AxiCraftta yaptığım kale

BLackDiamonD

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hepiniz sağolun arkadaşlar ve bu arada xray bu serverda kullanılmıyor ben sadece kordinat ve ışıklandırmayı kullanıyorum.
OrionTR serveri bakmdan çıkarsa inşallah bu kalenin daha iyisini oraya yapıcam hemde çok daha iyisi (ciddiyim)

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
size demiyom canim 1. sayfadakiler
O bir moderatör her şeyden önce haddini bilme meselesi bu.Reotte çok daha iyisini elbette yapar.Üstelik o bir yetkili gibi eleştirmedi; bir üye gibi eleştirdi.

Asansörü SMP için ilave repeaterlar ile fixleyebiliyorsun. Youtube da araştırırsan bulabilirsin.
Bu arada xRay mod? Yakıştıramadım...

Hem BlackDiamond eğer eleştiriye açık olmasaydı, konuyu açmadan çektiği resimlere kendisi bakardı.

Reotte

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adamın modlarından size ne istediğini yükler siz sanki böyle kale yapabilirsiniz de adamın modlarını ayıplıyorsunuz bu arada kale süpe olmuş
Emeğe Saygı
..................................................................................................................................................................................................................
Ekli dosyayı görüntüle 2365Ekli dosyayı görüntüle 2366
xRay hile modu dur sevgili arkadaşım. Hileyle yapıyorsa hiç yapmasın...

selahaddin1996

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oyunu indireceğim yervarsa söyleyebillirmisn bendekinde bu çıkıo

Ekli dosyalar

• ieaa.png
    ieaa.png
    201.4 KB · Görüntüleme: 284

Herobrine751

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
xRay hile modu dur sevgili arkadaşım. Hileyle yapıyorsa hiç yapmasın...
Öyle miydi bilmiyordum :D boşver ama yinede kale harika olmuş
..................................................................................................................................................................................................................

Reotte

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öyle miydi bilmiyordum :D boşver ama yinede kale harika olmuş
Laubaliliğin lüzmu yok...

dahaka

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
O yapmadıki?Farkındaysanız Adam survival?[DOUBLEPOST=1382829773,1382829700][/DOUBLEPOST]Adam ya Reklamcı oldu yada Rehber.Onlardan dolayı fly özelliği aldı..