Yardım Bad video card drivers minecraft hata

Hatalarüstünehata

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Uzun zamandır minecraft oynamıyordum ve minecraft oynamaya karar verdiğimde bad video card drivers hatasıyla karşılaştım. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Ekran Kartı:ATI Radeon HD 3470 (Microsoft Corporation WDDM 1.1)

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Çok eski bir ekran kartınız var, kaldırmama ihtimali var. Optifine kurup denermisiniz?

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Ekran kartı sürücünüzü güncellerseniz sorun düzelecektir.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Optifine tam olarak nedir

Oyuna daha fazla video ayarı ekleyen, daha çok optimize eden bir client aşağıdan sürümünüze göre indirin, açın otomatik kurulacaktır.
Bilgisayarı kaldıramayacaklar tarafından tercih edilir. Büyük ihtimal bilgisayarın 1.12.2 üstünü kaldıramaz, 1.12.2'yi en düşük ayarlarda belki kaldırır.

OptiFine Downloads

OmerSRN

CraftMC Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.8 altı bir sürüm dener misiniz? Yüksek ihtimalle kartınız OpenGL'in yeni sürümlerini desteklemiyor.

Hatalarüstünehata

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyuna daha fazla video ayarı ekleyen, daha çok optimize eden bir client aşağıdan sürümünüze göre indirin, açın otomatik kurulacaktır.
Bilgisayarı kaldıramayacaklar tarafından tercih edilir. Büyük ihtimal bilgisayarın 1.12.2 üstünü kaldıramaz, 1.12.2'yi en düşük ayarlarda belki kaldırır.

OptiFine Downloads
Bir sıkıntı yok dimi zararlı bir program olduğunu söylüyor google

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Ekran kartımı güncellemeyi denedim ama bana hep bunu diyor Ekli dosyayı görüntüle 126877

Windows sürümünüz eski olduğu için hep öyle diyecektir. Windows 10 dışındaki Windows sürümleri driver konusunda güncel/gelişmiş değil. Ki Windows 10 bile en yeni driver'ı (eğer yeni bir ekran kartınız yok ise) bulmakta güçlük çekecektir. Kendiniz ekran kartınızın marka modelini internete yazıp kendi sitesinden güncellemeyi deneyin.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Windows sürümünüz eski olduğu için hep öyle diyecektir. Windows 10 dışındaki Windows sürümleri driver konusunda güncel/gelişmiş değil. Ki Windows 10 bile en yeni driver'ı (eğer yeni bir ekran kartınız yok ise) bulmakta güçlük çekecektir. Kendiniz ekran kartınızın marka modelini internete yazıp kendi sitesinden güncellemeyi deneyin.

Driver booster programını kullanabilir. Windows 10 çok kötü bir işletim sistemi, çok fazla gereksiz ve kullanılmayan özelliği var.. Ve ayrıca bence sürücülerle alakalı bir durum değil, ekran kartı kötü bu nedenle bilgisayarı kaldıramıyor. Benim bilgisayarım GTA 5'i son grafiklerde 50 fps kasmadan oynatıyorken minecraft 1.13.2 üstünde kasıyor.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Ek olarak minecraft sistem gereksinimleri bunlar ekran kartı minimum özelliğin bir kaç model üstü, açıkçası 1.8 sürümden daha yüksek sürümleri kaldırması çok zor.

Minecraft Sistem Gereksinimleri (Minimum)
  • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista
  • İşlemci: Intel Pentium D veya AMD Athlon 64 (K8) 2.6 GHz
  • Bellek (RAM): 2GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 9600 GT veya Radeon HD 2400 OpenGL 3.1
  • Depolama: 200MB
Minecraft Sistem Gereksinimleri (Önerilen)
  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10
  • İşlemci: Intel Core i3 veya AMD Athlon II (K10) 2.8 GHz
  • Bellek: 4GB
  • Ekran Kartı: GeForce 2x Serisi veya AMD Radeon HD 5x Serisi
  • Depolama: 1GB