BastionMC - Hub Sunucu - Moderator/Builder [Alımı] - 1.8/1.12

SCTR_KyleBilisim

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BastionMC - Hub Sunucu - Moderator/Builder [Alımı] - 1.8/1.12

Mod Alımı İçin
Lapis , PvpMaden , Edit Gibi Yerlerin WG Sinini Atabilmeli
Skript Bilgisi Olmalı
Discord şart;

Builder Alımı İçin
Güzel Yapı Yapması Şart
Voxel , World Edit , World Guard Bilgisi Tam Olmalı
Discord Şart;

İp ; Play.SansorCraft.Pw

DrYasuo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Moderator olabilirim bu konu hakkında pek çok bilgim var :)

alec15

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kurucu ben moderator olucaktım ondan lobiye geliyorum

kaptanbela

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
serverda her şey çalıntı kurucusu çocuğun teki yaşı maxs 12 herkese küfür ediyor boşuna emek harcamayın bu servere en fazla 3-4 gün sonra kapanır zaten babasının kredi kartını habersiz alıp 1 tane server açmış

TufanDemirTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
serverda her şey çalıntı kurucusu çocuğun teki yaşı maxs 12 herkese küfür ediyor boşuna emek harcamayın bu servere en fazla 3-4 gün sonra kapanır zaten babasının kredi kartını habersiz alıp 1 tane server açmış

Merhaba kaptanbela. Yorumunu gördüm ve cevap yazmadan duramadım. Bir insanın yaşını tahmin etme, hatta kesinleme gibi bir özelliğin var. Bir insanın yaşını nasıl tahmin ediyorsun diye sormayacağım. Ama bir insana "yaşı maks 12" diyor isen senin de yaşının maksimum 12 olduğu ortaya çıkıyor. Sunucunun kurucusuna, "babasının kredi kartını habersiz alıp 1 tane server açmış" demişsin. Seni yine tebrik ediyorum. Kurucunun belki İninal Kart ı var? Bunu bilemezsin.
Yani kısaca sana insanları küçümseme ve ne olduğunu bilmiyorsan iftira atma!

İyi Forumlar!

kaptanbela

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba kaptanbela. Yorumunu gördüm ve cevap yazmadan duramadım. Bir insanın yaşını tahmin etme, hatta kesinleme gibi bir özelliğin var. Bir insanın yaşını nasıl tahmin ediyorsun diye sormayacağım. Ama bir insana "yaşı maks 12" diyor isen senin de yaşının maksimum 12 olduğu ortaya çıkıyor. Sunucunun kurucusuna, "babasının kredi kartını habersiz alıp 1 tane server açmış" demişsin. Seni yine tebrik ediyorum. Kurucunun belki İninal Kart ı var? Bunu bilemezsin.
Yani kısaca sana
insanları küçümseme ve ne olduğunu bilmiyorsan iftira atma!

İyi Forumlar!
başkasının derdi seni neden bu kadar geriyor bilmiyorum ancak illa birilerini savunmak istiyor isen dc ni at ordan savun burdan değil