Banner -ilk defa yaptım-

Fatih the Wizard

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kanalın linkini yazmıyorum, reklama değil, hakkaten banner nasıl olmuş ilk çalışmaya göre diye sormaya geldim. Çok kırıcı olmadan kırabilirsiniz. Şu bile uğraştırdı beni :|. Ama %100 orjinal en azından. Buyrun.

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Arkaplanı renk değilde wallpaper fotoğrafı ile yaparsan daha iyi olabilir :şapka:

KişiTeneke

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bak şimdi sana doygunluk büyüsü yapıcam. :p
Doygunluğu hiçbir zaman fulleme hocam :D

Biraz kurcaladım seninkini değerleriyle kontrastıyla oynadım şöyle bir şey çıktı;

Fatih the Wizard

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bak şimdi sana doygunluk büyüsü yapıcam. :p
Doygunluğu hiçbir zaman fulleme hocam :D

Biraz kurcaladım seninkini değerleriyle kontrastıyla oynadım şöyle bir şey çıktı;

Oha hacı hakkaten güzel olmuş. Ya ben programı kullanalı toplasan 3-4 gün oldu onun verdiği acemilik + benim aşırı yüksek iq seviyem birleşince tabi böyle şeyler olabiliyo :D

KişiTeneke

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oha hacı hakkaten güzel olmuş. Ya ben programı kullanalı toplasan 3-4 gün oldu onun verdiği acemilik + benim aşırı yüksek iq seviyem birleşince tabi böyle şeyler olabiliyo :D

Sen benim ilk renklendirmelerimi görsen gözünü oyarsın :p
Yavaş yavaş oturur google'da arat bannerları oradan bak derim. Bir şeyler kaparsın. Ben kapamadım hala banner yapamıyorum :(

Fatih the Wizard

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sen benim ilk renklendirmelerimi görsen gözünü oyarsın :p
Yavaş yavaş oturur google'da arat bannerları oradan bak derim. Bir şeyler kaparsın. Ben kapamadım hala banner yapamıyorum :(
Ya mona lisa da yapmak istemiyorum tabi ama, cin aliden de iyi olaydı fena olmazdı :D. Yine de dediğim gibi zaten asıl amaç orjinal olması, hazır bannerlardan olmasından ziyade. Artık 10 senede güzelleştiririm çalışa çalışa :D