BarisMC Plugin Paketi -Factions [v1.0]| Ilk Paylaşım! | Dahası Gelecek!

BarisMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
FarmProtect ve FrameProtect WorldGuardan Ayarlanyr
Farm Protect Heryerde Geçerli WorldGuard da İse Bi Alanı Seçerek Ayarlamalısın. Ben İse Oyuncuların Arsaya Yaptıkları Tarlaların Da Bozulmasını İstemediğimden FarmProtect Pluginini Yükledim. Benim İçin Gayet Gerekli Bir Plugin.
FrameProtect i Yuklememin Sebebi WG de Oluşan Herhangi Bir Hatada Devreye Girebilmesi Olasılığını Düşünmem[DOUBLEPOST=1431367109,1431367045][/DOUBLEPOST]
CropJoinde Essentialsdan ayarlaniyor iConomy,AntiCreeper,DeathMessage gibi
Essentials dan Ayarlarsan İsminin Başında [Oyuncu],[Kurucu] gibi İfadeler Yazacak. Ben İse Sade Oyuncu İsminin Görünmesini Daha Çok Sevdiğimden Böyle Yaptım. Isteyen Alıp Düzeltebilir.

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alakası yok. Benim serverim var wgyle alakası yok. Pluginlerden worldguardın configinden ayarlayabilirsin

BarisMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Duyuru /bc seklinde essentialsdan oluyor jarina girip [Duyuru] yerini bulup degistireblrsin pluginlerden iyi anliyorsan .d
Merak Etme Ben Pluginden Anlarım Da Senin Anladığın Konusunda Şüphelerim Var Açıkçası.
Bu Yorumu Scheduled Announcer Plugini Hakkında Yaptığını Varsayıyorum Ve Şöyle Diyorum.
Essentialsdan /bc komuduyla Senin Her Duyuruyu Vakti Geldiğinde Yazman Gerekir.
Oysa ki Scheduled Announcer Plugininde Prefix,Mesajlar,Yazma Aralığı Çok Kolay Bir Şekilde Ayarlanabiliyor.

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ama dedimki essentialsin jarina girersen ve pluginlerden iyi anliyorsan dedm. Mesela benm swmde /bc yaznca [ReaLSTaR]:Mesaj yaziyor. Bide renk kodlarını bilcrn essentialsn. Oyundaki gibi &5, &3 diye kodlanmiyor su an aklmda yok o yuzdenatiyorum, sari renk /adb37e gibi

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oto mesaja ne gerek var rehber ne ise yariyor .d

BarisMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ama dedimki essentialsin jarina girersen ve pluginlerden iyi anliyorsan dedm. Mesela benm swmde /bc yaznca [ReaLSTaR]:Mesaj yaziyor. Bide renk kodlarını bilcrn essentialsn. Oyundaki gibi &5, &3 diye kodlanmiyor su an aklmda yok o yuzdenatiyorum, sari renk /adb37e gibi
Anladım Demek İstediğini Fakat Bu Scheduled Announcer Pluginin Amacı Farklı Hala Anlayamamışsın..
Bu Plugin Duyuruları OTOMATİK yapar. /bc Komuduyla Oyunculara Her Mesajı Senin Yazman Gerekir...
Mesela VIP Fiyatlarını Duyuracaksın. Napman Beklenir:
Her Dakka Amele Gibi /bc VIP-10TL MegaVIP-15TL diye mi yazacaksın yoksa Scheduled Announcer Plugininin config.yml dosyasına yazıp da 1 seferde Kurtulacak mısın ?

BarisMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oto mesaja ne gerek var rehber ne ise yariyor .d
Aynı Ameleliği Rehbere Yaptıaracan Yani...
Lao Bi Plugin Yükle Gitsin işte :D[DOUBLEPOST=1431367955,1431367523][/DOUBLEPOST]
Bang Bang! Serverinde Açık Yok. Tamam Orda EyvAllah. Ama Oyuncu Çekmek İstiyorsan Daha Havalı Bir Server Oluşturmalısın.
Mesela ./Warp Yazınca Bir Chest Açılıp Herhangi Bir İteme Tıklayıp Warplara Isinlanmasini Sağlayabilirsin.
Aynısı Kitler İçin De Geçerli.
Serverinde Açık Yok Ama Biraz Sade Olmuş.
Sonra RegenBlock Yerine MRL yi Öneririm Çünkü Serverinde Laga Neden Olabilir RegenBlock.

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynı Ameleliği Rehbere Yaptıaracan Yani...
Lao Bi Plugin Yükle Gitsin işte :D[DOUBLEPOST=1431367955,1431367523][/DOUBLEPOST]
Bang Bang! Serverinde Açık Yok. Tamam Orda EyvAllah. Ama Oyuncu Çekmek İstiyorsan Daha Havalı Bir Server Oluşturmalısın.
Mesela ./Warp Yazınca Bir Chest Açılıp Herhangi Bir İteme Tıklayıp Warplara Isinlanmasini Sağlayabilirsin.
Aynısı Kitler İçin De Geçerli.
Serverinde Açık Yok Ama Biraz Sade Olmuş.
Sonra RegenBlock Yerine MRL yi Öneririm Çünkü Serverinde Laga Neden Olabilir RegenBlock.
1.Online Olmamasındaki Amaç Daha Yeni Olması.

2.MRL Kullandım Fakat Mesela VipHamMadde,Lapis,Hammadde Gibi Yerler Bazen Dakikası Denk Geldiği Zaman Lag Yapması.

3.ChestCommanda Lafım Yok .d Sadece Ne Kadar Az Plugin Olursa Server Akışıda RAME Göre O Kadar İyi Olur.

BarisMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.Online Olmamasındaki Amaç Daha Yeni Olması.

2.MRL Kullandım Fakat Mesela VipHamMadde,Lapis,Hammadde Gibi Yerler Bazen Dakikası Denk Geldiği Zaman Lag Yapması.

3.ChestCommanda Lafım Yok .d Sadece Ne Kadar Az Plugin Olursa Server Akışıda RAME Göre O Kadar İyi Olur.
MRL Sadece Dediğin Gibi Denk Geldiğinde Lag Yapar Fakat RegenBlock Her Blok Kırdığında Serveri Yorucaktır.
Eğer Aynı Anda 20-30 Kişi Lapis Kazmaya Başlarsa Lag Olabilir.

BarisMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok güzel post kastın tebrik ederim ._.
Konuya gelince:
Gözüme güzel gözüktü yükleyecektim ki
VirüsTotal
olmadığını gördüm :(
Dur hemen ekleyeyim o zaman :D[DOUBLEPOST=1431427890,1431426721][/DOUBLEPOST]Galiba VirusTotal Kısmında Sıkıntı Yaşıyoruz.
Ama Sadece Linki Taratsam Olur Mu ?.
Sorun:
Yarım saattir Bekliyorum fakat bir türlü dosya yüklenmiyor

Burda Kaldı...
[DOUBLEPOST=1431428064][/DOUBLEPOST]VirusTotal:
https://www.virustotal.com/tr/url/b...ab34d4b309df6eb7b5374a6e/analysis/1431427942/
Bu Sadece Link İçin Fakat Ben Size Dosyanın İçinde Virüs Olmadığını Söylüyorum.
Güvenle İndirebilirsiniz.