Azureden sunucu açacağım (kendi kartımı gireceğim) para kesermi

FesterJDX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar Azureden Minecraft sunucusu açacağım (kendi kartımı gireceğim) para kesermi yardımcı olursanız sevinirim <3

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Azureden açma. Kullandıkça öde yaparsan keser. Ben para olmayan karta yaptım kullandıkça ödeyi yine bedavanın içinde sandım şu an 10 bin tl fatura var. 25 bine yükseldi sanırım ödemediğim için.

FesterJDX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Azureden açma. Kullandıkça öde yaparsan keser. Ben para olmayan karta yaptım kullandıkça ödeyi yine bedavanın içinde sandım şu an 10 bin tl fatura var. 25 bine yükseldi sanırım ödemediğim için.
teşekkürler cevap için, ayıp olmazsa bir şey soracağım ödemezsen ne olacak?

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Kullandıkça öde işine kesinlikle girme.

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Kullandıkça öde = tokat show

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Amazonda özellikle ücretsiz seçenekleri seçerek 1 ay boyunca ücretsiz 1 çekirdek 1 gb sunucu alabiliyorsun fakat hiçbir işine yaramıyor. Eğer Azure gireceksen dikkat etmeni özellikle tavsiye ederim. Ama "en iyisi hiç bulaşmayayım" demenin faydası her zaman bariz fark edilir.

deHost

DDoS Protect
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar Azureden Minecraft sunucusu açacağım (kendi kartımı gireceğim) para kesermi yardımcı olursanız sevinirim <3
Azure hat konusunda iyidir fakat kredi kartı bilgilerinizi girmenizi tavsiye etmiyoruz, kesim yapılır uzun sürede.

aBozdaG

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Seninde faturan sürekli değişiyor. Geçen gün 47.000 TL demiştin şimdi yok 10.000 yok 25.000 TL falan herhalde hava atmak için yazıyorsun bunları.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Seninde faturan sürekli değişiyor. Geçen gün 47.000 TL demiştin şimdi yok 10.000 yok 25.000 TL falan herhalde hava atmak için yazıyorsun bunları.
ss atayım istersen? paycelle geliyor. hava atma derdim olsa atardım 3 tane vdsm var kendi paramla aldığım.