Yardım Baslat.bat konsolundaki java hataları

berkreis01

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucum açık iken konsolda 15-20 saniye aralıklarla bu hatalar çıkıp duruyor. ( komut yazılan yerin altı ve üstündeki kısımlar ) ve bir süre sonra server kendini kapatıyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? :(
hata.PNG

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Merhaba @berkreis01,
Console hatalarından çok anlamıyorum halen fakat gördüğüm kadarı ile GuiBalance plugini hata vermektedir efendim. Tavsiyem silemenizden yana çünkü GuiBalance çok bir işlevi yok sadece para sıralama olarak sandık içinde göstermektedir. Bunu siler iseniz /baltop ile sohbette görebilirsiniz.

Tam olarak detaylı bir şekilde incelemek lazım son logunuzu buraya atabilir misinz?

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Sunucum açık iken konsolda 15-20 saniye aralıklarla bu hatalar çıkıp duruyor. ( komut yazılan yerin altı ve üstündeki kısımlar ) ve bir süre sonra server kendini kapatıyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? :(Ekli dosyayı görüntüle 197208
Kullandığını GuiBalance eklentisi crack'li ve düzgün çalışmamakta. Ayrıca GuiBalance eklentisi lagg yapmaktadır, kullanmanızı önermemekteyiz.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Yukarıda denildiği gibi sorunun kaynağı GuiBalance eklentisi fakat nedenine ekleme yapmam gerekirse Bukkit ile alakalı çalışması için gereken bazı methodları bulamıyor, muhtemelen eklenti daha eski veya daha yeni bir Bukkit sürümü için tasarlanmış. Ona uyumlu Bukkit sürümünü kurmalı veya eklentinin senin kullandığın Bukkit sürümü için olan versiyonunu bulmalısın. Ufak bir öneri olarak da hatadan Spigot kullandığını görüyorum, Paper kullanmanda fayda var. PaperMC – The High Performance Fork

berkreis01

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yorumlarınız için gerçekten çok teşekkür ederim :1::lol:. GuiBalance pluginini orjinal ve lag azaltan versiyonunu buldum ve şu an server kapanma durumum geçti. Scriptlerin bazılarını sildiğimden dolayı hata aldığımı farkettim.
Asıl düşüncem şuanki pluginler ''Paper'' a uyum sağlayıp sağlamaması. Paper yüklersem yine de çalışır mı?

berkreis01

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ayrıca DeluxeMenüe pluginin son sürümünü kullanmaktayım fakat menüler arası geçiş yaparken komut çalışmasına rağmen konsolda java hatası dolu yazılar çıkıyor. bu yüzden de konsolu kastırıyor.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Yorumlarınız için gerçekten çok teşekkür ederim :1::lol:. GuiBalance pluginini orjinal ve lag azaltan versiyonunu buldum ve şu an server kapanma durumum geçti. Scriptlerin bazılarını sildiğimden dolayı hata aldığımı farkettim.
Asıl düşüncem şuanki pluginler ''Paper'' a uyum sağlayıp sağlamaması. Paper yüklersem yine de çalışır mı?

Çoğu plugin Paper ile de uyumlu, Paper zaten Spigot bazlı ona ekstra eklemeler yapmakta yani Spigot'da çalışan pluginlerin %99'u çalışır. Çalışmayanlar ise genelde kötü kodlanan eski eklentiler veya Paper'a özel şeyleri yanlış şekilde kullanan eklentiler oluyor.

Yine de yedek alıp denemekte fayda var tabii ki.

Ayrıca DeluxeMenüe pluginin son sürümünü kullanmaktayım fakat menüler arası geçiş yaparken komut çalışmasına rağmen konsolda java hatası dolu yazılar çıkıyor. bu yüzden de konsolu kastırıyor.

Hatayı görmeden bir şey diyemeyiz, hatayı atın kod blokları içerisinde. logs/latest.log içerisinde kopyalayabilirsiniz.