Başınızdan Geçen İlginç Olaylar.(Ufo Karabasan gördüm. vb.)

OzkanArikan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler karabasan dediginiz şey uyku felcidir bu neden olur bi şey gormussunuzdur yatmadan once yemek yemissinizdir mesela annelerimiz der gece yemek yeme kabus gorursun diye işte buda çizgili kasla alakalı bir şey yani bedensel/fiziksel bir şey ( çok kafa kariştirdim kusura bakmayın :sırıtmak: )

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Beyler karabasan dediginiz şey uyku felcidir bu neden olur bi şey gormussunuzdur yatmadan once yemek yemissinizdir mesela annelerimiz der gece yemek yeme kabus gorursun diye işte buda çizgili kasla alakalı bir şey yani bedensel/fiziksel bir şey ( çok kafa kariştirdim kusura bakmayın :sırıtmak: )

Ben her gece yatmadan önce ayı gibi tıkınıyorum bir şey olmuyor :D

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayı gibi tıkınma işinde ben de varım :D Bu arada yazmayı unutmuşum düzenlemekle de uğraşmadım bir gün öğle vakti gibi salonda oturuken havada minicik bir ışık gibi bir şey yaklaşık 2 saniye boyunca yavaşça kaydı ve yok oldu hayal görüyorum falan sandım neyse :)

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben hiç böyle şeyler yaşamadım ya :( :D

mehmoking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim gözümü kapayıp açınca banada oluyo o ışık :sırıtmak:

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O değil baya parladı böyle o senin dediğini demiyorum :sırıtmak:
Baya lamba gibi parlıyordu ama ufaktı :)

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
He he bence öğle yemeğinde ayıdan ziyade katil balina gibi tıkındığımdan olabilir ama dediğin doğruysa o enerjiyi pile aktarma yolu falan var mı?

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaaa pil şarj aletini tutuversem olmaz mı :D Beleş elektrik diye sevindirdin beni zaten 4 yıl önceydi ama :(

mehmoking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
şarj aletini tut iki Kulfallah iki Elham -çaktırma nasıl yazıldığını bilmiyorum- oku şarz olur o[DOUBLEPOST=1377385515,1377385212][/DOUBLEPOST]canım sıkıldı olum bir şey söyle :sırıtmak:

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
şarj aletini tut iki Kulfallah iki Elham -çaktırma nasıl yazıldığını bilmiyorum- oku şarz olur o[DOUBLEPOST=1377385515,1377385212][/DOUBLEPOST]canım sıkıldı olum bir şey söyle :sırıtmak:

adam kapadı çıktı gitti..
o derece