Ayarlanabilir Ölünce Düşen İtemler (Plugini Arıyorum)

En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bana şöyle bir plugin lazım diyelimki envanterinizde 1 tahta kılıç 1 de elmas kılıç var sizi birisi kesince tahta kılıç düşmeyecek. diğer itemler düşecek nasıl yapabilirim yada bunu sağlayan plugin veya bunu sağlayan başka bir şey var mı ?

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben yine açıklık yapacağım
Bazı arkadaşlar anlamıyor. Bende ilk görüşte anlamadım ama sanırım demek istediğin şumu :

Elinde Pusula var,Elma,zırh var. Adam gelip seni kesiyor ve zırh düşmüyor elma ve pusula düşüyor dğrumudur?

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben yine açıklık yapacağım
Bazı arkadaşlar anlamıyor. Bende ilk görüşte anlamadım ama sanırım demek istediğin şumu :

Elinde Pusula var,Elma,zırh var. Adam gelip seni kesiyor ve zırh düşmüyor elma ve pusula düşüyor dğrumudur?
aynen demet istediği o sanırım.

En iyi cevaplar
0
Tam olarak o değil massive pvp serverleri war glowstone pvp benzeri orda mesela diamond zirh sizi kesseler bile düşmez ancak enchliyse veya başka bir madense düşer tam olarak dediğim benim aradığım pluginde şu olucak config yada list gibi bişrey olucak ben oraya item idlerini giricem artık adam ölse bile o itemler düşmeyecek .[DOUBLEPOST=1423425401,1423424753][/DOUBLEPOST]Lütfen Hızlı Cevap verebilirmisin bu akşam bulmam lazım :/