Basit 2-3 İstek

Lapynours2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler isteğim şu oyunda "Lapynours" nicki dışında kimse yetki veremesin op bile olsa 2.si "Lapynours" nicki banlanmasın ama banlayan op olsa bile banlanmasın ve sonuncusu ise biraz değişik ama umarım yapılır adam /nick Lapynours &4&lDogu örnek böyle yaptığında biliyosunz tablistte ve chatta dogu yazıyor ama adam örnek /msg yazdığında orjinal nick gözüküyor ve birde oyuna girmeden serverin yanındaki ping yerine mouse'yi getirdiğinde orj nick yazıyor orda fake nickin yazmasını istiyorum yapanlara teşşekür ediyorum yapmamın nedeni sunucum son günlerde bi şahıs tarafından sürekli ele geçiriliyor özellikle geceleri ve o yüzden buna ihtiyacım var şimdi bazıları boş konuşucak cevap vermicem yapanlara teşşekür ediyorum isteyen 3 ünü birden değil 1 tanesini bile yapıp atarsa işime yarar diğerlerinide başka arkadaşlar yapabilir :D hepinize iyi forumlar

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Her ne kadar hazırcı olsanda her neyse, buyur;

1)
PHP:
on command:
    command is "ban lapynours" or "bukkit:ban lapynours" or "manuadd" or "manudel" or "manuaddp" or "manudelp":
        executor's name isn't "Lapynours":
            cancel event
            send "&4&lHayırdır?"

İkisi bir arada bu kodda.

ve ./msg eğer Bukkit'in msg'si ise olmaz.

3. mümkün değil. Server Pingine skript ile karışamayız.

Birde Not düşeyim; Sunucunuzda aldığınız yetkili hile açıyor. Hile serbest olmasaydı çok tutabilirdi.

Son düzenleme:

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali

1)
PHP:
on command:
    command is "ban lapynours" or "bukkit:ban lapynours" or "manuadd" or "manudel" or "manuaddp" or "manudelp":
            cancel event
            send "&4&lHayırdır?"

Birde Not düşeyim; Sunucunuzda aldığınız yetkili hile açıyor. Hile serbest olmasaydı çok tutabilirdi.
/banip ve /tempban komutları da var.

Lapynours2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

1)
PHP:
on command:
            cancel event
            send "&4&lHayırdır?"

şimdi bu komutları oplar kullanamicak değilmi birde nicki yapabilirmisin konuda yazıyor nasıl olduğu ve sunucumla ilgili olarakta hileleri 1-2 gün yasaklayayım dedim ve online en yüksek +15 civarı oldu bende hilelerin yasak olduğunda çok kişinin geliceğini düşünüyordum ancak sonuç vasat :/

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
şimdi bu komutları oplar kullanamicak değilmi birde nicki yapabilirmisin konuda yazıyor nasıl olduğu ve sunucumla ilgili olarakta hileleri 1-2 gün yasaklayayım dedim ve online en yüksek +15 civarı oldu bende hilelerin yasak olduğunda çok kişinin geliceğini düşünüyordum ancak sonuç vasat :/
Eğer bu kodları yazan kişinin adı Lapynours değilse iptal olacak, kullanamayacaklar ve "Hayırdır?" diyen bir mesaj gidecek.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
ha şimdi anladım teşşekürler birde nick problemini çözebilirmisin ?
Nick problemi, biraz daha açarsan yardımcı olabilirim sorununu.

Şimdi okudum, Essentials'da böyle bir şey yok sanıyorum, üzgünüm.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuncu sunucuya girdiğinde ismini direkt olarak deop oyuncuadı şeklinde deoplayabilirsin. Bunun dışında verilecek tüm yetkileri skript ile verebilirsin zaten.
"/msg" konusunda sana tavsiyem sunucunda skript dışında hiçbir eklenti kullanma. Kullanmak istediğin eklentileri skript ile yazabilirsin.
1)
PHP:
on command:
            cancel event
            send "&4&lHayırdır?"

Bukkitin msg'siyse yine de yapılabilir. msg bir command eventidir ve on command msg cancel event şeklinde iptal edilebilir veya düzenlenebilir.

Son düzenleme: