AzePvP | Yetkili Alımları | Skripter & Moderatör |

ozgurcetin2010

Marangoz
En iyi cevaplar
0
MOD
Adınız ve Soyadınız: Özgür Çetin
Yaşınız: 17
Skype veya Facebook adresiniz: Skype: Ozgurctn24
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): ReizzOzgurTR
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 4
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Crazyy Craft KahramanCraft
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: HEMDE ÇOK
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: ANLAŞIRIM
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:İŞİMİ DAHA ÖZENLİ YAPMAM
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Arkadaşça
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):HAYIR
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: gENELLİKLE ANLAŞIRIM
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Özel Bir Bot Koruması

BilgiliÇocuk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Miraç Kah*****
Yaşınız: 15
Skype veya Facebook adresiniz: Skype Adresim Cubone ancak arkadaşlarım ulaşamadıgını söylüyor eğer ulaşamassanız bana yazın ben ilgilenirim.
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): Nickim Sürekli Degisiyor Ama Genellikle xRektTR
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 2-3
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Black Craft ta admin oldum Roes Craft ta ise Deneme Rehber
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Herzaman Hazırım Dostum
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Tabikide Büyüklere Saygı Küçüklere Sevgi
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: hiçbir İnsan Diğerinden Farklı Değildir...
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Güzel Saygılı Edepli Davranırım
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): 1 2 kere argo kullandım çok küfür etmeyi sevmem
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: her insanla anlaşabiliceğimi düşünüyorum
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Sunuculara katkıda bulunmak için olan tek amacım hacksız küfürsüz bir eğlence__ umarım seçilirim iyi forumlar.

cabirsultanov isimli baki azerbeycan olan skype adresine istek attım :)

istedigim yetki : moderatör

Emrenll

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız ve Soyadınız: emre ünal
Yaşınız: 16
Skype veya Facebook adresiniz: live.emreunll89
Skriptle ne kadar deneyiminiz var?: %89
Yaptığınız en iyi projeler(skriptler)?: özel PvP arenasına giriş için kullanıcılarla chatte yarışma yapılmasını sağlayan kazananı direk olarak PvP arenasına ışınlıyıp PvP maçını başlatan PvP.sk
Bize PvP sistemi yapa bilcekmisiniz? tabii ki
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: onlar benimle anlaşırlarsa bende anlaşırım

nihatbabarekt

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Nihat Emre Kantarcı
Skype veya Facebook adresiniz: ❤☞✯☠✔♔♕☪✖✯NihatReyiz✯✖☪♕♔✔☠✯☜❤
Skriptle ne kadar deneyiminiz var?: Baya Deneyimim Var Daha Önceden Kendi Serverimi Kurdum.
Yaptığınız en iyi projeler(skriptler)?: Pvp Alanında Fazla Projem Yok Ama Mesela 1 V 1 Yaza Bilirim.
Bize PvP sistemi yapa bilcekmisiniz?: Yaparım Size Pvp Sistemi.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet Size Alışa Bilirim Nasosa Hepimiz İnsanız :).

PleaseHitMe

Marangoz
En iyi cevaplar
0
MOD
Adınız ve Soyadınız: Özgür Çetin
Yaşınız: 17
Skype veya Facebook adresiniz: Skype: Ozgurctn24
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): ReizzOzgurTR
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 4
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Crazyy Craft KahramanCraft
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: HEMDE ÇOK
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: ANLAŞIRIM
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:İŞİMİ DAHA ÖZENLİ YAPMAM
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Arkadaşça
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):HAYIR
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: gENELLİKLE ANLAŞIRIM
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Özel Bir Bot Koruması

Reddedildiniz.

Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: hiçbir İnsan Diğerinden Farklı Değildir...

Tabii ki ama biz burda ayrıseçkilik yapmıyoruz.Biraz daha forma özen gösterseydiniz iyi olurdu.Reddedildiniz.

Adınız ve Soyadınız: Nihat Emre Kantarcı
Skype veya Facebook adresiniz: ❤☞✯☠✔♔♕☪✖✯NihatReyiz✯✖☪♕♔✔☠✯☜❤
Skriptle ne kadar deneyiminiz var?: Baya Deneyimim Var Daha Önceden Kendi Serverimi Kurdum.
Yaptığınız en iyi projeler(skriptler)?: Pvp Alanında Fazla Projem Yok Ama Mesela 1 V 1 Yaza Bilirim.
Bize PvP sistemi yapa bilcekmisiniz?: Yaparım Size Pvp Sistemi.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet Size Alışa Bilirim Nasosa Hepimiz İnsanız :).

Sizle bu gün konuşacağım

Adınız ve Soyadınız: emre ünal
Yaşınız: 16
Skype veya Facebook adresiniz: live.emreunll89
Skriptle ne kadar deneyiminiz var?: %89
Yaptığınız en iyi projeler(skriptler)?: özel PvP arenasına giriş için kullanıcılarla chatte yarışma yapılmasını sağlayan kazananı direk olarak PvP arenasına ışınlıyıp PvP maçını başlatan PvP.sk
Bize PvP sistemi yapa bilcekmisiniz? tabii ki
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: onlar benimle anlaşırlarsa bende anlaşırım

Sizinle iletişim kuracağız.

Güncel+

AppleFoodie

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:tolga tokgoz
Yaşınız:13
Skype veya Facebook adresiniz:skype tolgaalp.tokgoz
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):AppleFoodie
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:5 yıldır oynuyorum.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:ben KiralTireks.mcpro.io serverinde admin oldum.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:evet.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:evet.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Minecraft Bilgim çok iyi o yüzden serveri geliştirebilirim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:iyi ve saygılı davranırım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hiç kullanmam ve kullananları uyarırım
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:iyi anlaşırım.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:yok

İp ne?

FrostNavi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız ve Soyadınız: Sefa Duy**
Yaşınız: 13
Skype veya Facebook adresiniz: facebook:sedadymz16 skypem
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): Ezetacusa & XNiceKardeslerX
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 5
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: MitiCraft FrostNW MultiCraft Referans ne gibi mesela ?
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Ben her zaman adaleti seçerim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Samimi
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Henüz Yok

AdaGrsy

yok
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Adınız ve Soyadınız: Ada Gürsoy
Yaşınız: yaşım 17.
Skype veya Facebook adresiniz: facebook: AdaGürsoy (KARDEŞİMİN).
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): MichaelCupero.
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 6 senedir.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: UnicoCraft'ta Rehberim, GameOFTurk'te builderdim, GmeTurkMC moderatoruydum.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: EVET HİSSEDİYORUM.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: EVET ANLAŞABİLİRİM.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: KÜÇÜMSEMEK OLMAZMI ?
Oyunculara nasıl davranırsınız?: iyimisin, nasılsın gibi ifadeler kullanırım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): ASLA.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: BANA HAKARET ETMEDİKLERİ SÜRECE İYİ DAVRANIRIM.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: KALDIRMAK İSTEDİĞİM HİÇBİŞEY YOK AMA, OYUNA ADALET katarım !
Not: Serverinize alınırsam ne mutlu bana, sizleri çok seviyorum ve saygılarımı sunuyorum :)
İYİ GÜNLER

Falsosuz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Kerem Yeniçay
Yaşınız:17
Skype veya Facebook adresiniz:Kerem Yeniçay = FaceBook
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):Falsosuz
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:5 yıldır oynuyorum.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Ben UnioCraftta Builder Oldum BlackNetworktede Moderatör
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:evet.Hazır Hissediyorum Hemde Böyle Güzel Bir Sunucuda
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:evet. İyi Anlaşabileceğimi Düşünüyorum
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Minecraft Bilgim çok iyi o yüzden serveri geliştirebilirim. Buildim Çok İyi Gerekli OlanYapıları Yaparım Serverinize Daha hoş bir görüntü katarım..
Oyunculara nasıl davranırsınız?:iyi ve saygılı davranırım.Tabi onlarda haddini aşmadığı sürece
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hiç kullanmam ve kullananları uyarırım Ve Kullanılmasını İzin Vermem
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:iyi anlaşırım.Onlarla İyi İşler Başara Bileceğimizi Ümid Ediyorum
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Hayır Şuanlık Bişe Eklememize Gerek Yok (ama buildler yapılabilir)

alperMert3434

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Alperen Özdemir
Yaşınız: 18
Skype veya Facebook adresiniz:skype:Alperen Özdemir
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):ForcKaan
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 8
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:9 swde yetkili oldum referansda verebilirim
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:evet
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: evet
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: kaba olması
Oyunculara nasıl davranırsınız?: dürüst
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): kullanmam ve karşıyım
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: evet
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: sunucuya geldiğimde karar vericem
istediğim yetki:Modarötör