BaranMRJ SKYBLOCK plugin paketi. 1.8 - 1.12

CihatPro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eline Sağlık Kardeşim Denemedim Ama Çok Güzele Benziyor Bunların Devamını Dilerim :)

promustafaasa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu pakette Gizeron Diye Bir scoreboard çıkıyor bunun sebebi hangi plugin bilen varmı

LegendaryBurak

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Buglu değil. Sunucuya saldırı olursa diye önemli komutları engelledim. Komutlar panelden sorunsuz olarak çalışıyorlar eğer oyundan da kullanmak istiyorsan NoCheatPlus > config.yml plugininden komutları devredışı bırakabilirsin.

Eğer ki korumalar kalsın ama oyundan nasıl komutları kullanacağım diyorsan:
Panelden plugman ile kapatabilirsin. plugman disable nocheatplus yaparak işini halledebilir işin bittikten sonra plugman enable nocheatplus yapabilirsin.
senin gibi kral bulunmaz bulunsada senin gibileri gelmez yenisini beklekmete'yim <3

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
İnşallah gene uyarı yemem kanıtsız konu baltalamaktan hemen kanıtlı olarak baltalayayım
Deluxemenuste bazı menülerin ismi ingilizce; members,upgrades,generators falan anlayamadığım şekilde bazı kısımlarda türkçe komutmarket falan
Citizensin lang kısmında sadece messages_en geliyor diye biliyorum fakat onun dışında messages_es.properties adlı bir dosya daha var neden acaba?
Clearlag configinde ise trigger-broadcast-message: '&3Entities &8> &c¡Hemos detectado que el servidor está sobrecargado! &7removiendo entidades...' Bu kısaltımı "ES" olan dilden mesajlar var.
Titlemanagerin old configinde bulduğum kısım :
# The title shown.
title: '&b&lPRISON'

# The subtitle shown.
subtitle: '&eMC-M*****T'
aa buda nesi siz anladınız o ****** kısmında hangi sitenin yazdığını paylaşmak yasakmı bilmiyorum çünkü
bide essentials warpsda "warp shop" var yabancılar için yaptın heralde eklentiyi

Güzel çeviri bu arada (!) <3
Bu baltalamak değil yorumdur fakat ederinde yorumlar yaparsanız güzel olur mantıken. Bir paketten beklentiniz herşeyi full olsun ben açayim VİP satayimse burası size göre değil hocam, yanlış gelmişsiniz.
Ben şahsımca Baran'ın yerine şu yorumu yapabilirim.
Forumun adı vb. bunu eklemesi eklememesi sizi ilgilendirmez.
Entities vb. bunlarıda kendi keyfi doğrultusunda yapmış olabilir. Bunu ayarlamak ta size kalmıştır. Belki es yerine messages_Tr.properties yazsanız olay çözülecek fakat uğraşıp didiklemeye bile vaktiniz yok sanki...
Neyse, Baran'ı çok eskiden tanıyorum. MRJ takımının ilk fikir sahibi olarak(AyberkMRJ)(Tabi kendisi şuanda MRJ ekibinin lideri ve öyle tanınıyor ne yaparsın :) ), işini iyi yaptığını düşünüyorum. Bu konuda eleştirilerinizi mantık ve objektif yorumlar üzerine yaparsanız bal... değil, yorum ve eleştiri olur. Fakat mantıksız yaparsanız tabii ki kantılı/kanıtsız bal... olur!

HasanPolatCura

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba bu hatayı değil koruma ama giriş galiba bana yardımcı olurmusun .

Ekli dosyalar

• Hata bu.png
    Hata bu.png
    54.5 KB · Görüntüleme: 279

osmanbaskab778

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba Klasörlerden Plugins Klasörüne Girip IPWhitelist klasörünü ve java dosyasını silersen Bu Sebebten kurtulursun

SonsuzOyuncu1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kaliteli bir plugin fakat arızalar var Btüün pluginleri en yeni sürümüne güncellerseniz tadına doyum olmaz.