Başlangıca Doğru: K892 (Fragman)

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
2026, Asya Uzay İstasyonu, Ay Yörüngesi

Kumandan, bizi kontrol odasına çağırmıştı. Acil bir durum olduğu ortadaydı. Tüm mürettebat olarak hemen kontrol odasına gittik. Kumandan endişeli gözüküyordu. Yine beyaz, kısa saçlarıyla oynuyordu -ki her endişelendiğinde bunu yapar-. Kumandan, yerlerimize oturmamızı ve yeni gelen e-postaya bakmamızı söyledi. Yerime oturdum ve yeni gelen e-postayı açtım. A.U.A'dan gelmişti. İçini açtığımızda aynen şu yazıyordu: "Sayın C12 mürettebatı, Mark ve George için görev değişlikliği söz konusu. Bu gün içerisinde Ay'a iniş yapmaları zorunludur.". Görevimiz değişmiş mi? Kumandan'a baktım ve konuyla ilgili detayları sordum. O ise bana bir bilgisi olmadığını söyledi. George'a bakmak için kafamı sola çevirdim ve uzayda bir parıltı gördüm. Bize hızla yaklaşan bir ışık. Saniyeler sonrasında ise ışık, uzay istasyonunun içinde geçip gitti. Hepimiz ne olduğunu anlamamıştık ama sonrasında uzay istasyonu yalpalamaya başladı. Güvenlik şefi hızla içeriye girdi ve yüzlerce astreoitin istasyona arka taraftan çarptığını söyledi. Bu büyük bir sorundu. Pilot ve Kumandan, kontrol odasında kaldı. Ben ve diğerleri de acil durum planını devreye soktuk ve iniş odasına gittik. Ay'a iniş için acil izin istedik fakat iletişim kopmuştu. Bir anda tüm ışıklar kesildi ve yer çekimsizliği hissetmeye başladık. Çok zor bir durumdaydık. Hepimiz panik olmuştuk...

Yorumlarınızı bekliyorum!

@AdexTR @Cardinal41 @Jacops @GunWiggle @Cranky @oyunimparatoru @AtomyTR @Iskefiyeli18