Basketbol Oyunu

PoKeMonn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar İnternetten Görüp Geliştirdiğim Oyun: Basketbol
yapılışını resimde anlattım. Çok iyi bir oyun,İyi Günler...

PoKeMonn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nasıl Yani Anlayamadım, Ben Düşündüm Bugün 1 Günde Bu Kadar Geliştirdim orjinal hali daha kötüydü maalesef.

PoKeMonn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir Eklentim Daha Var 5 resimden fazla koyulmuyormuş koymadım[DOUBLEPOST=1416751640,1416751610][/DOUBLEPOST]Sistem Şöyle: ince camdan zemine kadar bariyer döşüyorum :)

PoKeMonn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server kuracak arkadaşlar için serveri neşelendirecek bir oyun.

PoKeMonn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bariyer mesajımı görmedin heralde

BraveHeart34

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
serverda beklerken güzel bir oyun olabilir ben beğendim...

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Serverin Minigameslerine dahil edilebilecek bir çalışma.
Tabi buglardan arındırıp geliştirmen lazım.
Önemli olan fikirdir.
Fikri bulursan gerisi gelir.

PoKeMonn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunumu Güzel Bulan Arkadaşlara Teşekkürler.2 günlük bir çalışmam sonucu.Ben youtube'de saçma bir şekilde görmüştüm.geliştirdim güzel bir mini-game.[DOUBLEPOST=1416855953,1416855843][/DOUBLEPOST]Oyunumu Beğenenlere teşekkürler.Basketbolun 1.1 sürümüyle geleceğim yakında :) :lol:

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyunumu Güzel Bulan Arkadaşlara Teşekkürler.2 günlük bir çalışmam sonucu.Ben youtube'de saçma bir şekilde görmüştüm.geliştirdim güzel bir mini-game.[DOUBLEPOST=1416855953,1416855843][/DOUBLEPOST]Oyunumu Beğenenlere teşekkürler.Basketbolun 1.1 sürümüyle geleceğim yakında :) :lol:
2 gün ? Ben 2 günde bunun sistemleeini ayarlayip takım olarak oynanabilir bile yaparım:'(

K013 cihazımdan gönderildi

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında geliştirilirse güzel olabilir (emeğe saygı yine de iyi). Eğer pota karakterden yüksekteyse adam potadan item geçiremez. Ama şu şekilde yapılabilir:
  • Item yerine yayla oku kullanırız ve okun olduğu yere kum ışınlanır (setblock ile olması lazım summon'da düşmeden yok olur).
  • Basınç plakası yerine sabit ve görünmez bir tavuğun bulunması ve o tavuğun yaşayıp yaşamadığının kontrol edilmesi (eğer üstüne kum düşerse ölür). Daha sonra yerine aynı özellikte tavuk konur ve "/say Basket!!!!" çalıştırılır.

Darkless05

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında geliştirilirse güzel olabilir (emeğe saygı yine de iyi). Eğer pota karakterden yüksekteyse adam potadan item geçiremez. Ama şu şekilde yapılabilir:
  • Item yerine yayla oku kullanırız ve okun olduğu yere kum ışınlanır (setblock ile olması lazım summon'da düşmeden yok olur).
  • Basınç plakası yerine sabit ve görünmez bir tavuğun bulunması ve o tavuğun yaşayıp yaşamadığının kontrol edilmesi (eğer üstüne kum düşerse ölür). Daha sonra yerine aynı özellikte tavuk konur ve "/say Basket!!!!" çalıştırılır.
summonda düşmeden yok olur diyosun ama {Time:1} özelliğini unuttun yada bilmiyosun galiba summondaki FallingSand'ı sınırsızlaştırabilirsin bu özellikle :)