Batihost çıkarcılıktan başka bir şey düşünmüyor!

Nigganetwork

Play.NiggaNetwork.Net !
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle olayı anlatayım sonra SS le desteklendireceğim. Ben batihostdan asıl sunucumun yanına yan bir sunucu aldım başka bir oyun koymak için 150tl De kredim vardı o tür bir şeydi daha sonra 15-20 günü falan geçti uzak windows bağlantısına girmiyordu. Arkadaşım ticket attı giriş yapmıyor vs. diye. Dahada sonra açtık dediler fakat açılmamıştı bende 10 günü falan kaldı diye önemsemedim. Sonra bu gün girdiğimde ise 2 ay daha uzamış sunucunun süresi. Ben sunucuyu alırken herhangi bir bilgi almadım. Herhangi bir yerdede yazmıyordu. Bana gelip sonra size para çekilince eposta geldi diyorlar? Daha önceden niye haberin yok? Kalitesizliğin bu kadarıdır kesinlikle tavsiye etmiyorum nitrado kullanın 7 aydır kullanıyorum hiç sorunum yok. Zaten ucuza kaçınca böyle kalitesiz olaylar oluyor.

Birde şunu anlatmak isterimki konu baya uzun ben anlatıyorum adamlar çok alakasız cevap veriyor. En sonunda sinirlenip babamla vs konuşup avukat tutucam dedim sonrada kendilerine dava açma ücreti 600tl 60tl için açılmaz diye cevap verdim. Sunucumun kredisini istemiyorum dedim yine dinletemedim en son krediyi çekmek istedim. Onada hayır dedileri. Bende konu açıp rezil edeceğim. (Not: Ben sinirden söylediğim sözler için özür dilerim. Biraz ileri gittim kabul ederim ama kendilerini çok yükseklerde görüyorlar.)
Yukarıdaki resimden görebileceğiniz gibi ben:
Benim sunucum kendi kendinin parasını ödeyip yenilemiş ben öyle bir bildirim görmedim otomatik yenilenir diye. Kapanacak diye bırakmıştım zaten sunucu çökmüştü bir ara sunucunun paneline bağlanmaya çalıştığımda hata veriyordu " http://i.hizliresim.com/MLq947.png " buda yeni hala veriyor 2 aydır kullanmıyorum tarafımdan bir ödeme yapılmamasına ramen sunucu kapanmamış benim paramdan yemiş. Paranın kredi olarak iadesini talep ediyorum. 20 kişilik falan başka sunucu açacağım çünkü bir girdim 66tl param var.

Dedim fakat batihost bana böyle döndü sinir ettikten sonra:

-oysaki sakin bir şekilde anlatıp
durumu özetleseydiniz size değil 1 ay 3 ay bile ücretsiz verebilirdik zira en
başından beri amacıız para değil müşteri kazanmak-

Fakat ben zaten yukarıda sakince anlatmıştım :)

Son düzenleme:

Hanibu

Hanibu Game Hosting
En iyi cevaplar
0
Sorun sunucunun otomatik süresinin uzaması mı? Eğer öyleyse büyütülecek bişi yok. O sistemde krediniz varsa, faturanız oluştuğunda otomatik ödeme yapar. Siz önceden bildirim yaparsanız zaten alınmaz. Bence firmayla geri uzlaşın.

Nigganetwork

Play.NiggaNetwork.Net !
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben firma ile uzlaşmaya çalıştım ama nafile bana herhangi bir bilgilendirme yapmadılar sunucunuzun süresi bittiğinde otomatik yenilenir diye. Kendilerine sunucumun kapandığını söylediğimde bile sorunu çözmediler. 2 Aydır sunucu kendi kendine açıkmış. Buna hırsızlık denir! Başta 4 kere anlatmama ramen beni dinlememekte ısrar ettiler. En sonunda bunu yapmak zorunda kaldım. Sunucuyu uzattıysa neyse bana hizmet vermediler sadece paramı aldılar. Bu durum bundan ibaret!

Nigganetwork

Play.NiggaNetwork.Net !
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2 Ay önce yoktu herhangi bir bildirim de gelmedi epostama

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@batihost.com

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu konuda savunacağımız bir şey yok.
arkadaş bizi mahkemeye vermekle tehdit etti, bizde verin dedik.
keskin sirke küpüne zarar,
cevaplarımız üstte. Herkes okuyup kimin haklı olduğunu görebilir.

arkadaşla en son konuşmamız, kendisi atmamış ben atayım.

Son düzenleme: