Ayın 15 inde 1 server açmayı düşünüyorum ortak olmak isteyenler içeri

SadriKANLI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız:
Bagış Yapacagınız Miktar:
Komut Yeteneği:
Skripter/Plugin Yeteneği:

Wittchen

Can verdiğin bayrağın tabutuna sarılmış...
En iyi cevaplar
0
Adınız: Tolga
Bagış Yapacagınız Miktar: Bağış yapabilecek ulaşım yolum yok server içi işlerle ilgilenebilirim...
TeamSpeak 3 E girebilirmisiniz: Evet
Builder Yeteneği:(SS Olarak) : facebook varsa ordan atım
Komut Yeteneği: %97
Skripter/Plugin Yeteneği: Plugin %70 skript: yok

SadriKANLI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız: Tolga
Bagış Yapacagınız Miktar: Bağış yapabilecek ulaşım yolum yok server içi işlerle ilgilenebilirim...
Builder Yeteneği:(SS Olarak) : facebook varsa ordan atım
Komut Yeteneği: %97
Skripter/Plugin Yeteneği: Plugin %70 skript: yok
Servere ortak bulunursa Sizi Builder Olarak Alabiliriz :D

CodeR12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adınız: Oytun
Bagış Yapacagınız Miktar: Ben Zaten Kendi Sunucuma Ortak Arıyorum Sunucunuza Skript V.b Desteğinde %100 Bulunurum
TeamSpeak 3 E girebilirmisiniz: Biraz Zor
Builder Yeteneği:(SS Olarak): Canlı Destek Verdiğimde Orada Yaparım %97 Yeteneğim Var Builde
Komut Yeteneği: %99
Skripter/Plugin Yeteneği: %99.5

Pluginserver132

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız:Berat Berk Kurt
Oyundaki Nickim:Mizex
Yaşınız:13
Profesyonellik: %97 [Serverlere Göre Deişir]
Hangi Serverlerde Çalıştınız: Calıştığım Çoğu Server Faction 30 Günlük Tü Kapandı İsimleri Lazımsa Aklımda Kalanlar
AtarKolik [Suan Baska Bir Server]
DarkSword
AtariCraft
LegendFaction
ZulaCraft
Olmak İstediğim Yetki:Moderator Yada Builder
Pluginlerden Malesef Pek Anlamam Sadece Edit Yaparım Servere Göre !
Build Yeteneği SSİM YOK AMA KANITLAYABİLİRİM.

İnşallah Diğer Kardeslerim Arasından Bi Şansla Kazanırım
Saygılarımla,
Berat Berk Kurt
Bagis Yolu MasterCard 10 Lira

SadriKANLI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hangi Serverlerde Çalıştınız: Calıştığım Çoğu Server Faction 30 Günlük Tü Kapandı İsimleri Lazımsa Aklımda Kalanlar
DarkSword
AtariCraft
LegendFaction
ZulaCraft

Saygılarımla,
Berat Berk Kurt
Kardesım Bagıs Yapıyorsan Direk Kurucu Olursun Zaten :D Ve Senle Düşünürüz :D

Adınız: Oytun
Bagış Yapacagınız Miktar: Ben Zaten Kendi Sunucuma Ortak Arıyorum Sunucunuza Skript V.b Desteğinde %100 Bulunurum
TeamSpeak 3 E girebilirmisiniz: Biraz Zor
Builder Yeteneği:(SS Olarak): Canlı Destek Verdiğimde Orada Yaparım %97 Yeteneğim Var Builde
Komut Yeteneği: %99
Skripter/Plugin Yeteneği: %99.5
Skripter Pluginer OLARAK yerınız belırlendi :D

DarkSword
AtariCraft
LegendFaction
ZulaCraft

Saygılarımla,
Berat Berk Kurt
Kardesım Sw yı Bugun Acmaya Nedersin Bugün 12 kişilik açarız ben yukleyıncede 32 kişilik yaparız axitr Portundan
Skype ni ekledim bu arada :D

Mesutgul

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız: mesut gul
Bagış Yapacagınız Miktar: veremem ama server işlerine yardım ederim
Builder Yeteneği:(SS Olarak) baya iyi
Komut Yeteneği: %89.5
Skripter/Plugin Yeteneği: %80.3

Son düzenleme:

CodeR12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Skripter Olarak Alındığıma Çok Memnun Oldum Sunucu eğer Pvp olursa sunucunun donor satışı 2 kat artar ve benim Pvp Skript bilgim %75 Oranla Diğerlerine Göre Daha iyi Unutmadan AxiTR kötü bir hosting onun yerine rabisu ya da Batihost alsan %100 daha verim alırsın bu konuda çok tecrubeliyim Saolun bu arada :)

SadriKANLI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Skripter Olarak Alındığıma Çok Memnun Oldum Sunucu eğer Pvp olursa sunucunun donor satışı 2 kat artar ve benim Pvp Skript bilgim %75 Oranla Diğerlerine Göre Daha iyi Unutmadan AxiTR kötü bir hosting onun yerine rabisu ya da Batihost alsan %100 daha verim alırsın bu konuda çok tecrubeliyim Saolun bu arada :)
Bende Oralardan dusundum sonra nitradoya baktım batıhost kaliteli ama en ucuzu 30 tl oldugu ıcın ortak bulmaktada zorlanıyorum oyuzden rabı su ya bakıcam

CodeR12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bende Oralardan dusundum sonra nitradoya baktım batıhost kaliteli ama en ucuzu 30 tl oldugu ıcın ortak bulmaktada zorlanıyorum oyuzden rabı su ya bakıcam
Evet Kardesim Rabisu En Doğru Seçim Olacaktır Bu Arada Sunucuyu PVP yap %100 daha çok tutuyor sunucunun Skripteri olarak sana bir plugin paketi önerecegim sunucu açıldığında siz buraya yazarsıniz ozaman Plugin Paketini ve Gerekli Skripteri Size Atarım iyi Gunler :) Sunucu PVP olsun %100 daha çok tutar

Skripteri Görevimi %100 Bir şekilde eksiksiz yerine getireceğim :)

SadriKANLI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet Kardesim Rabisu En Doğru Seçim Olacaktır Bu Arada Sunucuyu PVP yap %100 daha çok tutuyor sunucunun Skripteri olarak sana bir plugin paketi önerecegim sunucu açıldığında siz buraya yazarsıniz ozaman Plugin Paketini ve Gerekli Skripteri Size Atarım iyi Gunler :) Sunucu PVP olsun %100 daha çok tutar

Skripteri Görevimi %100 Bir şekilde eksiksiz yerine getireceğim :)
Rabisudan açmaya karar verdim ortak arkadaşım ile 15 kasım veye 20 kasım arası acılıak server :D

Kardeşim ben şöyle bir karar aldım sana paneli vericem tum pluginlere panele sen bakıcaksın eger sanada uyarsa benım ıcın sıkıntı olmaz

Rabisudan açmaya karar verdim ortak arkadaşım ile 15 kasım veye 20 kasım arası acılıak server :D

Kardeşim ben şöyle bir karar aldım sana paneli vericem tum pluginlere panele sen bakıcaksın eger sanada uyarsa benım ıcın sıkıntı olmaz
kardeşim serveri bugun acıcaz buyuk ıhtımal
skype mı ekle lutfen:Facebook:arda.efe.096

CodeR12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

kardeşim serveri bugun acıcaz buyuk ıhtımal
skype mı ekle lutfen:Facebook:arda.efe.096
KARDES Skypeye bn fazla giremiyorum :) Buradan ☆☆IP☆☆ i Atarsan Mutlu Olurum :) Sana her türlü desteği (Gerek Plugin/Skript Olsun Gerek Build Tasarım V.b olsun) Sana %100 Ve en kaliteli desteği vereceğim Skripterlikte %100 iyiyimdir doğru seçim yaptın :)

Evet Kardesim Bana Paneli Verirsen Sunucu için %100 Daha iyi olur :) Ek olarak Sunucu için %100 El emeği skriptlerimi sana atacağım bundan şüphe olmasın senin için skypeye 15 dklik gireceğim :) Cevap yazarsan Sevinirim iyi Gunler Kardesim

CraftingBart

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad : Sedat
TeamSpeak 3 E girebilirmisiniz : Mevcut Değil
Builder Yeteneği : Builder Değilim
Komut Yeteneği : %79 :)
Skripter/Plugin Yeteneği : Skripter Değilim , Plugin Bilgim Mevcut

CodeR12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
KARDES Skypeye bn fazla giremiyorum :) Buradan ☆☆IP☆☆ i Atarsan Mutlu Olurum :) Sana her türlü desteği (Gerek Plugin/Skript Olsun Gerek Build Tasarım V.b olsun) Sana %100 Ve en kaliteli desteği vereceğim Skripterlikte %100 iyiyimdir doğru seçim yaptın :)

Evet Kardesim Bana Paneli Verirsen Sunucu için %100 Daha iyi olur :) Ek olarak Sunucu için %100 El emeği skriptlerimi sana atacağım bundan şüphe olmasın senin için skypeye 15 dklik gireceğim :) Cevap yazarsan Sevinirim iyi Gunler Kardesim

Aga ve Bu arada yeni gelişmiş skript yazdım V3 versiyonunu java ve C dili ile codeğe aktardım paneli bana forumdan ozleden bna ver sunucuya başlayalım
Cevap verirsen sevinirim :)