Axel102 Plugin Paketi |Zombi Survival-Hatasız-Açıksız-Türkçe DayZ Paket|

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6

:zombi: Merhaba arkadaşlar türkiyede bir ilk yapayım dedim.Şuanda premiumsuz ve türk DayZ sunucu bulunmuyor.Şu andan itibaren artık birçok
DayZ server bekliyorum sizlerden Paket sürümü özelliklerini aşağıdan bulabilirsiniz.Paketimizde AuthMe yoktur Premium server göre ayarlanmıştır.
AuthMe bukkit sayfasına girerek indirebilirsiniz "http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/authme/" :zombi:

Paket Konusu:
Paket amacı nedir? : Paketimizde zombi survival yapılmaktadır.Zombiler normalinden çok daha güçlüdür
zombiler sizlere hastalık bulaştırıyor kansızlık gibi birçok zararları var.Üstune birde oyuncular girince hayat iyice zorlaşıyor!
Paket Pluginleri:

Güncellemeler ve Paket Özellikleri:

- Bandaj eklendi ve yaralarinizi kapatabiliyorsunuz
- Blood Bag eklendi kansızlıktan ölmemek için gereklidir.
- Antibiyotik eklendi canınız çok azaldı ölmemeniz için eklendi!
- Morfine eklendi bacağınız veya biryeriniz kırılırsa size gerekli olucaktır.
- Otomatik sandık yenileme eklendi!
- Oyuncular değişik yerlerde doğmaları sağlandı!
- Zombi spawnlari sizlere göre ayarlandı!
- Yalan kişi sayısı eklendi 0/9999 Olarak gözükebilir
- Süreli Anons sistemi geldi!
- Pvplerden kaçışlar engellendi!
- Sniper eklendi artık çok güçlü vuruşlar ve keskin nişancılar türüyebilir.
- M320 Bomba atar eklendi toplu katliam yaşanabilir!
- Desert Eagle eklenip güçsüzleştirildi acemilere verilebilir!
- 8 adet yeni silah köküne kadar ayarlandı!
- Yeni silah efekleri sesleri eklendi
- Pvpde chest açmak uçmak vb komutlar engellendi!
- %100 türkçe Essentials yapıldı ve sunuldu!
- İtem ismi değiştirme sistemi ve açıklama sistemi getirildi!
- Dünya yaratabilme ve ayrı yetkiler verebilme getirildi!
- Eşyalara 500 enchant leveli sınırı getirildi! [Sadece OP"lar yapabilir]
Paket Eksikleri:
Paketimizin bildiğiniz gibi mutlaka bir eksiği olmalıdır ve bunları sizlere söylemem gereklidir.
Paketimizde groupmanagerimiz Vip yetkileri %90 şeklinde Paketimize göre ayarlanmıştır %10 olarak Faction tarzı
bir sistem ortaya çıkabilir tek sorun Demigod gibi yetkilerdir.
Başka bir eksik var ise yorum yaparak bildirebilirsiniz!
Bilgilendirme:
Paketimizde silahlar ve dayz ön göstermektedir bıçaklı silahlarımız bile mevcuttur.Oyunculara
silah satımı yapılamaz ancak Silahları "Shopkeepers" plugini ile takasa çıkartabilirsiniz
Paketini kullanırken lütfen Paketi yayınlamanızı rica ediyoruz.İnşallah paketimi beğenirsiniz.

Server ikonunu nasıl değiştirebilirim?

server-icon.png adlı bir dosya olması gerekir ve bu resmin boyutu 64x64 olması gerekir, ayrıca bu dosya plugin paketinin içinde vardır bu dosyayı server/ klasörüne(sunucunuzun kurulu olduğu yere) atınız.
Otomatik Mesajları Nasıl Değiştirebilirim?
DayZ Paketinde otomatik mesaj plugini olarak ScheduledAnnouncer2 Adlı plugini kullanıldı server/ScheduledAnnouncer2/config.yml den mesajları ayarlayabilirsiniz.
Motd Nasıl Değişebilirim?
server/motdmanager/config.yml den Motd ayarlayabilirsiniz biraz boşluk bırakırsanız alta geçer yazi (&k formatını kullanabilirsiniz)
Sunucuya Giriş mesajını Ve Kuralları nasıl değişebilirim?
server/essentials/motd.yml dosyasından giriş yazısını
server/essentials/rules.yml den ise kuralları değiştirebilirsiniz
Aynı İP'den 2-3 Defa Kayıt olmak istiyorum ne yapmalıyım?
öncelikle authme/config.yml dosyasına girmelisiniz sonra 46. satırda maxRegPerIp: 1 ile karşılacaksınız onu 2 yaparsanız oyuncular aynı ip den 2 kez kayıt olur 3 yaparsanız 3 kez kayıt olur ayrıca bu sayıyı arttırabilirsiniz!
/pl , /help yazınca çıkacak mesajları değiştirmek istiyorum?
çözümü: server/nopl/config.yml ye girip Message: Yaziniz Şeklinde ayarlayabilirsiniz ayrıca %player yazarsanız /pl yada /help yazan oyuncunuz adı çıkar. MessageColor: GREEN bu ise mesajın rengini ayarlar. EnableMessages: true mesaj gösterip göstermeyeceğini sorar false yaparsanız hiçbir mesaj çıkmaz.

Zombi doğurmak için gerekenler

Oyuncu Nerede Doğsun Belirlemek

Otomatik Chestleri ayarlamak!

3 satıra ne yazmalıyım? Şimdi sizlere 3 satıra ne yazmanız gerektiğini göstereceğim

Loot chestler için gördüğün şeyi 3 satıra yazmanız gerekmektektir chestin yanına geçin!

:VV: İndirme Linki :ecehver:
TIKLA VE PAKET İNSİN
Virustotal :
Virus Varmı Tıkla Gör!

Son düzenleme:

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Evet ancak bu paket faction falan değil biliyosun değil mi?

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Gerçekten başarılı olmuş. Kullanamayacağım ama bir beğeniyi hak ediyor. Nedense ilk beğenen olmuşum?

DellBoyM

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Helal

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Tesekkurler ancak sanirim arkadaslar dayz bilmiyolar veya bakmiyolar?[DOUBLEPOST=1392671101,1392654856][/DOUBLEPOST]Güncel

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim loot chest olmuyor :D bi yardım et :D

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben sana bişi diyom sen hala güncel +++ diyon :D zombiler olmuyo aga gelmiyolar bi yardım et

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Ingilizcen iyiyse yaziyor video koyucam eve gidince

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim anlamıyor musun olmuyor olmuyor ! aynısı yapıyorum diyorki İşareti Değil gibi Bişi Diyor senin paketinde yeniden indirdim normal seninkisi olmadan denediğimde tabela tamamlanmamış gibi bişi diyor ingilizcem iyidir fakat bi yerde problem var

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
CraftZ pluginini config.yml ve klasor sil tekrar dene tek sdnde var hata

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
olmuyor olmuyor :( anlamıyon dimi craftz klasörüü siliyom yeniden craftz klasörü geliyor fakat yine sandık yenilemesini beceremiyorum :( olmuyo

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Hatayı bulamadım ama pluginin kendi yapımcısına sor bi istersen ?[DOUBLEPOST=1393061580,1393016725][/DOUBLEPOST]Güncel

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim ben buldum :D çok kolaymış çözümü derdim ama baya bi uğraştım :) senin verdiğin plugin paketindeki dayz plugini yanlış :) aslında bukkit deki dayz plugini bile yanlış sandıklar olmuyor :) ben yaptım ama orası meslek sırrı olarak bende kalsın yinede sağol silah plugini falan vardı craftz plugini yoktu paketini kullanmıym ordan burdan paket yaptım ama saol :D[DOUBLEPOST=1393188005,1393063998][/DOUBLEPOST]kardeşim silahlari lootchest e nasıl koyucam koyuyorum bak silahın kodu örneğin şu 418#4 tmm mı lootchest e ekliyorum olmuyo ama başka şeyler oluyor silahlari nasıl koyucam :(

Son düzenleme: