Banlanmam hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FurdiePascia2

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
slm

sebep verilmeden forumdaki hesabım olan @FurdiePascia yasaklandı

diyeceksiniz len 35 uyarın vardı ne bekliyosun. haklısınız.
Forum yönetimi troll davranışlarımdan rahatsız olup banlayabilir. Bu onların tercihi.
Yönetimden ricam forumdaki tüm konularımın ve mesajlarımda silinmesi.
Eğer beni yasakladığınız halde konularım ve mesajlarım forumda kalmaya devam ederse, bu saçma ve yüzsüzce olur.

Kalan sponsorluğumunda @Shrike 'ye verilmesini istiyorum.

Foruma bir daha uğramayacağım. Zaten eğer yasaklanıyorsam olması gerekende bu.
Gta 6 nasıl yüklenir ve minecraft hata konuları ile sizlere süper bir forum deneyimi sunanlara teşekkür etmeyi unutmayın !
@Crowley07

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Pekala, üzdü.

Reinhard

Doer of awesome things
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Forum Güncellemesi v1.0 gereği 20 Temmuz 2015'ten bugüne kadar 20 adet puanlı uyarı alırsanız hesabınız yasaklanıyor. Ana hesabınızın da 20 Temmuz 2015'ten bugüne toplamda 21 puanlı uyarısı olmuş ve hesabınız kapatıldı. Daha önce açmış olduğunuz "yönetime çamur atılan" konuları da okudum. Sizi daha önce yasaklamaları gerekirmiş. Buraya gelip boş yere drama oluşturmayın.

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Herkes rant ve drama peşinde, kurallara uymadığınız takdirde gerekli cezayı almanız en doğrusudur. Bakın forumun iyi noktalara taşınmasını istiyoruz bu konuda hemfikir olduğumuzu düşünüyorum. Günümüzde trend olan konularla ilgili yazılar yazıp bunları forum üzerinde paylaşmak ilerleme açısında en önemli adımlardandır. Buraya yasaklandıktan sonra forumu yerin dibine sokuyorsunuz ancak forum üzerinde bulunduğunuz aktif zamanınız aksini söylüyor. Çoğu kişi sanırsam forum nedir nasıl işler ve nasıl kullanılmalıdır bilmiyor. Forumda bir konu hakkında fikirlerinizi kurallar çerçevesinde paylaşırsınız. Forumlar her noktasında spam yapıp her konuyu dalgaya vurmanız için uygun platformlar değildir. Konu Dışı bölümünde istediğiniz gibi konularda ahlak kuralları çerçevesinde eğlenebiliyorsunuz. Boşuna drama oluşturmaya çalışmayalım. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...