Aviana & Noname & L33t Dolandırıcılığı :)

TorkauL

play.CapeNW.org
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba değerli forum üyeleri,
Aviana.network sunucusunun sahibi geçen gece ortaklık teklif etme amacıyla sesliye çağırdı ve reddettim.
Devamında sesli sohbette yaptığımız anlaşmaya göre kendisinin açacağı factions sunucusunda ona destek verecektim, hatta ve hatta kendi paketimi kendisi ile paylaştım, o da 2400 kişilik discord sunucusunda @Everyone tagı ile açacağım OPSkyblock sunucumun reklamını yapacaktı ve bunun için de ayrı bir kanal açılacaktı.

Gece saatleri olduğu için kanal açıldı fakat discord sunucusunun yarın öğle saatlerinde +800 çevrimiçi'ye ulaştığını söyledi bu sebepten dolayı yarın atarsam daha iyi olur dedi.
Kendisini yıllardır tanıdığım için (her ne kadar kötü olarak tanısam da) ve oldukça inandırıcı bir konuşma yaptığı için, maalesef bir aptallık yapıp güvendim. Veee mutlu son, 2 gün boyunca mesajlarıma dönüt alamadım 2 günün sonunda da kanal silindi :)
bu konu hakkında gerekli ss'ler ektedir. Eğer Forum Gamer Yönetim ekibi isterse aviana discord sunucusunun denetim kaydı loglarına bakılabilir.
Tüm anlaşma sesli sohbette geçtiği için herhangi bir kayıt alınamadı lakin chatte yapılan yazışmalardan olayın yukarıda anlattığım gibi olduğunu anlayabilirsiniz.

1623687527299.png

1623687541752.png

1623687560005.png

1623687573890.png

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53
Ses kaydı almanız daha güzel olurdu, böyle çok kanıt göremiyoruz.

TorkauL

play.CapeNW.org
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ses kaydı almanız daha güzel olurdu, böyle çok kanıt göremiyoruz.
Haklısınız fakat yukarıda yazdığım metin ve devamındaki ss'ler birbirini doğrular nitelikte olduğunu düşünüyorum.
Belki de olayın içinde olduğumdan dolayı bana böyle geliyordur bilmiyorum.

AvianaTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
benim anlamadığım öteki forumdada belirttim ben burda şöyle yapıcam böyle yapıcam demiyorum ki rica ediyor düşünücem diyorum arkadaşa seste sonra vazgeçiyorum tokatçı oluyorum aynen güzel ayak net baltalama bu başka bir şey söylememe gerek bile yok iyi forumlar .

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
benim anlamadığım öteki forumdada belirttim ben burda şöyle yapıcam böyle yapıcam demiyorum ki rica ediyor düşünücem diyorum arkadaşa seste sonra vazgeçiyorum tokatçı oluyorum aynen güzel ayak net baltalama bu başka bir şey söylememe gerek bile yok iyi forumlar .
siz de sslerinizi atın görelim.
gece saatleri olduğu için kanal açıldı fakat discord sunucusunun yarın öğle saatlerinde +800 çevrimiçi'ye ulaştığını söyledi bu sebepten dolayı yarın atarsam daha iyi olur dedi.
Kendisini yıllardır tanıdığım için (her ne kadar kötü olarak tanısam da) ve oldukça inandırıcı bir konuşma yaptığı için, maalesef bir aptallık yapıp güvendim. Veee mutlu son, 2 gün boyunca mesajlarıma dönüt alamadım 2 günün sonunda da kanal silindi

TorkauL

play.CapeNW.org
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Madem öyle ricayla çalışıyorsun aylarca emek verilmiş paketi neden attım sana?
Madem öyle neden bu gün ilk işin özeldeki tüm yazışmaları silmek oldu?
Neyse ki dün videoya almıştım özeldeki yazışmaları :) hatta ve hatta paketi özellikle lisanslı olarak atmıştım böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için ısrarcı bir şekilde lisanssız olarak istedin almış olduğum videodaki görüntü:
1623767906834.png

bu gün konuşmaları sildikten sonraki görüntü:
1623767924413.png

Neden konuşmaları silme ihtiyacı duydun?
Hiçbir konuda ricacı olduğum falan yok Factions sunucusu açmak isteyip ortak olmak istiyordun, ben de karşılıklı reklam yapma ve paketini temin etme teklifiyle gelmiştim ve sen de onayladın. Lakin sonuç bu şekilde...

TorkauL

play.CapeNW.org
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şahıs skyblock sunucusundan zaten vaz geçmiş durumdaydı ve gün içerisinde 10 online 15 online falan çekiyordu.
Ben de skyblock sunucusu olduğum için kitlesini bana yönlendirmesi şartıyla factions paketini verdim anlaşma bu doğrultudaydı. SS Lerde gördüğünüz üzere legioncraft diye kanal açıldı öğle saatlerinde de yine SS'Lerde gözüken duyuru paylaşılacaktı fakat kanal silindi. Paketi de indirip kullanıyorlar. Kaç mesaj atmama rağmen hiçbir geri dönüş yapılmadı. Şimdi burada küstah küstah **Kendisi rica'cı oldu ilk başta bizde kırmayalım dedik kanalı açtık sonra skyblock olduğunu belirtti** tarzında konuşmalar yapıyor. SS'Lerde her şeyin açık ve net olduğunu düşünüyorum konuyu ve mesajları okuyan herkese teşekkürler!

TorkauL

play.CapeNW.org
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1623767968988.png

SS'te gördüğünüz gibi son düzenlemesi 8 haziran olan bu mesajta ilk başta Bir dostumuzun yarın skyblock sunucusu açılıyor bir göz atın derim. şeklide giriş yapılıyordu lakin konudaki ss'te gördüğünüz üzere 2 saat boyunca sesli çağrıdaydık kendisi dedi ki Skyblock olarak belirtme istersen daha fazla kitle gelir dediği için o mesajı düzenleyerek bu hale getirdim.

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Bu arkadaş bana Discord'da gördüğü yerde dolandırıcı diyordu...
Yazık, vallaha yazık..

En azından kimin ne olduğu ortaya çıktı.
Ayrıca geçmiş olsun şimdiden @TorkauL, umarım paketi satmaya çalışmaz.

AvianaTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
vaz mı geçtim skyblock'dan :) gülünç bir durum

AvianaTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çünki bir şey yazmama gerek yok sadece bir baltalama yapmış ortada kanıt yok bir şey yok kuru iftira atıyor :)