Batıhost Saldırıya Geçti

OmerSRN

CraftMC Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Batihostun sunucuları kötü diyorsunu da kullanan adam nasıl kullanıyor? CraftRise LegendCraftTR BetaCraft vb vb.

Deadzombiesplat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Batihostun sunucuları kötü diyorsunu da kullanan adam nasıl kullanıyor? CraftRise LegendCraftTR BetaCraft vb vb.
Makineler 3 e ayrılır.
1 ) r210 gibi sunucular (sunucu gibi düşük özellikler)
2 ) r410 gibi sunucular (sunucu gibi orta özellikler)
3 ) r710 gibi sunucular (sunucu gibi yüksek özellikler)
O yazdığınız büyük sunucular R710 da açılıyor bu arkadaşlarımızın sunucuları da R210 da R410 da açılıyor.
Haliyle performans farkı ortaya çıkıyor.

Lafım @batihost.com a değil yanlış anlaşılmasın.
Sadece büyük sunucularla karşılaştırılmasın demek istiyorum.

Lenient

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Siz siz olun kimseninkiyle oynamayın" demeleri Rabisu'ya gönderme yaptıkları anlamına gelmez ve reklamı şu an incelediğime göre öyle birşeyde göremedim. Bence gönderme falan değil. Bir olayı bukadar abatmanız mantıksız. Bence kimseninkiyle oynamayın sözünde başkasının sunucuları yerine kendi sunucunuzda oynayın demek istediler.

Ali_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Siz siz olun kimseninkiyle oynamayın" demeleri Rabisu'ya gönderme yaptıkları anlamına gelmez ve reklamı şu an incelediğime göre öyle birşeyde göremedim. Bence gönderme falan değil. Bir olayı bukadar abatmanız mantıksız. Bence kimseninkiyle oynamayın sözünde başkasının sunucuları yerine kendi sunucunuzda oynayın demek istediler.
Tesadüf aldığını zannetmiyorum ve bir üst reklam bölgesini almaları da cabası.

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
En İyi Batihost Der Gecerim.​

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rekabet iyidir. Müşteri kazanır. Bundan mutlu olmalısınız.

Site artık yenilenmeliydi, zamanı gelmişti. Reklam her zaman yapılıyordu, sen buraya verdiğimiz de farkettin sanırım. Yenilikler geliyor daha hepsini bir anda masaya koymak istemiyorum.

2 tema daha hazır mesela. 3 yeni site uzantısı var elimizde.

Mesela vpal.craft.tc

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Site artık yenilenmeliydi, zamanı gelmişti. Reklam her zaman yapılıyordu, sen buraya verdiğimiz de farkettin sanırım. Yenilikler geliyor daha hepsini bir anda masaya koymak istemiyorum.

Mesela vpal.craft.tc
Hosting Wars Episode V: Empire Strikes Back

Gesurft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Mesela vpal.craft.tc
Hayır forumdaki reklamlarınızı yeni görmüyorum. @Rabisu adlı firma çıktığı zaman reklamlarınız dahada yoğunlaştı. Yenilik yaparken kullanıcıların önerilerini gözde bulunduruyorsunuz dimi?

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Galiba piyasadaki tüm hostinglerden bir tutam aldım, hepsinde en az 1 ay durdum. Taraflı yorum yapmak istemiyorum ama zaten iyi olanlar halen ayakta durabilenler.

Gesurft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bizim bahsettiğin reklamdan önce günlük en az 50k reklam döngümüz vardı zaten hocam. Tüm büyük Minecraft sitelerinde, sunucuların girişlerinde.

Şu an bile sadece MC. Tc uzantılı siteler de günlük 20k reklam döngümüz var.

Biz buraya reklam verdik sonra 12 18 yaş arası müşteri kitlesine gel benimkiyle oyna diyen pedo firma reklam verdi.
Türkiye'nin büyük Minecraft sunucuları sizi önceden niye şeçtikleri belli. Adını vermek istemediğim bir hostinge öneride bulunuyorum hep olumsuz. Hiç olumlu bir cevap alamadım.
O Hostingdeki nakit bittiği zaman hangi hostinge geçiceğim baştan belli.