Aviana & Noname & L33t Dolandırıcılığı :)

DDoS_Community

Her Sistemin Bir Açığı Vardır Insanın Bile ...
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
x Forumundan niye yasaklandınız peki?
Baltalama yapıldığı için mi :)
x formunda yetkili bulunduğun için ayrımcılığını ortaya koydu zaten bunun hakkında'da bir konu açtım inceleyebilirsin x formunun rezilliğini :)

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
x formunda yetkili bulunduğun için ayrımcılığını ortaya koydu zaten bunun hakkında'da bir konu açtım inceleyebilirsin x formunun rezilliğini :)
Aslında bu konuya girmeyip, kolamı alıp izlerdim lakin bu ön yargı bence biraz hoş değil.

Her forumun kendi kuralları vardır, insanlar belli kurallara göre hareket etmek durumundadırlar lakin sanal alemdeki neredeyse her şeyi insanlar yönetiyor. Bazıları kendi işine geldiği gibi yönetir, bazıları adaletli bir biçimde yönetir.
Misal bende Ğ forumunda yasaklıyım lakin burada değilim, görüş açısını genişletmek bazen iyidir.

Sevgi ve saygılarımla...

AvianaTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selamlar, Savaş ağır bir dolandırıcıdır tarafımızca gereği yapılarak sunucusuna ait hesaplar ele geçirilmiştir.

-xCuguli53474462

Madeindead

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar, Savaş ağır bir dolandırıcıdır tarafımızca gereği yapılarak sunucusuna ait hesaplar ele geçirilmiştir.

-xCuguli53474462
askdjsakldsajdklas NONAME Ah ulan ah :D zamanında bana bot atıp bot koruması satmaya çalışan extra olarak lol hesabı verirsende korumayı veririm diyen NONAME ya kadıköyde oturuyor telefon numarası gibi bilgilerine internet üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.