" BacanlarCraft 7/24 Online Factions Server Bir Sen Eksiksin "

ouTCriss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
---------------------------------------------------------------------------------------------​
Sunucu Adı
BabacanlarCraft
Sunucu ip
91.121.115.127:447
Sunucu Warpları :
Arsa,Çöl,Orman,Depo,Calisma,Ench,Heykeller,Tamir,VipBilgileri,Orman2,Cephane,simyamarket,Raineventi,Madeneventi,Event,Afk,iskele,jail,arsa2,arsa3,ox,parkur,tarımbilgi,yemekhane,vipörnek,pazar " Warp Hammadde ' de Lapis Bulunmaktadir :) "
---------------------------------------------------------------------------------------------​
Serverimiz 1.Ayını Tamamlamıştır.​
60 Kişiliktir Factions Serverdir​
0 Lag AxiTr Güvencesiyle​
6 Ay Kesin Acıktır."Parası Ödenmiştir"​
[ÜstDüzeyKurucu]
Crispen
[Kurucu]
ErayCan
[Admin]
Trexe
[Moderator]
Mertucan
[Builder]
Alım Yoktur.
Mega Vip 25 TL ` dir
Normal Vip 10 TL ` dir
MeGaVip Özellikleri
Pro 4 Set
300 Level
300 K Oyun Parasi
/kit Vip
/superjump
/vipjmp
/vipfir
/vipdig
/vulcan
/repair
Vip Özellikleri
Pro 3 Set
150 Level
150 K Oyun Parasi
/kit Vip
/vipjmp
/vipfir
/vipdig
/repair
Skype İletisim
Kubilay.Baydar

Deansk89

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ney güncel kardeşim server kapalı giriş yapılamıyor yazma güncel diye boşu boşuna

Sterious123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yaw arkadaşlar ben konu açamıyorum mesaj göndermeye izniniz yok diyo :S Ne Yapcam Luten Cevapp..

Sterious123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yaw arkadaşlar ben konu açamıyorum mesaj göndermeye izniniz yok diyo :S Ne Yapcam Luten Cevapp...