

MiniGames Olarak Skywars Ekleniyor :)

Minigames Olarak Skywars eklenmiştir. :)

emir_223

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Baya Güzeldir Resimler Eski Yeni yapmışlar hep

OyunPro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Lan ilgili admin diyonuz emirozturk DENEN kişi hiç ilgilenmiyo sunucunuzdan banladı builder bana kill çekti admine söyledim hiç ilgilenmedi

Banımıda kaldırın