Bana Oyun Önerin :)

Kaan_TURK

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
GTA 4 ü Online Olarak Oynayabilirsin Gercekten Zevkli Rpg istiyorsan oyun konsollari icin Dragon's Dogmayi Öneririm.Pc'den Mount&Blade Warban Oynayabilirisn Orjinal Fiyati 10tl zaten platstoredan'da alabilirisn.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
GTA IV,Shaiya,Bioshock İnfinite,Farcry 3
Bir de Ps2 için Tomb Raider Ps2'de daha zevkli oluyor :D

LeemonXTr

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
GTA IV,Shaiya,Bioshock İnfinite,Farcry 3
Bir de Ps2 için Tomb Raider Ps2'de daha zevkli oluyor :D
shaiya bence hiç güzel bir oyun değil çünkü shaiya tamamen para üzerine kurulmuş bir oyundur sen oyuniçi para satın almadan adeta oyundan seni dışlıyorlar yani çok para harcatan bir oyun

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
shaiya bence hiç güzel bir oyun değil çünkü shaiya tamamen para üzerine kurulmuş bir oyundur sen oyuniçi para satın almadan adeta oyundan seni dışlıyorlar yani çok para harcatan bir oyun
Sana katılıyorum zaten ben sana önerdim kendim oynamıştım sonra bıktım paralı diye :)

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
dont starve oyna veya cry3 mw3 mw2 bf3 bo2 bo1 mw1 gta4 fila oyna:D

LeemonXTr

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler kasaya parça alıcam birkaç tane parça beğendim ekran ekran kartı ve psu alın

ekran kartı : AMD Radeon HD6570
Psu: ThermalTake Litepower 600w sizce bu iki parça bana çoğu oyunda iyi performans sağlarmı hemen cevaplarınızı bekliyorum

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
bütçeni söyle ki sana iyi bir ekran kartı seçeyim 6570 oynatır ama şimdiki oyunlara ayak uyduramaz bence en az 6850 almalısın

LeemonXTr

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bütçeni söyle ki sana iyi bir ekran kartı seçeyim 6570 oynatır ama şimdiki oyunlara ayak uyduramaz bence en az 6850 almalısın
tmm onu hallederim ama 6850 nin güç ihtiyacını karşılamak için bu güç kaynağı yetermi