Bad Video Cart Hatası Kesin Çözümü Diğerlerinden Farklı !

Bylord

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ewt arkadaşlar öncelikle bu forumda böyle bi konu yazıldıysa özür dilerim.Bende de bu hata vardı kafayı yiyordum.Herkes ekran kartını güncelle dedi.Artık bu yanıtı duymaktan bıktım.Sonra Bide xp için görüntü ayarı çözümü vardı.Ben windows 7'ydim.Kafayı yedim tam pes ettcektim bir çözüm yolu buldum. Arkadaşlar :www.minecraft.net Bu siteye üye olup demosunu indirin oynun.
İndirdikten sonra tıklayın açın sonra o güncelleme yapcak fln gircek.Yüklemeler tamamlanınca artık oyna girebilirsiniz.Ama bu demo diyeceksiniz onunda çözümü basit.Minecraftı açıp üyelik girişinizi yapana kadar internet bağlantınızı keserseniz full versiyonuna girersiniz oynun.Sonra internetizi açıp Multiplayer seçeneğine girebilirsiniz.
Eğer oyun çok kasıyorsa Single-Player falan oynarken o zaman Minecraft ayarlarına girin ordanda video ayarlarını
değiştirirseniz o zaman olur.Hepinize kolay gelsin sorusu olan varsa konunun altına mesaj atsın :)

Captain

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bunla ne alakası var! Bu sorun eski bozuk yada driveri eski ekran kartlarından ve virüslerden kaynaklıdır.

Bylord

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim benim Laptop süper fakat ekran kartım Intel ve OpenGl'yi desteklemiyor.