AyYıldızMC / 16GB RAM /1.7.2 / 7/24 VDS / Faction / IP=mc.ayyildizmc.com

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
acaip lag var kimse gitmesin servere lag dan öldüm p4 ler gitti

enisx41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
acaip lag var kimse gitmesin servere lag dan öldüm p4 ler gitti
Sunucumuzda lag yoktur kişisel bilgisayarınızdan kaynaklanıyor olabilirr gameboostter ile minecraftı açmanız sorununuzu biraz daha indirgeye bilir[DOUBLEPOST=1393687389,1393606945][/DOUBLEPOST]Sunucumuz günceldir[DOUBLEPOST=1393703062][/DOUBLEPOST]Yeni Ip miz olan mc.ayyildizmc.com uda kullanabilirsiniz -AyyildizMC[DOUBLEPOST=1393747117][/DOUBLEPOST]Sunucumuza ekstra cpu ları getirttim artık 16gb+4cpu dur herkeze keyifli oyunlar

DrBatuhan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başarılır Server
Alım Varmı ? Varsa Ulaşırmısın Bana

enisx41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılır Server
Alım Varmı ? Varsa Ulaşırmısın Bana
Kurucunun skype live:emre_srmr ulaşabilirsiniz[DOUBLEPOST=1393763724,1393748205][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar sunucumuz bilindiği gibi 16gb ve ekstradan 4 cpu aldık yeni cpu larla hızımıza hız kalitemize kalite kattık bizi bu günlere getiren sizlere teşekkürü borç biliriz sağolun

AdaletsizP1C

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Dünyadaki En eziq Server Tavsiyem Oynamayin
Sebebi==> Oyunculara Karsi %0 İLgi ==İlgilenmeleri İcin Vip Olmaniz Gerek !!
Sebebi==> Lag War
Sebebi==> Lag yüzünden İteminiz Gitse Adminler S**lemiyor
Sebebi==> Küfür Edince Mute Atiyorlar
Sebebi==> Ondan Sonra İyi Bir Sey Yapmislar Gibide Sebebi Aileye Küfür Böyle yaparsaniz Degil Aile Sülalenize s**arım

enisx41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dünyadaki En eziq Server Tavsiyem Oynamayin
Sebebi==> Oyunculara Karsi %0 İLgi ==İlgilenmeleri İcin Vip Olmaniz Gerek !!
Sebebi==> Lag War
Sebebi==> Lag yüzünden İteminiz Gitse Adminler S**lemiyor
Sebebi==> Küfür Edince Mute Atiyorlar
Sebebi==> Ondan Sonra İyi Bir Sey Yapmislar Gibide Sebebi Aileye Küfür Böyle yaparsaniz Degil Aile Sülalenize s**arım
Biz herkezlen ilgilenmeye çalışıyoruz vip olun yada olmayın bizim için hepiniz eşit değerdesiniz ve hepiniz değerlisiniz oyuncularımız geneli ve huzuru açısından sizin gibi birinin sunucumuzu bırakması iyi olmuş verdiğiniz karardan dolayı sizi kutlarım[DOUBLEPOST=1393774524,1393774219][/DOUBLEPOST]
İlgisiz Kadro !!!
hepinizle elimizden geldiğince ilgileniyoruz yinede yetersiz kaldığımız zamanlar oluyor lütfen anlayış gösterin[DOUBLEPOST=1393774593][/DOUBLEPOST]
beni ilgilenirim herkesle
,
alım için skype = live:emre_srmr eklersen yardımcı olurum[DOUBLEPOST=1393859091][/DOUBLEPOST]+++Güncel+++[DOUBLEPOST=1393937023][/DOUBLEPOST]+++Güncel+++

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yinemi lapis -_- Yine Lapis,Yine berbat Bir Server.Çünkü hayatımın yarısını maalesef lapisli sunucularda geçirdim.Ve hepsinde lag,''bebe'' ve yaşı küçük adminler vardı.O yüzden yine kötü bir server olacağından eminim...

enisx41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yinemi lapis -_- Yine Lapis,Yine berbat Bir Server.Çünkü hayatımın yarısını maalesef lapisli sunucularda geçirdim.Ve hepsinde lag,''bebe'' ve yaşı küçük adminler vardı.O yüzden yine kötü bir server olacağından eminim...
Biz bu sunucuyu lapisli sunuculara karşı olan düşünceyi ve tabuları yıkmak Türkiyeye faction ve lapisli sunucuların gerçekte nasıl eğlenceli olacağını göstermek için açtık umarım eğlenirsiniz

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Biz bu sunucuyu lapisli sunuculara karşı olan düşünceyi ve tabuları yıkmak Türkiyeye faction ve lapisli sunucuların gerçekte nasıl eğlenceli olacağını göstermek için açtık umarım eğlenirsiniz

Lapisli sunucular eğlenceli değildir.Hatta minecraft'a tepki olarak yapılmaya başlanmıştır kendimce...

enisx41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spam yapmak, ard arda mesaj göndermek forum kuralları gereğince yasaktır.
Lapisli sunucular eğlenceli değildir.Hatta minecraft'a tepki olarak yapılmaya başlanmıştır kendimce...
kendinizce ? ama biz oyuncuların talepleri doğrultusunda hareket etmekteyiz çoğunluğun talebi lapis sunucularda bizde lapis sunucuları en eğlenceli hale getirmeye çalışıyoruz hungergames eklemeyi düşünüyoruz birçok ek yeniliklerle kalitemizi yükselitcez[DOUBLEPOST=1394040077,1393950964][/DOUBLEPOST]Sunucumuz günceldir :)[DOUBLEPOST=1394119860][/DOUBLEPOST]Sunucumuz son hız hizmete devam etmektedir !!!

Lucifer˜

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu başlığınızda illegal karakter bulunmaktadır.
Başlığınızı kısa bir süre zarfında düzenlemediğiniz taktirde konu arşive alınacaktır.
Ve ayrıca;
kendinizce ? ama biz oyuncuların talepleri doğrultusunda hareket etmekteyiz çoğunluğun talebi lapis sunucularda bizde lapis sunucuları en eğlenceli hale getirmeye çalışıyoruz hungergames eklemeyi düşünüyoruz birçok ek yeniliklerle kalitemizi yükselitcez[DOUBLEPOST=1394040077,1393950964][/DOUBLEPOST]Sunucumuz günceldir :)[DOUBLEPOST=1394119860][/DOUBLEPOST]Sunucumuz son hız hizmete devam etmektedir !!!
Spam yasaktır.

Ruling44

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Minecraft Factions Server play.sungaming.org Serverine Girin Factions Server
*4 GB Ram
*32 Kişilik
*Gereği Kadar Eventler
*İlgili Adminler
*7/24 Online
*NİTRADO Güvencesi
* 1.7.2

enisx41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu başlığınızda illegal karakter bulunmaktadır.
Başlığınızı kısa bir süre zarfında düzenlemediğiniz taktirde konu arşive alınacaktır.
Ve ayrıca;

Spam yasaktır.
spam yapmamaya özen göstericez başlığımızıda değiştirdik şimdiki başlığımızda illegal karekterler yoktur sanırım