|AyyildizCraft|1.7.X-1.8.X|Faction|Editsiz|Güçlü Anti Hile|Ucuz ve Dengeli VIP|6GB RAM|IP İçerde|

GuidoTec

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konuda birçok şey alıntı, ench crafting ve örs gibi şeyler farklı yerlerde herbiri için ayrı yer yapılmış, fotolar özensiz...

AyyildizCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konuda birçok şey alıntı, ench crafting ve örs gibi şeyler farklı yerlerde herbiri için ayrı yer yapılmış, fotolar özensiz...
Fotoğrafları shadersız olduğu gibi çekmeye çalıştım. Ench crafting ve örs ayrı olmalı bence o yüzden ayrı yaptım. Yorumun için teşekkürler.

GuidoTec

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Fotoğrafları shadersız olduğu gibi çekmeye çalıştım. Ench crafting ve örs ayrı olmalı bence o yüzden ayrı yaptım. Yorumun için teşekkürler.
Ench'i gördüğüm an dedim " ÇÖP " diye... Öyle bir ench yeri mi olur ? Sunucu sadece //set, //walls

AyyildizCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ench'i gördüğüm an dedim " ÇÖP " diye... Öyle bir ench yeri mi olur ? Sunucu sadece //set, //walls
Bak sunucuya girmeden en azından 10 dakika dolaşmadan çöp diyorsun burada sadece karalama yapıyorsun. Artık mesaj yazma tartışmaya dönmesin.[DOUBLEPOST=1423054567,1422875389][/DOUBLEPOST]Yeni alan adı eklendi: Play.AyyildizCraft.net[DOUBLEPOST=1433495699][/DOUBLEPOST]Karne gününde Takdir Belgesinin Yanında Nicki yazan kullanıcılarımıza 1 haftalık VIP hediye...

AyyildizCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben pluginlerden anlarım o yüzden builder alımı yapıyorum bu map idaretendir yeni map yapılacaktır.

rapteaser02

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Lagsız, rahat bir sunucu. Gelmenizi kesinlikle ya da şiddetle tavsiye ederim.

AyyildizCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Spwan ve birçok warp yenilendi. !!Güncel!![DOUBLEPOST=1433785908,1433704461][/DOUBLEPOST]Sunucudan fotoğraflar güncellendi.

enisx41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2013 Yılında Açılan Ayyildizmc'nin adını çalmış ne kadar acınası. :(

Bari Yapıtlar'da Çok Basit Daha Güzelini Yapsaydında Ayyilzmc'nin adıda kirlenmese idi. :(

Son düzenleme:

AyyildizCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
enisx41 Senin sunucu adının orjinalliğini(!) geçtim. Ben kendi sunucu adımı soyadımdan aldım. Bu konuyu eski AyyildizMc sahipleri ile de konuştuk onlar sadece isim kirletme dediler. Sen burda maydanoz gibi çıkmış ahkam kesiyorsun. Benim faydalanmak gibi bir amacım olsa AyyildizCraft yerine direk AyyildizMc yapardım. Biz 2 kişi konuştuk bu konuyu 3. de sen oluyorsun!Yapıtlara laf etme önce kendi sunucuna bak sağdan soldan bilinmeyen(!) schematic toplayın iki bişi ekledin diye emek olmaz![DOUBLEPOST=1433849342,1433844349][/DOUBLEPOST]/warp Arsalar Yenilendi!!
[DOUBLEPOST=1433926349][/DOUBLEPOST]Konudaki alıntı öğeler değiştirildi. !!güncel!!