BAŞLIYORUZ! - UNTURNED (1. BÖLÜM)

EmreCt

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Lütfen açtığınız konunun doğru kategoride olduğundan emin olun. Yanlış bölümlere açılan konular hesabınızın foruma girişinin engellenmesine neden olabilir.

Minecraft dışı paylaşım oldu. Yukarıdaki yazıyı konuyu açarken gördüm, yanlış yerdeyse doğru yere alırsanız sevinirim.
Bu arada bu videomuzda like patlaması yapalım, diss team yine gelecektir karşılayalım onları da :))

Swardsen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Pocketknife yerine handsaw kullanman komik :D, menzili az bi kere. :D

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bu arada Katana en güçlü silah değil, oran olarak hız/damage açısından en iyisi, fireaxe 45 veya 50 vuruyor katanaysa sol ile 30 sağ ile 40 yanlış hatırlamıyorsam, ama fireaxe baya yavaş (fireaxe en çok vuran bu arada update gelmediyse .-.)._. Kafana forevağ
@UmutYıldızYT @TheACT (az bilgilenin sizi de gördük :( )

EmreCt

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi izlemeye başlarım -kulaklığı arıyor*-[DOUBLEPOST=1422309900,1422308109][/DOUBLEPOST]@lSincapl
Bulamadı :D
Pocketknife yerine handsaw kullanman komik :D, menzili az bi kere. :D
Zoru seviyorum dostum D:D
Çok beğendim videoyu bu arada canımı da çektirdin şu an indiriyorum :D
Çok teşekkür ederim kardeşim
Bu arada Katana en güçlü silah değil, oran olarak hız/damage açısından en iyisi, fireaxe 45 veya 50 vuruyor katanaysa sol ile 30 sağ ile 40 yanlış hatırlamıyorsam, ama fireaxe baya yavaş (fireaxe en çok vuran bu arada update gelmediyse .-.)._. Kafana forevağ
Bilgilendirdiğin için sağol dostum :)

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
artık sayende zombi kesebilcem saol......

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
abi çantayı hangi tuşla takıyoruz ? equipdenmi ?[DOUBLEPOST=1422801642,1422801469][/DOUBLEPOST]birde bana bi server veririmisin multi oynamak istiyorumda...

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
abi çantayı hangi tuşla takıyoruz ? equipdenmi ?[DOUBLEPOST=1422801642,1422801469][/DOUBLEPOST]birde bana bi server veririmisin multi oynamak istiyorumda...
Reklam gibi olmasın ama Unturned'ın Türk forumu var orada sunucular var açıp bakabilirsin.

EmreCt

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum Envanterine gelip çantaya sağ klik ile equip seçiyorsun, eline geliyor normal tıklarsan (sol klik) çantayı takabilirsin.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Dostum Envanterine gelip çantaya sağ klik ile equip seçiyorsun, eline geliyor normal tıklarsan (sol klik) çantayı takabilirsin.
Çantaya sağ ile tıklamıyoruz önce sol ile tıklıyoruz envanterde sonra Euığlkq işte her neyse ona tıklıyoruz sonra çanta elimize geliyor tekrar sol klik ile çantayı giyiyoruz. Sağ klik nesneleri taşıyor.