AXİTR Sunucusu açıcam pluginci aranır

bugrabozkurt1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
AXİTR Sunucusu açıcam PLUGİNCİ ARANIR,
Axitrde 40TL 44 Kuruş var Server açıcam 52 kişilik 4 -5 gb ram oluyor galiba veya daha fazla
Bunun için faction plugin paketi olan eklesin tabi internettekiler deil kendi yapımı /magaza fln her şey olcak süper olucak internette hiç biyerde olmucak bir paket ve mapler
servere ortak edicem tabi olan varsa eklesin skypem : bugrabozkurt2 ekleyin gogogogog

güncel

ClydeDmc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Pluginci arıyorsun ama map te yapacak ilginç.

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
Pluginci xD Dostum Tamirci Felan mı Arıyorsun xD

Avioteto

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
maptan anlamıyosun , pluginden anlamıyosun , büyük ihtimal 5 gün içinde serveri kapatıcaksın . bilmiyosan açma

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:) Market ve kayit pluginim var tamamen kendi yapımım skyblock pluginimde biticek ama senin söylediklerinin ve vereceklerinin ne kadarı doğru ?

bugrabozkurt1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:) Market ve kayit pluginim var tamamen kendi yapımım skyblock pluginimde biticek ama senin söylediklerinin ve vereceklerinin ne kadarı doğru ?
dediğim gibi bir şey vermiyecem ortak alıyorum 58 kişilik fln kurcam ilk başta 20 dolmaya başlıyınca 58 yapıcam ortak olurmusun bilmem ama hertürlü paket olur skyblock faction hepsi olur herhangi biri

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
dediğim gibi bir şey vermiyecem ortak alıyorum 58 kişilik fln kurcam ilk başta 20 dolmaya başlıyınca 58 yapıcam ortak olurmusun bilmem ama hertürlü paket olur skyblock faction hepsi olur herhangi biri
Ortaklık konusulur serveri ne zaman açmak istiyorsun ki ?