Başbelasi Zombiler!!!

• Konuyu başlatan Hero_Steve
  • Başlangıç tarihi
H

Hero_Steve

Ziyaretçi
HAYIR DOSTLARIM SURLARIN HER TARAFINDA 10LARCA MESALE VAR!!!

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
ACABA TWİLİGTH FORESTTEN Mİ KAYNAKLANIYOR BU EVİMİN HEMEN YANINDA PORTAL VAR HATTA FOTOĞRAFINI ÇEKEBİLİRDİM EĞER DISARSI ZOMBİLERLE DOLMASAYDI...

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
SONUNDA NEDENİNİ BULDUM !!! 1.4.7 GÜNCELLEMESİYLE ZOMBİLER HER PORTALDAN GEÇEBİLİYORMUŞ!!!FORUMDAN BAKTIM.

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
EVET EVİMİN TAM YANINDA OYUK KAZDIM ORAYADA CEHENNEM PORTALI KOYMUŞTUM EĞER ORAYI KONTROL ALTINA ALABİLİRSEM BİRDAHA ZOMBİ GİREMEZ DEMİR KAPI FALAN KOYSAM OLURMU ACABA???

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
KONUYU UMARIM ZEVKLİ VE MERAK ETTİRİCİ BULMUŞSUNUZDUR...VE SONUNDA ORADAN KAÇTIM...RESİM ATABİLİRİM...AMA FURKAN ARKADAŞ BİR SPİDER TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ...ZORLAYICI MODDA BİR DAHA NASIL GİREBİLİR KURUCU BENİM...

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
/pardon isim yapicaksin co-op da ban yiyorsun zorlayıcı modda :)

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
DEDİĞİNDEN BİRŞEY ANLAMADIM DOSTUM NE BANI:)HALA YAŞIYORUM.

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Multiplayerde arkadaşin ölür ise ban yer otomatik olarak açmak için /pardon isim yazicaksin.

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Artik yapilabicek bir şey yok bizde oynamiştik hepimizde katledildik.

balbaros

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dünyadaki domuzlara bir yıldırım çarparsa onlar ölür ve Zombie Pigmen'e dönüşürler. O yüzden olmuş olabilir, fırtına ve domuz var mıydı?

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
VARDI AMA 50 TANE OLCAK HALİ YOK YA OVADA YAŞIYORDUM...:DHALA DAHA YAŞYORUM!!!ÖLMEDİM VE 30 LVLİM...

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş bence en kolayı şu too manyi yükle creativeye geç oradan set al hepsini öldür sonra çit yap evinin etrafına yada köyüne sonrada creative tuşuna bas hardcoreye geçersin